Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 53 minutami je scania napisal:

Menjali volan pri Selmarju Celje. Se mi zdi bolj mehak volan, boljsi obcutek. Drugace pa enaka izkušnja kot na servisu pri njih pred 14dnevi vse top ++++10 koncna ocena. Res so the best.

S kom pa tam komuniciraš?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi zdi, da Selmar ratuje kot Honda Servis Selič v Šmartnem ob Paki, ko so še z LJ konca vsi k njemu vozli avte na servis :)

Popravljeno od Deeyan
  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Deeyan napisal:

Se mi zdi, da Selmar ratuje kot Honda Servis Selič v Šmartnem ob Paki, ko so še z LJ konca vsi k njemu vozli avte na servis :)

Ja,tudi moj stric,ko je imel še CRV-a....😆

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Deeyan napisal:

Se mi zdi, da Selmar ratuje kot Honda Servis Selič v Šmartnem ob Paki, ko so še z LJ konca vsi k njemu vozli avte na servis :)

jaz grem iz Gorenjskega konca k Seliču :), raje kot pa v LJ četudi imam 2x bližje, ali pa k Žibertu, ki ga imam pred vrati....samo zaradi ene zadeva - odnos/kvaliteta (pa tudi cena je nižja kot v LJ), zdaj tistih 50km več me pa res ne boli.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je sportman333 napisal:

jaz grem iz Gorenjskega konca k Seliču :), raje kot pa v LJ četudi imam 2x bližje, ali pa k Žibertu, ki ga imam pred vrati....samo zaradi ene zadeva - odnos/kvaliteta (pa tudi cena je nižja kot v LJ), zdaj tistih 50km več me pa res ne boli.....

 

Eto tocno o tem govorim, Selic ma pa res dober glas po celi Sloveniji. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Alex napisal:

Jutri sem naročen pri mehaniku, da vržemo gor nove diske in ploščice. Seveda tudi redni servis. 😊

IMG_20210705_141929.jpg

IMG_20210705_141858.jpg

Tale kombinacija te bo prilimala na vetrobransko 🤣

 

Za informacijo, meni Ate sprednji diski + Ate ploščice po 2.000 km prevožeih na M6 primejo odlično oz. nimam pripomb.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je scania napisal:

Super. @Alex kako to da nisi vzel Brembo ploscic?

V bistvu so mi to kombinacijo  svetovali na Autodoc-u, kot najbolj priporočljivo s strani kupcev. Mislim, da bo v redu. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je SpEkTr napisal:

Bogato

 

olje, filtri, tekočine, Žal so pri nas res navite cene kljub popustom, zanimivo v opisu imajo še vedno Dexelia olje :)

 

image.png.e8138876725e27be8bb6e73877cc96a6.png

Popravljeno od mazdaman

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za primerjavo. Pri eurotonu te pride (filtri so mann znamke)

tesnilo 1,5€

filter goriva 30€

Klima filter 33€

Oljni filter 10€

Zracni filter 22€

Adblue 10litrov 14€

Olje 6litrov original mazda 5w30dpf 45€

Na fitre ce se malo pogovarjas dajo zmeraj 20% popusta torej ze na koncu pride material vse skupaj 136€ brez popusta pa 155,5€.

Na autodocu (ker si lahko vse filtre prej narocis, ni nic nujnega in izrednega) cene filtrov mann, adblue ostane kot da ga kupis v eurotonu prav tako tesnilo, olje pa na motorniholjih.

Tesnilo 1,5€

Olje 45€

Adblue 14€

Filter olja 6,7€

Filter zraka 11€

Filter klime 12€

Filter goriva 15€

Torej vse skupaj 105,2€

Meni se zdi 450€ za osnovne stvari prevelika cena.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, sej to je jasno. Nekak ne moreš primerjat material tam in na autodoc. Meni je že zanimiva primerjava med posameznimi servisi in potem posledično med tem, kakšna je cena recimo v MB in kakšna je cena recimo v LJ ob predhodnem dogovoru glede cene. Vem da imamo pač nekateri na določenem servisu dobre ugodnosti pa mislim da tudi oni to vedo, da če jih ne bi imeli ne bi peljali tja.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce pogledas cez crto. Ce servis dobiva dele brez popusta kot sem napisal polne cene od eurotona je danes za 1,5h dela placal 270€. Ker polna cena delov brez popusta je 155€ on je placal okoli 425€ torej ostane ce odstejemo material 270€. S tem da oni ziher dobijo dele cenej, verjetno blize ali se nizje autodocovim cenam. Danes so od njega za delo potegnili po tamalem 300€.

Glede primerjave materiala so pa firme mann, mahle... prvovgradnje in dostikrat boljse originalom. Ce ze primerjas original mazdine zavore ki so repa in das vgradit ate, brembo... ko je veliko boljsi in tudi cenejsi od originala.

Po mojem bi bila realna cena takšnega servisa z njihovim materialom okoli 250€

Popravljeno od scania
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Vse to kar si ti nastel imam jaz zavarovano razlicne kombinacije. Pa ni bilo nikoli problemov z uveljavljanjem. Tudi takrat, ko sem bil sam kriv. No uradno nisem bil .  
    • Ja to pa je res, toča nikomer ne prizanese, pri nas je bila po 30 letih prvič in avto se je v zastonj garaži prav fino imel... 🤗 Jp, 3ka ima pa kasko, ker je noč in dan pod milim nebom  Pa porihtana je že u nulo.... 👌👍😉
    • Sej vsak se sam odloča... ampak tukaj si lahko zelo previden pa pride do spleta okoliščin, kjer nisi kriv pa ne moreš dokazat, da nisi. Potem foušijo je tud težko preprečit, da se ti ne podpiše na lak, kot tudi nerode na parkirišču me. Divje živali tudi niso na vrvicah, še manj pa vremenske neprilike.   Jaz osebno raje dam tistih 500-600€ na leto pa vedno upam, da mi jih ne bo trebu uporabit in sploh nisem slabe volje tudi če plačujem "v prazno". V bistvu sem celo presrečen, da ničesar ni. Ko pa pride toča pa mi tud ni treba bilo odpret denarnice, kar je pa svojevrstno zadovoljstvo.😜
    • Zaskrbljena gospodinja.
    • Verjetno ker je sedan. Karavan bi lazje sel pomoje.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.