Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 11 urami je SpEkTr napisal:

Aisin z rahlimi modifikacijami emoji16.png

 

No, potem je pa pravo olje Typ IV, ker ga Toyota konstruira za uporabo tega olja. Typ III pa povzroča odpovedi!

Isti menjalnik pri Toyoti/Lexusu dela BP, drugod pa se pojavljajo odpovedi, ravno zaradi uporabe Typ III olja.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Gregster napisal:

 

Bojda na račun dsg-ja, jo je golf nažgal.

Od 2h min.naprej razlaga.

 

Definitivno... dsg skoraj nima izgub in je res hiter ter se obnaša kot najhitrejši ročni menjalnik. Mazda ima pač shity torquconverter menjalnik in tukaj ni imela šans.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je SpEkTr napisal:

Itak, recimo pa da pridobi na vzdržljivosti, servisnih intervalih..

Drži, tukaj pa ni debate. Novben DSG ne bo zdržal tolk, pa še popravila so pregrešno draga.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je gregc88 napisal:

a so jo uzel? al si pelu nazaj dam :P

Pa ni to folcvagen,s katerimi majstori vozijo apno in cement okoli. Mazda  je gospod Avto z veliko začetnico. 😉

  • Všeč 3
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes od "doma" privlekel domov vseh 5 felten, na katerih bodo letne radirke za Mazdo, pol me pa"zaprejo"  za skor 14 dni in bo s5 treba počakat!

 

p.s.: a sem že omenil ,da se Mazduia vrhunsko pelje po posegu in opravljeni optiki? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Damijani napisal:

Danes od "doma" privlekel domov vseh 5 felten, na katerih bodo letne radirke za Mazdo, pol me pa"zaprejo"  za skor 14 dni in bo s5 treba počakat!

 

p.s.: a sem že omenil ,da se Mazduia vrhunsko pelje po posegu in opravljeni optiki? :D

Ja... pa tudi, da žena pravi, da je po novem trd. 😋

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.