Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 3 urami je Gregster napisal:

Zelo lepa in ja, barva ji sede. Se barva imenuje isto kot pri prejšnji trojki? Pa pazi, da ostane gor, da ne boš preveč zdrgnil😜. Pa veliko varnih km.

Barva se imenuje isto in tudi enaka je.....😉

IMG_20210826_153807~2.jpg

IMG_20210417_192005~2.jpg

IMG_20210417_191921~2.jpg

IMG_20210824_110955~2.jpg

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Alex napisal:

Nov Lip? 😊

 

Yes, yes 😊 pa pranje 😁

Popravljeno od Deeyan
  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hotel sem spustit levo luc dol pa sm vrtel in vrtel pa nic ni blo...a se komu sanja kako to nrdis pr mazdi 2014 xenon?

 

20210829_134819.thumb.jpg.44f2076d889e988e29cc288d79a1c08b.jpg20210829_134755.thumb.jpg.54a3ad9aed00cf816b1f33e7631beff0.jpg

 

 

Na teh dveh kolesckih sem poskusal

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Brane napisal:

Šušlja se  da Avtoplus zapira servis in prodajo Mazde v Kopru in odpira Mercedes benz, zato ker z Mazdami ni  kaj preveč dobička-se ne kvarijo

Res je. To se govori že pol leta,da so prevzeli mercedes. 

Lepo bi bilo, da bi mazdo dobil kak resen in dober servis na obali. Da bi se lahko zanesel na njih. Avtoplus je sedaj cento  mestieri, mille mizerie. 

(delamo sto del ,a smo reveži) 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pač to... posledice krčenja palete pomenijo tudi krčenje prodaje. Če marketinški oddelek pri Mazdi tega ne razume je to posledica.

 

Men je bilo samo to čudaško, da ti rečejo, da se Mazda 6 ne prodaja. A bejš, a da pa je model zunaj kar 9 let s samo več ali manj kozmetičnimi popravki in izboljšavami verjetno ni nič krivo?

 

o čem govorim:

 

Mazda 6 (prva generacija GG) 2002-2008 oziroma 6 let

Mazda 6 (druga generacija GH) 2007-2012 5 let

Mazda 6 (tretja generacija GJ/GL) 2012-še vedno v proizvodnji  trenutno 9 let

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Boss napisal:

To je pač to... posledice krčenja palete pomenijo tudi krčenje prodaje. Če marketinški oddelek pri Mazdi tega ne razume je to posledica.

 

Men je bilo samo to čudaško, da ti rečejo, da se Mazda 6 ne prodaja. A bejš, a da pa je model zunaj kar 9 let s samo več ali manj kozmetičnimi popravki in izboljšavami verjetno ni nič krivo?

 

o čem govorim:

 

Mazda 6 (prva generacija GG) 2002-2008 oziroma 6 let

Mazda 6 (druga generacija GH) 2007-2012 5 let

Mazda 6 (tretja generacija GJ/GL) 2012-še vedno v proizvodnji  trenutno 9 let

 

Kot sem bral, se bo mazda v bodoče vrgla predvsem  na suv-e. Mogoče bodo dali na trg leta 2023 nek nadomestek za Mazdo 6,ki pa to ne bo, saj ciljajo na visoki premium model, ki bo konkuriral bmw-ju, Mercedesu in audiju. Verjetno tudi s ceno. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Alex napisal:

Mogoče bodo dali na trg leta 2023 nek nadomestek za Mazdo 6,ki pa to ne bo, saj ciljajo na visoki premium model, ki bo konkuriral bmw-ju, Mercedesu in audiju. Verjetno tudi s ceno. 

 

Upm, da se nebojo s tem zaklal 😬

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je Alex napisal:

Kot sem bral, se bo mazda v bodoče vrgla predvsem  na suv-e. Mogoče bodo dali na trg leta 2023 nek nadomestek za Mazdo 6,ki pa to ne bo, saj ciljajo na visoki premium model, ki bo konkuriral bmw-ju, Mercedesu in audiju. Verjetno tudi s ceno. 

 

Ne vem zakaj ampak jaz imam slab filing, da naslednji moj avto ne bo več Mazda. 😭

 

Slabo tole kaže in prodaja stagnira.

  • Začuden 2
  • Jezen 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Boss napisal:

 

Ne vem zakaj ampak jaz imam slab filing, da naslednji moj avto ne bo več Mazda. 😭

 

Slabo tole kaže in prodaja stagnira.

 

Alfi se je iato zgodil, ker so predolg vlekl en model, ke pa res, da je tam blo tut dost modelov manj na izbiro, pa se zdej je tak

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej več ali manj se je vsem to zgodilo, ki so krčili paleto ali pa zamujali z modeli. Alfa, Lancia, SAAB, Rover, pa cel kup ameriških.

 

Tisti, ki širijo paleto tudi z modeli, ki bodo maloserijski (KIA, Hyundai) in tisti, ki vzdržujejo pestrost izbire (Audi, VW, BMW, Mercedes, Škoda, Peugeot, Toyota) teh težav nimajo.

 

Razlika med Mazdo in Toyoto je samo v tem, da ko pride v salon kupec in si zaželi poslovno limuzino sigurno ne bo vzel pri Mazdi CX-5 ampak bo šel tja, kjer to imajo. Isti kupec pa bo pri Toyoti našel tisto kar išče. Mazda bo kupca zgubila, Toyota pa pridobila.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je Boss napisal:

Sej več ali manj se je vsem to zgodilo, ki so krčili paleto ali pa zamujali z modeli. Alfa, Lancia, SAAB, Rover, pa cel kup ameriških.

 

Tisti, ki širijo paleto tudi z modeli, ki bodo maloserijski (KIA, Hyundai) in tisti, ki vzdržujejo pestrost izbire (Audi, VW, BMW, Mercedes, Škoda, Peugeot, Toyota) teh težav nimajo.

 

Razlika med Mazdo in Toyoto je samo v tem, da ko pride v salon kupec in si zaželi poslovno limuzino sigurno ne bo vzel pri Mazdi CX-5 ampak bo šel tja, kjer to imajo. Isti kupec pa bo pri Toyoti našel tisto kar išče. Mazda bo kupca zgubila, Toyota pa pridobila.

Mogoče pa bo vzel to novonastajajočo hibridno premium mazdo s šestimi cilindri in pogonom zadaj. Imela naj bi 350 HP in 340 Nm navora. Podvozje baje razvijajo skupaj z lexusom. 🤔

Mogoče pa bo to prava raketa z dobrim zvokom. Pa, še benzinar za povrh. :aaaaa:

Popravljeno od Alex
  • Všeč 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če bi hotel kombi bi si Traffica kupil. 🤪

 

Ne resno, kakšno je to sploh vprašanje. Človek kupi tisto kar mu je všeč ne pa tisto kar mu vsilijo na osnovi nekih trendov.

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa bi se odločil tudi za suv. Ampak takšen, da se ga vozi kot M 6karavan (športno) Mora biti lep, z močnim motorjem, po možnosti hibrid in vsaj kolikor toliko velik prtlkažnik. Mogoče pa bo takšen novi cx 50?🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Alex napisal:

Mogoče pa bo takšen novi cx 50?🤔

Renault Traffic je tud lep al pa Ford Tranzit. 😂 Veliko prostora, visoko sedenje, preglednost, dizel, navor, sanke na strehi, da se ju dobit v rdeči barvi. 😜

  • Všeč 1
  • Žalosten 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Boss napisal:

Renault Traffic je tud lep al pa Ford Tranzit. 😂 Veliko prostora, visoko sedenje, preglednost, dizel, navor, sanke na strehi, da se ju dobit v rdeči barvi. 😜

Ne, moj naslednji avti bo definitivno benzinar+ hybrid. Ali pa celo elektrika. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 minute ago, Alex said:

Ne, moj naslednji avti bo definitivno benzinar+ hybrid. Ali pa celo elektrika. 

Toyooootaaaaa... :) Ravno danes sem vozil za camry-jem, ni slaba. Ampak me ni potegnilo spet tok, da bi jo imel, mora pa bit najbrž kar v redu zadeva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.