Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 15 minutami je Janez007 napisal:

Koliko pa bi bila potem tržna vrednost Mazde 6, G165, ročni menjalnik, letnik 9/2018 (facelift), 60.000 prevoženih, oprema Revolution top (črno usnje), vse še prvo, odlično ohranjena?

Glej kupis kar ti pase, pa za koliko ti pase, izbire glih ni med benz mazdami 6, med dizli se lahko igras s cenami koliko hoces  pri benzu pac ne. Ce ti pase kupis ce ne pac ne. Eni bi radi imeli avte po eurotaxu pa bog nedaj da bi potem kaj bilo takih jaz ne prenasam, kupi najceneje kar obstaja in ne klici. Jaz vem kaj imam in kako vzdrzujem, za kupce za svoj avto se ne bojim. Drugače pa če želiš imaš pri Ferku novo g165 oprema attraction za 29000€. Kar komu paše 🙂

Popravljeno od scania
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 15. 10. 2021 ob 19:54 je scania napisal:

Glej kupis kar ti pase, pa za koliko ti pase, izbire glih ni med benz mazdami 6, med dizli se lahko igras s cenami koliko hoces  pri benzu pac ne. Ce ti pase kupis ce ne pac ne. Eni bi radi imeli avte po eurotaxu pa bog nedaj da bi potem kaj bilo takih jaz ne prenasam, kupi najceneje kar obstaja in ne klici. Jaz vem kaj imam in kako vzdrzujem, za kupce za svoj avto se ne bojim. 

Ja praktično ni ponudbe primernih bencinarjev. 🙃

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Janez007 napisal:

Ja praktično ni ponudbe primernih bencinarjev. 🙃

 

Zadnjič je Selmar prodajal rdečo G194 Takumi, mislim da letnik 2019/3, okoli 40.000 km, na novo prebarvano za okoli 28.000, pa je izgleda šla tednu ali dveh.

Cena se ve zakaj je bila takšna, zaradi možnosti ponovitve odstopa laka. Facelifta pa nisem hotel imeti zaradi deaktivacije cilindrov, še eno eko sranje ki se neve kako se bo obnesno cez 10+ let. Ta g165 je trotel ziher motor. Vcasih je pri nas ki smo v avto industriji/solanju/vzdrzevanju tezko avto zbrat ker gledamo tehnicni vidik na dolg rok, ko pa izberemo je pa to to. Če bi danes zbiral mazdo se enkrat bi zbral enako opremo, avtomatik in zaradi avtomatika g192 motor (brez deaktivacije cilindrov). Vcasih je bolje vedet manj 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je scania napisal:

Cena se ve zakaj je bila takšna, zaradi možnosti ponovitve odstopa laka. Facelifta pa nisem hotel imeti zaradi deaktivacije cilindrov, še eno eko sranje ki se neve kako se bo obnesno cez 10+ let. Ta g165 je trotel ziher motor. Vcasih je pri nas ki smo v avto industriji/solanju/vzdrzevanju tezko avto zbrat ker gledamo tehnicni vidik na dolg rok, ko pa izberemo je pa to to. Če bi danes zbiral mazdo se enkrat bi zbral enako opremo, avtomatik in zaradi avtomatika g192 motor (brez deaktivacije cilindrov). Vcasih je bolje vedet manj 🙂

A deaktivacijo cilndrov imajo samo nove G194, ali tudi nove G165 in G145?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Janez007 napisal:

A deaktivacijo cilndrov imajo samo nove G194, ali tudi nove G165 in G145?

Vsa nova serija ima. Zaenkrat dela brez tezav, na dolgi rok bomo pa videli. Kot tudi ta kondenzator i-eloop sistema me prav zanima zivljenska doba.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je scania napisal:

Vsa nova serija ima. Zaenkrat dela brez tezav, na dolgi rok bomo pa videli. Kot tudi ta kondenzator i-eloop sistema me prav zanima zivljenska doba.

Hvala, žal ne morem všečkati. 2 x na mesec se na tem forumu spreminjajo pravila. 🙃¨

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Koliko pa bi bila potem tržna vrednost Mazde 6, G165, ročni menjalnik, letnik 9/2018 (facelift), 60.000 prevoženih, oprema Revolution top (črno usnje), vse še prvo, odlično ohranjena?

😉, to je vprašanje za x eur😄, toliko kot ti bo trg ponudil...nastavi kot želiš dobiti in boš videl interes...jaz osebno za 4.leta star avto tega ranga in tega motorja ne bi dal več kot 20k....pika!, za moje pojme vse kar je več je noro!😉, ampak tudi to obstaja....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je robertk6 napisal:

Vauuuu res lepa za moj okus dosti lepša barva kot najpogostejša barva mazd.🤪🤘

 Pa mislim, da niti ni najbolj pogosta barva 😊

pred 5 urami je scania napisal:

Svetovna 🙂 :-), zdaj bi v notranjosti moral imeti samo še volan od facelifta in barvni potovalni računalnik. Ampak koliko se spomnim volani ne pasejo oziroma potem tempomat ne dela. Lepa 🙂

 

Ja, sej to, tist volan mi ke res hud, pa poleg tega se stevc, ki kaze temperaturo vode :P

pred 3 urami je Alex napisal:

Lepo si to zrihtal. Kot je že nekdo omenil, skoraj lepša kot rdeča. Ne, enako kepa je. 👍

A s temi obrvmi greš skozi tehničnega? Znajo kaj mutit. 

 

Ti bom drugo leto javu 😁 sam s tega vidika gledano bi pol mogl prej za lip komplicirat

pred 2 urama je Bini napisal:

Super je porihtana samo nalepka :zoom-zoom: še fali čez haubo......:vesel:

 

Hmm... Sej vem, da ze dolgo govorim... Ampak morem res dat nardit par nalepk "Mazda Drivers" 🙄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Deeyan napisal:

 Pa mislim, da niti ni najbolj pogosta barva 😊

 

Ja, sej to, tist volan mi ke res hud, pa poleg tega se stevc, ki kaze temperaturo vode :P

 

 

Ti bom drugo leto javu 😁 sam s tega vidika gledano bi pol mogl prej za lip komplicirat

 

Hmm... Sej vem, da ze dolgo govorim... Ampak morem res dat nardit par nalepk "Mazda Drivers" 🙄

Jaz bi imel tako nalepko. Ko jih boš naredil se priporočam. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Bini napisal:

Še fotke X motorja😊 in GPF- filter trdih delcev. 🥴

IMG_20211016_101602.jpg

IMG_20211016_103226.jpg

IMG_20211016_101814~2.jpg

Me zanima, kako se bo obnesel ta vaš filter. Upam, da ne bo tako tečen kot pri dizlih.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 39 minutami je Alex napisal:

Me zanima, kako se bo obnesel ta vaš filter. Upam, da ne bo tako tečen kot pri dizlih.

Je montiran takoj za motorjem in naj bi v njemu zgorelo vse. Upam, da pri temp 500 st.res vse zgori v prah... 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Bini napisal:

Je montiran takoj za motorjem in naj bi v njemu zgorelo vse. Upam, da pri temp 500 st.res vse zgori v prah... 😁

Upajmo, da ne bo zgorel še filter. 🤔 Se bo pokazalo šele čez nekaj časa, kako bodo tej novi motorji na splošno vzdržljivi. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ekola poraba današnje poti iz Murake Sobote do Ptuja. Ni ga hybrida in ne dizla ki bi nadomestil ta motor in avto pa če je vreden 7000€ 20000€ ali 25000€ nekaterim se kolca drugi so fouš, meni je vseeno jaz sem prezadovoljen ko vidim takšno številko pri porabi ti avto na nek način vrača vso skrb in menjavo olj svečk filtrov ....

 

20211016_154442.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Janez007 napisal:

Čestitam!👍

 

Fouš pa ti po mojem ni nobeden, vsakemu želim, da avto čim ceneje kupi in čim dražje proda! Razen, če sem jaz vpleten, sem prodajalec oz. kupec.😁

 

Nisem mislil na nas mazdaše, mi tako vemo glede mazd kako in kaj. Včasih se najde kakšen ki iz firbca na pumpi vpraša kaj o avtu in ko povem da je bencinar je prva reakcija jao 2,0 165KM to pa žere, pol pa mu pokažem porabo in je samo tiho. Z hybridom 2,5 nevem če bi prišel pod 5,5l/100km. S toyoto chr 1,8hybrid mi je ratalo prit na najnižjo porabo 3,4l/100km relacija Ptuj-Poreč, ampak s 2,5 motorjm mislim da pod 5,5 ni šanse

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je scania napisal:

Ekola poraba današnje poti iz Murake Sobote do Ptuja. Ni ga hybrida in ne dizla ki bi nadomestil ta motor in avto pa če je vreden 7000€ 20000€ ali 25000€ nekaterim se kolca drugi so fouš, meni je vseeno jaz sem prezadovoljen ko vidim takšno številko pri porabi ti avto na nek način vrača vso skrb in menjavo olj svečk filtrov ....

 

20211016_154442.jpg

To je poraba na kakšni cesti in pri kakšni hitrosti? Verjetno bolj umirjena, po predpisih?

Ker tole je pa ornk nizka poraba. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.