Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Pikice dejansko napika z barvo in potem zapolira čez. Ni perfektno, ker ne more biti, če dejansko ne barvaš kompletno. Ampak rajši vidim pikice ki so malo drugačnega odtenka, kot sive pike🙂 takle komplet kot mi ga je delal pride cca 600 ejev 🙂 če se mene vpraša, vredno vsakega centa.

46 minutes ago, SpEkTr said:

Zakon, on mi je usnje rihtal. Kako pa zgleda za korekcija pikic brez barve? Cena, 500 je dovolj?

Poslano z mojega SM-G780F z uporabo Tapatalk
 

Mišljeno je blo pikic brez barve, v smislu kjer je bila barva okrušena, ne da popravi brez korekture 😆 mogoče sem rahlo štorasto napisal😁

Popravljeno od Husky1290
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Husky1290 napisal:

Nevem še😆 jutri zjutraj prevzamem

Mislim, da se vseeno vidi. Pri mojem so te pikice temnejše, čeprav imam popolnoma enako barvo kot je original  za popravljanje kot je original. Zakaj pride temnejše ne vem. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Alex said:

Mislim, da se vseeno vidi. Pri mojem so te pikice temnejše, čeprav imam popolnoma enako barvo kot je original  za popravljanje kot je original. Zakaj pride temnejše ne vem. 

Odtenek ni isti zato, ker je potrebno to barvo nanašati v treh slojih 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Husky1290 napisal:

Odtenek ni isti zato, ker je potrebno to barvo nanašati v treh slojih 🙂

Res je. Pa še takrat je odvisno od debeline pozameznega nanosa barve, količine razredčila, trdilca, velikosti šobe... Ni šans, da zadaneš isti odtenek. Zato pa je tudi že na novih avtih  razlika v barvi med karoserijo in odbijači, ki jih barvajo posebej. Je pa vseeno bolje, da popraviš pikice z barvo, kot pa, da bi ostale bele. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Woohoo, zgleda zglancana. Povej kje na relaciji Domžale-Kranj se dobimo na kašni terasi, res bi rad vidu ta rezultat :)

 

@Alex jp temnejše pike tudi pri meni, ampak kot pravi husky, bolš to, k pa da temeljno barvo izpostavljaš.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4 hours ago, Alex said:

Res je. Pa še takrat je odvisno od debeline pozameznega nanosa barve, količine razredčila, trdilca, velikosti šobe... Ni šans, da zadaneš isti odtenek. Zato pa je tudi že na novih avtih  razlika v barvi med karoserijo in odbijači, ki jih barvajo posebej. Je pa vseeno bolje, da popraviš pikice z barvo, kot pa, da bi ostale bele. 

Moje so svetlejše, ker so mu čist barvo falil 🤣

4 hours ago, 50keda said:

Woohoo, zgleda zglancana. Povej kje na relaciji Domžale-Kranj se dobimo na kašni terasi, res bi rad vidu ta rezultat :)

 

@Alex jp temnejše pike tudi pri meni, ampak kot pravi husky, bolš to, k pa da temeljno barvo izpostavljaš.

Kjerkoli na tej relaciji 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eee kaj dela pa poliranje, sem se pa na lastne oči prepričal malo prej :)@Husky1290 ma res spolirano svojo u nulo, čist neki druga kt pa zadnjič na poraba izzivu, definitivno je pa v resnici še lepša k na slikah!

 

Mi je pa ponudil nekaj za na felge:

 

DSC02648.thumb.JPG.db80a96037f2d5f8f7512621e41e425d.JPGDSC02649.thumb.JPG.587af3624fabcb1da97926ca65ce3816.JPG

 

@Husky1290 prave sm zbral morm rečt, čeprav slike mogoče tega ne pokažejo :P

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 1. 6. 2021 ob 5:32 je Alex napisal:

Mislim, da se vseeno vidi. Pri mojem so te pikice temnejše, čeprav imam popolnoma enako barvo kot je original  za popravljanje kot je original. Zakaj pride temnejše ne vem. 

Ko se popravlja pikice, praske, itd, se praviloma uporabi temnejšo korekturno barvo (če ni možno popolnoma enake), ker so popravki potem manj vidni. 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Janez007 napisal:

Ko se popravlja pikice, praske, itd, se praviloma uporabi temnejšo korekturno barvo (če ni možno popolnoma enake), ker so popravki potem manj vidni. 

Manj vidni? Saj v tem je problem, da so bolj vidni. Namesto red soul barve izgledajo popravki kot svetlo bordo barva. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Alex napisal:

He, He, po etapah? Kdaj pride nov grill? 🤔

 

Hjaooo, cela storija je bla, baje se je posiljka zgubila, sem dobil dnar nazaj, pa sem narocil drugega

  • Začuden 2
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimiv crash, takole na hitro zgleda res da je a klasa boljše odnesla.

 

Ampak mislim da ima 6ka pač precej daljši prednji del, in zgleda tako da je bl skup sedla.

 

 

WWW.FEUERWEHR-HENNEF.DE
Freiwillige Feuerwehr Hennef

 

Poslano z mojega SM-G780F z uporabo Tapatalk

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako avto zgleda po krešu od zunaj je popolnoma nepomembno. Bistvo je kaj se je dogajalo s potniki znotraj. Upam si trditi, da so jo v Mazdi bolje odnesli kot v A-ju

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je SpEkTr napisal:

Ampak mislim da ima 6ka pač precej daljši prednji del, in zgleda tako da je bl skup sedla.

 

 

 

WWW.FEUERWEHR-HENNEF.DE


Freiwillige Feuerwehr Hennef

 

Poslano z mojega SM-G780F z uporabo Tapatalk

 

 

 

 

kolko tega dolgega sprednjega dela pri Mazdi pa je plastičnega? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.