Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 20 minutami je SpEkTr napisal:

Hja, nekak mi je uspelo. Trpele so oči ker te žičke se res filigranske matr...je sicer proradilo, ne vem pa za kok časa. Tko da , če kdo to drži doma, kupim za rezervo čene druzga :)

 

p73eRMb-OcKHR23tFBoGr2cN5n_KtBW7rBOO7fmTbpEYuvLJz2ctbJoIKSFaiGcEgOl9yZcMRNiNeGD01T7k6Cqi1KG5AyM-UAWsRWVfbeIFvQrY1rw4OcXUt2fWSkPRsIQ9eaw1TXQe0RaH5SWgJGQAK8fEZs1Z10Qbbq2tpX_GwJVFb3nUcrPK7_xRvaTn1_zdwpud-M7b6SXZTbxQyb02LeG1o4vpO9F94xA8CRMQ0XNkRoQSPB9bnhrFL7PnNVhNw9et4xclMV66sWXRCwoquBhDV73cQs3hVTf_X-VwHelvm7wBfE6DK0BoKoFkCvDS6gQd-DtzaYafEPq3nvjgYMk-9pIxkkkln81j7TiO5UtKkkqgMTmmAwoBHvkLpgnXvcWpLx3hq7QTi901tuWM4_WqP3u971RwW5IatOPZuIhXVDHegVfab5RgRDakWA_Cd0yEsxnqf1XsKlt1gTMJnkSgGGvs7nNfVd-RoMyO1Xv3BI1n4DA_-75GLcVo53vy8sBjCafZ2aPSNz-GB9Kok1HdeaFGs6MDhJFpDujWSHBuD15RB6M0MBswMJEhh-h-hjHSTUdPxalos9_0RiLJj8cfLkzHLGmr_1mDVHdTzYbe1YJmTag52DCxLy5kjsrH4aJuNyluWdcHyB7aK7-sFr9rs7apDutZExfK8L6Si9m7eXjAizslQVd5rJfheEgpAC-7djdFmlIhGfm80TKYXg=w1306-h979-no?authuser=0

Če si v redu zalotal bo držalo. 

Samo od sebe se ne bo odlotalo, ker bo pri miru,ko bo enkrat montirano.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Mda napisal:

menjal motor, sitnica😅

 

IMG_20210613_091200.jpg

Tukaj nas je vsaj 10 z izbuljenimi očmi, ki nas zanima še mnogo več od zanimive  slike... Kateri tip avta, prevoženi km, vzrok menjave, s čim je menjana, strošek,.... ?zmeden?

 

In vsak od teh se sprašuje, kdo bo naslednji? 😂

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto je Mazda3 2.2 150 s 165.000km. Motor je R2 torej generacija do 2013. Krivec pa naj bi bili šobi, in posledično razredčeno olje in recept za katastrofo. Sem pa imel pred 60.000km težave tudi zaradi podložk,katere naj bi sanirali (mazda ni nikoli priznala napačne zasnove...), mogoče se je od takrat obrabljalo in zdaj dokončno zaribalo na glavni gredi. 

Naj povem da sem olje vedno menjal med 12-15.oookm. Vozil v vseh režimih, gledal na regeneracije, ecc. vse kot se menimo na forumu da je ok.

 

Popravljeno od Mda
  • Všeč 1
  • Žalosten 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 55 minutami je Mda napisal:

Avto je Mazda3 2.2 150 s 165.000km. Motor je R2 torej generacija do 2013. Krivec pa naj bi bili šobi, in posledično razredčeno olje in recept za katastrofo. Sem pa imel pred 60.000km težave tudi zaradi podložk,katere naj bi sanirali (mazda ni nikoli priznala napačne zasnove...), mogoče se je od takrat obrabljalo in zdaj dokončno zaribalo na glavni gredi. 

Naj povem da sem olje vedno menjal med 12-15.oookm. Vozil v vseh režimih, gledal na regeneracije, ecc. vse kot se menimo na forumu da je ok.

 

Ja. Tej prvi motorji so imeli problem z neustreznimi gredmi. Pa še predpisani predolgi intervali menjave olja (20Kkm) in ne menjava podložk, zabito cedilo v koritu in  recept za katastrofo je tu. 🤔

  • Všeč 2
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dve šobi sta bili slabi. Naknadno sem dal obnoviti vse štiri. 

Dokler nisem odprl spodnjega dela motorja in našel opilke na situ in višje gor uničeno gred. 

Res je, sprva je bila diagnoza okvarjena šoba. 

 

  • Začuden 3
  • Žalosten 2
  • Jezen 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Mda Ufff, grda. Kaj na šipki za olje pa nisi opazil da je preveč nafte v olju??

Se ti nivo olja ni dvignil? 

Hmh, edino če je motor pil tudi olje, pol niti ne opaziš da ti meša nafto zraven. 

P.S.: zato pa jaz reskiram tisti 40€ pa dam olje na analizo, in vem pri čem sem, kaka je obraba kovin, gorivo... 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je Alex napisal:

Ja. Tej prvi motorji so imeli problem z neustreznimi gredmi. Pa še predpisani predolgi intervali menjave olja (20Kkm) in ne menjava podložk, zabito cedilo v koritu in  recept za katastrofo je tu. 🤔

Ti govoriš Skyactive motorju, to je pa še stari motor 2,2

  • Všeč 1
  • Hvala 1

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@AlexKolikor mi je znano pri starem 2.2 R2 dizlu ni bilo problema z odmičnimi.

Problemi z odmičnimi so bili samo pri prvi serije Skyactive-D 2.2 SH motorju, zaradi slabega materiala, nato so menjali dobavitelja odmičnih in menjavali problematične odmične pod garancijo.

 

Pri @Mda je pa zgleda bil problem prevelika količina goriva v olju in posledično ogromna obraba motorja. Predvidevam tudi da je motor kuril tudi olje, zato ni opazil naraščanja olja in se vozil XX km z zelo razredčenim oljem.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Aless napisal:

@AlexKolikor mi je znano pri starem 2.2 R2 dizlu ni bilo problema z odmičnimi.

Problemi z odmičnimi so bili samo pri prvi serije Skyactive-D 2.2 SH motorju, zaradi slabega materiala, nato so menjali dobavitelja odmičnih in menjavali problematične odmične pod garancijo.

 

Pri @Mda je pa zgleda bil problem prevelika količina goriva v olju in posledično ogromna obraba motorja. Predvidevam tudi da je motor kuril tudi olje, zato ni opazil naraščanja olja in se vozil XX km z zelo razredčenim oljem.

Verjetno res. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tolk sem jo zglancal, da se je pregurala, kar vidiš je okvir xD

 

Šalo na stran, še premalo ... bolj ko pučem, več mi ostaja mrčesjih drekov po haubi, pa špricam s tistim odstranjevalcem mrčesa, pa pomaga večinoma samo za tisto kar je sveže gor. Kar je prisušeno je pa katastrofa.

 

@Husky1290 kok se kaj tvoja zdej pere, se pozna, da maš keramiko gor?

Popravljeno od 50keda
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Čas dopusta je tudi čas avto remonta ;), tokrat sem se odločil, da ponovno zamenjam podložke injektorjev. Prvič so bile zamenjane pri 140.000km, kar je bilo občutno prepozno, sedaj pa pri 205.000km. Bakrene podložke so dobile nove barvo - ALU, sam sem se že iz časa 1. gen Mazde 6 spraševal, zakaj ne uporabijo kakšnega drugega materiala

Sama zamenjava ni preveč komplicirana, če le gredo injektorji lepo ven.

1. Korak - odvijemo vse potrebno

2. Korak - odstranimo injektorje in očistimo ležišča

3. Korak - očistimo in pripravimo injektorje - sam sem jih namazal tudi s keramično mastjo

4. Korak - sestavimo nazaj - pri privajanju injektorjev sem upošteval servisna navodila (levo matico najprej privijemo z momentom 2Nm, nato jo odvijemo za 90 stopinj, desno matico privijemo 2Nm in nato še 230 stopinj), v pomoč pri privijanju so nam oznake na maticah (uporabil sem nove matice, kot se priporoča).

 

Na zadnji sliki so tudi stare in nove podložke. Skrajno desno so podložke, ki so bile nameščene 140.000km, na sredini so te, ki so bile nameščene sedaj in levo ALU izvedba. So pa bile trenutne že deformirane in bi jih v kretkem verjetno tudi prežgalo.

 

Lep dan in lp,

Samo

odvijemo.JPG

ocistimo-sedeze.JPG

ocistimo-injektorje.JPG

pripravimo-injektorje.JPG

sestavimo.JPG

nove-matice.JPG

primerjava-podlozk.JPG

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je samuel napisal:

Čas dopusta je tudi čas avto remonta ;), tokrat sem se odločil, da ponovno zamenjam podložke injektorjev. Prvič so bile zamenjane pri 140.000km, kar je bilo občutno prepozno, sedaj pa pri 205.000km. Bakrene podložke so dobile nove barvo - ALU, sam sem se že iz časa 1. gen Mazde 6 spraševal, zakaj ne uporabijo kakšnega drugega materiala

Sama zamenjava ni preveč komplicirana, če le gredo injektorji lepo ven.

1. Korak - odvijemo vse potrebno

2. Korak - odstranimo injektorje in očistimo ležišča

3. Korak - očistimo in pripravimo injektorje - sam sem jih namazal tudi s keramično mastjo

4. Korak - sestavimo nazaj - pri privajanju injektorjev sem upošteval servisna navodila (levo matico najprej privijemo z momentom 2Nm, nato jo odvijemo za 90 stopinj, desno matico privijemo 2Nm in nato še 230 stopinj), v pomoč pri privijanju so nam oznake na maticah (uporabil sem nove matice, kot se priporoča).

 

Na zadnji sliki so tudi stare in nove podložke. Skrajno desno so podložke, ki so bile nameščene 140.000km, na sredini so te, ki so bile nameščene sedaj in levo ALU izvedba. So pa bile trenutne že deformirane in bi jih v kretkem verjetno tudi prežgalo.

 

Lep dan in lp,

Samo

odvijemo.JPG

ocistimo-sedeze.JPG

ocistimo-injektorje.JPG

pripravimo-injektorje.JPG

sestavimo.JPG

nove-matice.JPG

primerjava-podlozk.JPG

Kaj tako gloda  te bakrene podložke? Po moje je skrajni čas za menjavo podložk na kakih 80-90 Kkm. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.