Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 5 minutami je sportman333 napisal:

lepila pa kot da bi bila oznaka vsaj 10kg težka :)

Res je. Kot, da bi kak vajenec lepil te znake gor. Gre pa res hitro in lahko dol. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Danes je odšel na "počivanje" grd napis skayactiv na levi strani avta. Za odstranitev sem uporabil kar plastično "špatulo" za kitanje. 🤗

IMG_20210520_091748.jpg

IMG_20210520_091844.jpg

IMG_20210520_091922.jpg

IMG_20210520_125938.jpg

 

js mam pa tut za tole neki drugega v planu :D

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 hours ago, Janez007 said:

Že že, samo ne samo rajcat ... 😉 Torej kaj si si zaželel poservisirat, poleg olja in filtrov? 🙂 Kakšna taka informacija, namig lahko reši koga nepotrebnih stroškov ... mislil sem predvsem na to, da si s takimi informacijami medsebojno pomagamo.

 

 

Računov od materijalov ne bom zdej iskal pa cen prepiseval, ceo servisa ko mi naredim pa lahko napišem

redni servis
pas alternatorja + koleščke z ležajem novo
podložke injektorjev
olje menjalnika
sito oljne črpale

Drugače kaj je priporočljivo delati pri določenih kilometrih imaš za to temo kjer je vse napisano notr. V forumu tehnične težave

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Janez007 napisal:

avto je lep, a tole s sanmi mi ni všeč, celo bolje, da bi ostale svetle, kot da je mešano ... linija se ne zaključi ...

slika.png.fe85cd0dfc3bbab7c2836f3ef85aa468.png

Ja res je ,kot kaki ročaji od mreže za u štarcuno.....😆😂🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Bini napisal:

Ja res je ,kot kaki ročaji od mreže za u štarcuno.....😆😂🤣

Samo so pa opazne. Celo poštar je pohvalil te moje  šekaste sanke... pa soseda tudi. 

V bistvu skoraj vsi. Je pa opazna moja 6- ka  že od daleč, ko vidiš te sanke preko streh drugih avtov. 

V bistvu, če govorimo resno, bi prišlo v poštev edino to, da se sanke nekako snamejo dol in potem, da se pobarvajo v mat črno barvo kot se zahoče  s kompresorjem. Ta plasti dip gre prehitro dol, če bi kaj vozil na strehi. Ampak, resnici na ljubo, mi cele črne sanke izpadejo ful čudno. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Bini napisal:

Jaz bi jih ravno obratno,spredaj in zadaj črno in sredina nespremenjena pa še obribale se nebi!😊

Najrajše bi pa imel kot je tovarniško.👍

Ah, potem bi bilo šele smešno.🤪 Sem se žrtvoval za vas, da vidite ostali, da ni v redu, da so sanke cele črne ali šekaste in da se ne zastonj martrate s tem. Ampak kdor ne proba, ta ne ve. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

🤔🤔 Kak drugi napis? 

 

Ista znacka nazaj, sam drugacna barvna kombinacija 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Danes je odšel na "počivanje" grd napis skayactiv na levi strani avta. Za odstranitev sem uporabil kar plastično "špatulo" za kitanje. 🤗

IMG_20210520_091748.jpg

IMG_20210520_091844.jpg

IMG_20210520_091922.jpg

IMG_20210520_125938.jpg

A to je leva stran?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem malo osvežil usnje na volanu z posebno barvo za usnje. Tudi Gelipterju sem  posodil to žaubo, da je očedil volan na svoji benzinarke. Da,tudi na benzinarkah deluje.🤗 Uporabil sem pa tole sredstvo. Usnju povrne črno barvo in prekrije rahlo na"eto usnje. 

 

IMG_20210520_124040.jpg

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem nazadnje  tankal poln tank sem  mimogrede vlil vanj liqui moly dpf reg. Se je že takoj na prvi regeneraciji poznalo. Iz prejšnjih 16-18 km se je skrajšala pot regeneracije na 12 km. In pa prej regeneracija na vsakih 200 km, sedaj se je interval povečal na 230. Pohvalno. 

550.jpeg

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je Alex napisal:

Ja, in potem me bo bolela roka od menjavanja do Ljubljane. 😊

Na si se že zašil... zdej ti bodo pa še avtomatika predlagali.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 57 minutami je Boss napisal:

Na si se že zašil... zdej ti bodo pa še avtomatika predlagali.

Ja, in to 120 konjskega benzinskega avtomatika. Ni boljše kombinacije. Potem bi res moral odšraufati dol sanke zaradi manjšega zračnega upora. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 49 minutami je Alex napisal:

Ja, in to 120 konjskega benzinskega avtomatika. Ni boljše kombinacije. Potem bi res moral odšraufati dol sanke zaradi manjšega zračnega upora. 🤔

Ne bo treba,saj bi ga mapiral na 170 KM pri Tunercu! 😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2.5 scat pelje vse 2.0 dizle pa recte kar hocte. Ze 2.5 170hp iz 2 gen. jih pelje scat kaj sele tretja generacija. Jest imam se zmontiran pedal box in ga imam na eco, kaj sele ce ga dam na sport ali sport +. To rajs sploh ne nastavljam, ker sploh nemors normalno vozit ker premocno vlece.  Se ne zajebavam.

Popravljeno od Scr3am
  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Scr3am napisal:

2.5 scat pelje vse 2.0 dizle pa recte kar hocte. Ze 2.5 170hp iz 2 gen. jih pelje scat kaj sele tretja generacija. Jest imam se zmontiran pedal box in ga imam na eco, kaj sele ce ga dam na sport ali sport +. To rajs sploh ne nastavljam, ker sploh nemors normalno vozit ker prevec mocno vlece. Se ne zajebavam.

2.0 dizle mogoče. Mi ostali imamo 2,2.😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.