Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je Boss napisal:

očitno res... Alex je sigurno en tak pa Deeyan tud, ker sta imela previsoko porabo glede na ostale dizle. Si upam trdit, da nekje 0,3 do 0,5 litra bi šlo še dol pri njima.

 

bom šou en dan pred izzivom spet čistit 😇🤣

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Deeyan napisal:

 

bom šou en dan pred izzivom spet čistit 😇🤣

He, He... Ne bo isto kot prvič.🤗  Bodo prave priprave, čiščenje senzorja, dpf-ja, pa čiščenje kolektorja,pa specialna nafta not, pa odvečne stvari ven iz avta, da bo lažji. 😉

 

  • Všeč 2
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

He, He... Ne bo isto kot prvič.🤗  Bodo prave priprave, čiščenje senzorja, dpf-ja, pa čiščenje kolektorja,pa specialna nafta not, pa odvečne stvari ven iz avta, da bo lažji. 😉

 

 

Se pravi airbage ven, to je brezpotrebna teza 😂 

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je jacques33 napisal:

Za tretji rojstni dan ji privoščil temeljito kopel - predpranje, šamponiranje, plasteliniranje, šamponiranje. Na koncu pa dodal še polimerno zaščito. Zdaj pa novim trem letom naproti.

IMG_20210710_210421.jpg

Super lepa, kaj imaš to neke male feltne gor, če dobro vidim.... :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je jacques33 napisal:

So kar 19-ke gor, samo slikano skoraj v mraku.

Je res odvisno tudi od kota, kako slikaš avto. Velikokrat telefon popači sliko in izpade drugače kot je v resnici. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem jo zavaroval kot vsako leto.😇 Sem pa vesel, da ni podražitev, kar je ta čas redkost..... :jupiii:

Jutri pa na servis in vozi dalje Bini......😂😂😂:prstgor:

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po prevoženih 500 km z novimi diski in ploščicami moram reči, da je ta kombinacija res vrhunska.👍 Sedaj res "grizejo" kot morajo in če preveč močno in naglo pritisnem na pedal, te res dobesedno zaslepi na šipo. Tudi pedal sam je na občutek bolj trd. Po moji presoji primejo kakih 20-25% bolje kot originalne. Sem pa zadovoljen, ker nič ne piskajo, ker imajo diski utore. In pa kar je najvažnejše,diski  ne rjavijo več, ko so mokri. Ob priliki pridejo na vrsto še zadnje. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Janez007 napisal:

Po prevoženih 3.000 km z novimi diski ATE in ploščicami ATE moram reči, da je ta kombinacija res vrhunska.👍 Po moji presoji primejo kakih 21-26% bolje kot originalne.  :)

Dobro zate in ostale udeležence v prometu. 😉

P. S, malo morgen. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdo sem temeljito spical odznotraj… je bilo cel kup prahu in borovih iglic povsod… se od dopusta ;) …

 

Jutri pa do Jureta na redni servis… Uoam, da bodo imeli kaksno za imivo Mazdo, da si malo krajsam cas cakanja s testno voznjo… Rad bi probal elektricno MX-30… pa je Majes rekel, da je nimajo… :( 

  • Všeč 1
  • Žalosten 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 54 minutami je Jest napisal:

Mazdo sem temeljito spical odznotraj… je bilo cel kup prahu in borovih iglic povsod… se od dopusta ;) …

 

Jutri pa do Jureta na redni servis… Uoam, da bodo imeli kaksno za imivo Mazdo, da si malo krajsam cas cakanja s testno voznjo… Rad bi probal elektricno MX-30… pa je Majes rekel, da je nimajo… :( 

Oni so res bogi, pri Selmar jo imajo in še drugih cel kup! Baje, da hodijo od povsod v Celje kupovat Mazde, ker imajo res veliko zalogo, ne vem od kje jim €€€. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj imajo jo menda… samo ni frej jutri, ko sem zmenjen za servis… 

 

Sem ze spraseval lani jeseni, ce se jo da dobit za kaj vec kot tiste pol urce ali urco… pa so takrat rekli, da zaradi korone ne smejo dajat za recimo vikend… Potem sem se takrat zahvalil in sem rekel, da bom raje drugic, da bi bila vsaj za dva dni… da bi jo lahko doma v miru malo spoznal…

 

Pocasi bo treba razmisljat o menjavi… ;) … samo trenutno ni nic zanimivega… edino mogoce CX-30 s 186 X motorjem… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Jest napisal:

Saj imajo jo menda… samo ni frej jutri, ko sem zmenjen za servis… 

 

Sem ze spraseval lani jeseni, ce se jo da dobit za kaj vec kot tiste pol urce ali urco… pa so takrat rekli, da zaradi korone ne smejo dajat za recimo vikend… Potem sem se takrat zahvalil in sem rekel, da bom raje drugic, da bi bila vsaj za dva dni… da bi jo lahko doma v miru malo spoznal…

 

Pocasi bo treba razmisljat o menjavi… ;) … samo trenutno ni nic zanimivega… edino mogoce CX-30 s 186 X motorjem… 

To je to...😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je 50keda napisal:

@Jest pocakaj na 2022, bojo novo cx5 baje predstavlal.


Saj je bilo govora tudi o CX-50… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Redni servis opravljen ... Stalo me je slabih 207€ ... Nic nisem prinesel s seboj... samo avto sem jim pripeljal :) ... pocakal dobro urco, medtem malo pocvekal z Juretom in Majesom... placal in se odpeljal :D ... 

 

Pa se "saharski pesek" so sprali... 👍

 

 Pasted_Image_15_07_2021__10_53.png.32ea6d1ed166bec5862602d986bc5aaa.png

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Jest napisal:

Redni servis opravljen ... Stalo me je slabih 207€ ... Nic nisem prinesel s seboj... samo avto sem jim pripeljal :) ... pocakal dobro urco, medtem malo pocvekal z Juretom in Majesom... placal in se odpeljal :D ... 

 

Pa se "saharski pesek" so sprali... 👍

 

 Pasted_Image_15_07_2021__10_53.png.32ea6d1ed166bec5862602d986bc5aaa.png

Če prav razumem, si lahko mehanika izbiral? Tole se mi zdi pa kar poceni. Verjetno samo olje, podložka ter oljni in kabinski filter?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dosedaj je skoraj vedno Jure delal servis na mojih Mazdah... ce je le tam... 

 

Kaj tocno pa je bilo menjano pa ne vem... bi moral na racun pogledat... Pac kar je za predpisano za servis v cetrtem letu ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani


 

image.thumb.png.ffd845f6fe1ee315b5f45bd90195b598.png

pred 1 minuto je Janez007 napisal:

Meni se zdi zelo zelo ugodno glede na moje račune ACosmos, da nimaš kakšnega ekstra popusta? 🤔


Dolgoletna stalna stranka … 👍

  • Všeč 3
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.