Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Ni glih za temo kaj ste pa danes naredili na svoji Mazdi, ampak da ne odpiram nove teme. Koliko bi bila vredna moja mazda po vaše? Torej mazda 6 karavan g165 2018 revolution oprema 80000km. Servisirana redno, to tak vsi veste intervli na pol 🙂

Popravljeno od scania
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je scania napisal:

Ni glih za temo kaj ste pa danes naredili na svoji Mazdi, ampak da ne odpiram nove teme. Koliko bi bila vredna moja mazda po vaše? Torej mazda 6 karavan g165 2018 revolution oprema. Servisirana redno, to tak vsi veste intervli na pol 🙂

A boš menjal? V Nemčiji se prodajajo take od 19-20000€.

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Boss napisal:

A ti zašpilajo Na Golici? 😜

 

Na Golico lahk koga odnese, ko jih uporabim 😁

 

Se ena v mal bolj prijazni svetlobi 🙂

IMG_20211014_055928_edit_187241308253720.thumb.jpg.8598683637c893f01d45e6424bfc8641.jpg

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Deeyan napisal:

 

Na Golico lahk koga odnese, ko jih uporabim 😁

 

Se ena v mal bolj prijazni svetlobi 🙂

IMG_20211014_055928_edit_187241308253720.thumb.jpg.8598683637c893f01d45e6424bfc8641.jpg

Lepo. Pa avto bi lahko počasi opral. 🙂

  • Haha 1
  • Ni všeč 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Aless napisal:

Grill je super, mi je všeč.

Niso mi pa všeč troblje, preveč izstopajo (jaz bi jih prebarval v črno) ;)

 

rumena pa zato, ker so tut zavorne čeljusti in pokrov motorja v tej temi :) drugače je pa to Subarujev stil :D

 

drugače pa ja, tak ko je Boss reku, flash je nardil svoje, da je še bolj poudarlo, bom pol še kako slikco naredu na naravni svetlobi, čist drugač izpade :)

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes bo pa generalno čiščenje 'makine' 😲

dne 14. 10. 2021 ob 6:24 je Deeyan napisal:

 

Na Golico lahk koga odnese, ko jih uporabim 😁

 

Se ena v mal bolj prijazni svetlobi 🙂

IMG_20211014_055928_edit_187241308253720.thumb.jpg.8598683637c893f01d45e6424bfc8641.jpg

Super je izpadlo.... :zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je scania napisal:

Sčistil dušilno loputo že tretjič do 80000km, preveril vse tekočine, dolil tekočino v akumulatorju, pripravil na zimo, sledi samo še menjava gum. Enak postopek ponovil na toyoti.

20211015_154219.jpg

20211015_154209.jpg

20211015_153505.jpg

20211015_153458.jpg

Scania, priznam, da bi takoj kupil od tebe avto, če bi ga prodajal in bi si želel tako barvo in motor. Ti si še bolj picajzlast in natančen kot sem sam glede avta. 😊 Res, vsaka čast, da tako skrbiš za avto.👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Alex napisal:

Scania, priznam, da bi takoj kupil od tebe avto, če bi ga prodajal in bi si želel tako barvo in motor. Ti si še bolj picajzlast in natančen kot sem sam glede avta. 😊 Res, vsaka čast, da tako skrbiš za avto.👍

Hvala, to imam v dnk, imamo doma še hujšega (oče) 😁😁😁😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Deeyan napisal:

Moj je pa dons se obrvi dobila 🙂 

 

IMG_20211015_170459_edit_248099199404851.jpg

Svetovna 🙂 :-), zdaj bi v notranjosti moral imeti samo še volan od facelifta in barvni potovalni računalnik. Ampak koliko se spomnim volani ne pasejo oziroma potem tempomat ne dela. Lepa 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je scania napisal:

Sčistil dušilno loputo že tretjič do 80000km, preveril vse tekočine, dolil tekočino v akumulatorju, pripravil na zimo, sledi samo še menjava gum. Enak postopek ponovil na toyoti.

20211015_154219.jpg

20211015_154209.jpg

20211015_153505.jpg

20211015_153458.jpg

A to na sliki je umazana ali čista loputa?😜

Še vedno mi ne gre iz glave, da je nisi dal za 24.000€ oziroma ne morem verjet, da bi kdo preplačal 4.000€ ...

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je Janez007 napisal:

A to na sliki je umazana ali čista loputa?😜

Še vedno mi ne gre iz glave, da je nisi dal za 24.000€ oziroma ne morem verjet, da bi kdo preplačal 4.000€ ...

Takih avtov se ne prodaja, če res nimaš kaj boljšega v planu. Trenutno po moje ni nič prepričljivega za kupit. Dam kar prav Scanii. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je Janez007 napisal:

A to na sliki je umazana ali čista loputa?😜

Še vedno mi ne gre iz glave, da je nisi dal za 24.000€ oziroma ne morem verjet, da bi kdo preplačal 4.000€ ...

Na sliki je umazana in čista. Kdo me pozna ve kaj bi kupil, mislim da bi v nekaterih primerih bil nakup te mazde boljši kot marsikaterega novega avta. Vedno je pa opcija nakupa za 20000€ ali se manj, pol pa jok kaj vse je narobe pa kak se je avto servisiral, da nebo pomote ne pri vseh in ne pri mazdah 😉 . Do sedsj sem vse tri avte ki sem jih imel prodal brez avtoneta, kupili pa so tisti ki me poznajo in niso bili nikoli razocarani, se zraven sem jim dal ves material ki sem ga imel pripravljenegs za avto. Vcasih je najcenejsa opcija na koncu dosti drazja 😉

pred 2 minutama je Alex napisal:

Takih avtov se ne prodaja, če res nimaš kaj boljšega v planu. Trenutno po moje ni nič prepričljivega za kupit. Dam kar prav Scanii. 👍

Se strinjam, 4.12 se grem na krown da bo ziher antirja free 🙂 . Sem pa gledal danes še sesalni kolektor in v notranjosti s strani dušilne lopute ni bil nič črn, tako da tisto peskanje na 120000km dvomim da bo prislo na vrsto. Po ciscenju dusilne lopute so obrati v prostem teku ko je motor topel brez klime 500rpm/min, prej so bili okoli 650-700. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Verjetno smo ga že videli a vseeno je potrebno paziti če bo spet sneg Bei Facebook anmelden WWW.FACEBOOK.COM Melde dich bei Facebook an, um dich mit deinen Freunden, deiner Familie und Personen, die du kennst, zu verbinden und Inhalte zu teilen. Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.