Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 8 minutami je Janez007 napisal:

Kaj pa je tista konzerva gor na armaturki? 🤣

 

image.thumb.jpeg.e6502c7dfcde9255c07842be1fa03336.jpeg

 

ambio-new-car.jpg
WWW.OSVEZILCI.COM

Svež vonj po novem avtu- le z vonjem Ambio New Car Dolgotrajna in naravna svežina Osvežilec zraka Ambio Organic je odličen pripomoček za ohranjanje prijetneg...

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je Janez007 napisal:

Kaj pa je tista konzerva gor na armaturki? 🤣

 

+5KM

pred 13 minutami je Jest napisal:

 

image.thumb.jpeg.e6502c7dfcde9255c07842be1fa03336.jpeg

 

ambio-new-car.jpg
WWW.OSVEZILCI.COM

Svež vonj po novem avtu- le z vonjem Ambio New Car Dolgotrajna in naravna svežina Osvežilec zraka Ambio Organic je odličen pripomoček za ohranjanje prijetneg...

 

 

a zajebavaš? A res prodajajo vonj po novem avtu? A so še kakšni taki, recimo vonj po svežem perilu, po čevapčičih, po kislem zelju, po ogromnem egu (te ziher večino BMW-jaši kupujejo) 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

@Alex, še vedno čakamo na odgovor, koliko je preveč od teh 610 evrov in zakaj?

 

Z branjem pavšalnih nabijanj in zaničevanj si počasi ustvarjamo o piscu določeno mnenje. 😉

 

 

 

Jaz vam hočem pomagati, a vi terate svoje. Zaradi mene lahko vsako plačo vsak mesec nesete vašim mehankarjem. 

Čez palec si preplačal 100€.Glih,da pelješ celo  famijilo na eno orenk kosilo. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Janez007 napisal:

Ja, če bi material kupoval sam (diski, ploščice, olje, jermen,...), bi prišparal približno tak znesek. Se strinjam. 

Si bomo kosilo skuhali (še boljše) sami. 😃

Velja. Veseli me, da sta z Jestom dobila zadovoljiv odgovor. Važno je, da si ti zadovoljen in da smo to debato pripeljali nekako srečno do konca. Volk cel in koza sita. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Alex napisal:

Velja. Veseli me, da sta z Jestom dobila zadovoljiv odgovor. Važno je, da si ti zadovoljen in da smo to debato pripeljali nekako srečno do konca. Volk cel in koza sita. 😊


 

A ko peljes zeno ven na kosilo ali vecerjo, tudi prej gres do mesarja po zrezke, v ribarnico po ribe in na trznico po zelenjavo… in ti potem kuhar v restavraciji to samo lepo spravi na kroznik? ;)

 

Ali jo raje ne peljes zato, da lahko potem kupis nov sampon in polirpasto pa se kaksen diamantni nanos za avto… 🤣

 

Kakorkoli… ce svojega dela z narocanjem robe ne racunas in ce potem odpadno olje tudi sam odpeljes na deponijo in placas se kaksen ekoloski davek… potem res mogoce prisparas nekaj evrov… Jaz to prepistim enkrat letno servisu… in zaenkrat se nisem bankrotiral… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Jest napisal:


 

A ko peljes zeno ven na kosilo ali vecerjo, tudi prej gres do mesarja po zrezke, v ribarnico po ribe in na trznico po zelenjavo… in ti potem kuhar v restavraciji to samo lepo spravi na kroznik? ;)

 

Ali jo raje ne peljes zato, da lahko potem kupis nov sampon in polirpasto pa se kaksen diamantni nanos za avto… 🤣

 

Kakorkoli… ce svojega dela z narocanjem robe ne racunas in ce potem odpadno olje tudi sam odpeljes na deponijo in placas se kaksen ekoloski davek… potem res mogoce prisparas nekaj evrov… Jaz to prepistim enkrat letno servisu… in zaenkrat se nisem bankrotiral… 

He, He, Jest, nepobolšljiv si. 😊 Tukaj mešaš hruške in divje jagode. To, kar ti omenjaš nima veze. A, ko greš k mizarju, lahko prineseš svoj prvoklasni les, da ti ga samo razžaga, obdela, pohobla? Ali pa moraš obvezno vzeti mizarjevega, ki ga prvič sploh nima in ga ne more niti nabaviti, in drugič, če ti ga že nabavi je dvakrat dražji. 

Recimo en moj  primer. Namen sem imel izdelati regal za hi-fi in televizijo. Les bi bil jesen, debelina plohov 5cm. Potreboval sem tri takšne plohe, širine 70cm x120cm. 

Jasno je, da tako širokih plohov iz jesenovine ne moreš dobiti in jih je treba lepiti. Grem k lokalnemu mizarju in mu nesem mere. "Ni problema, samo da izračunan ceno lesa + lepljenja" . Izstreli, kot iz topa: 340€. Mislim si, ok. Verjetno je to realna cena. Nooo. In potem pride ta večni no. 

Na srečo sva se s kolegom (Štajercem) o tem pogovarjala. In je rekel, da mi lahko les nabavi. In cena za enako količino lepljenega, prvoklasnega, sušenega jesenovega lesa je bila 100€.🤗 No, pa je šel zaslužek mizarja. In ženo sem lahko peljal potem  3x na škampe z spoliranim, sijočim z keramičnim premazom premazanim avtom. Pa še za nove bombončke za lišpat avto je ostalo. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je Alex napisal:

He, He, Jest, nepobolšljiv si. 😊


Hvala enako… Itak sem pricakoval novo nakldanje nekaoga, ki je najpametnejsi na tem svetu … Nevem, zakaj sploh rabis mizarja, gostilnicarja, razne proizvodnje… saj si lahko sam vse naredis, pa se veliko ceneje bo in najkakovostnejse in oh in sploh super duper… 😂

 

Vidim, da res pises samo za to, ker kot kaze potrebujes pozornost… Pa zelo rad druge tlacis v drek… sploh take, ki mislijo drugace kot ti… 🙄

 

Aja se odgovor… Jaz ce grem k mizarju, pricakujem, da bo on nabavil tudi material… ne da moram sam iskat iskat okoli… Ali pa kupim ze narejen izdelek… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Jest napisal:


Hvala enako… Itak sem pricakoval novo nakldanje nekaoga, ki je najpametnejsi na tem svetu … Nevem, zakaj sploh rabis mizarja, gostilnicarja, razne proizvodnje… saj si lahko sam vse naredis, pa se veliko ceneje bo in najkakovostnejse in oh in sploh super duper… 😂

 

Vidim, da res pises samo za to, ker kot kaze potrebujes pozornost… Pa zelo rad druge tlacis v drek… sploh take, ki mislijo drugace kot ti… 🙄

 

Aja se odgovor… Jaz ce grem k mizarju, pricakujem, da bo on nabavil tudi material… ne da moram sam iskat iskat okoli… Ali pa kupim ze narejen izdelek… 

Pač smo si različni. Eni pač plačate vsak račun, ki vam ga pomolijo pred nos,mi  drugi pač ne. Zato pa obstajajo raznorazni obrtniki za take, ki ne znajo narediti nič sami. In ko pride račun, pogoltnejo slino in čeprav neradi, plačajo. 

Brez veze, da o tem tu modrujemo, eni naredimo veliko stvari sami, drugi tudi za žarnico zamenjat poiščejo električnista. Na koncu gremo eni v gostilno na kosilo, drugi kuhajo župo doma. In smo vsi srečni. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Jest napisal:


Hvala enako… Itak sem pricakoval novo nakldanje nekaoga, ki je najpametnejsi na tem svetu … Nevem, zakaj sploh rabis mizarja, gostilnicarja, razne proizvodnje… saj si lahko sam vse naredis, pa se veliko ceneje bo in najkakovostnejse in oh in sploh super duper… 😂

 

Vidim, da res pises samo za to, ker kot kaze potrebujes pozornost… Pa zelo rad druge tlacis v drek… sploh take, ki mislijo drugace kot ti… 🙄

 

Aja se odgovor… Jaz ce grem k mizarju, pricakujem, da bo on nabavil tudi material… ne da moram sam iskat iskat okoli… Ali pa kupim ze narejen izdelek… 

BRAVO.......no sem že mislil da sem edini , ki je dobil občutek da je ta možakar cela enciklopedija

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je robertk6 napisal:

BRAVO.......no sem že mislil da sem edini , ki je dobil občutek da je ta možakar cela enciklopedija

Vedno so nekaj užaljeni tukaj predvsem tisti, ki ne vozijo mazde. Zanimivo. Teh je bilo že kar nekaj. Vem, da jim je žal, da so kupili drugo znamko. Sedaj pa, ker jih nihče ne pohvali, cel cirkus. 🤗 Kot otroci. In potem vsi užaljeni iščejo uteho. 😊

  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja zgodovina Mazd je po mojem mnenju kar OK… Prakticno zadnjih 20 ali vec let sem zvest… Pa tudi sin ima eno Mazdo 5 (bivsa Juresova) poleg Forda, hci Mazdo 3,… in tudi naslednji avto je velika verjetnost, da bo spet Mazda…

 

Ampak zato ne zanicujem nikogar, ki je ne vozi ali si je ne lasti… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Vedno so nekaj užaljeni tukaj predvsem tisti, ki ne vozijo mazde. Zanimivo. Teh je bilo že kar nekaj. Vem, da jim je žal, da so kupili drugo znamko. Sedaj pa, ker jih nihče ne pohvali, cel cirkus. 🤗 Kot otroci. In potem vsi užaljeni iščejo uteho. 😊

Jaz sploh nisem užaljen pa tak za info....žena vozi Mazdo 2 , pred tem smo imeli družinsko Mazdo 5 in tudi @Jest ti je lepo odgovoril. Da bi mi bilo pa žal ker sem kupil drugo znamko pa niti slučajno , če je kdo otrok na tem forumu pol si ti ....enciklopedija in internet v malem. Da bi iskal uteho ....pri kom a takih egotih kot si ti??? Prevečkrat kar obsojaš ljudi , ki pač ne mislijo tako kot ti jih pa dejansko sploh ne poznaš ne poznaš ozadja te osebe , skratka nič in kar obsojaš. V resnici si pa verjetno ti tisti , ki išče pozornost in si užaljen ker te noben ne pohvali , zato se moraš repenčit tu po forumu in iskat priznanja. Žalostno in bedno.

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je Jest napisal:

Moja zgodovina Mazd je po mojem mnenju kar OK… Prakticno zadnjih 20 ali vec let sem zvest… Pa tudi sin ima eno Mazdo 5 (bivsa Juresova) poleg Forda, hci Mazdo 3,… in tudi naslednji avto je velika verjetnost, da bo spet Mazda…

 

Ampak zato ne zanicujem nikogar, ki je ne vozi ali si je ne lasti… 

Tudi jaz ne zaničujem nikogar. Kdor se kulturno obnaša ta je vedno dobrodošel. Ampak realnost je pač takšna, da je to  mazda forum in ne korejski forum. Jaz tudi ne hodim njim solit pameti. 😉 In potem čudežno izginejo, kot tisti  prijatelj z volvotom. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Alex napisal:

Tudi jaz ne zaničujem nikogar. Kdor se kulturno obnaša ta je vedno dobrodošel. Ampak realnost je pač takšna, da je to  mazda forum in ne korejski forum. Jaz tudi ne hodim njim solit pameti. 😉 In potem čudežno izginejo, kot tisti  prijatelj z volvotom. 

@Alexnikamor ne grem in ne nebom čudežno izginil.....samo ti si daleč od realnosti, ti soliš pamet vsem na Mazda forumu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je robertk6 napisal:

@Alexnikamor ne grem in ne nebom čudežno izginil.....samo ti si daleč od realnosti, ti soliš pamet vsem na Mazda forumu.

Lepo, da boš še vedno z nami.🤗 Če ti nisem všeč obstaja ena lepa tipka ignore. In je rešeno. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naročil material preko Autodoc. Brembo ploščice spredaj in zadaj, dva zračna filtra mann, dva klima filtra mann, bosch aerotwin brisalci, dva krat metzger vodilne tulke za zavore spredaj, trw mast za vodilne tulke, febi gumice za stabilizator. Cena 158€ . Upam da pride do vikenda in za vikend akcija 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.