Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 15 minutami je scania napisal:

Saj bo se padla pri tebi, naj se vtece 🙂

Ko bom parkrat tankal se bo videla prava razlika od 3ke g 120 ki je imela med 6.2- 6.7 na kratke ture.👍Če bo 6-6.5 bom zadovoljen.......:jupiii: 

Če bo pa še kaj manj bom pa zeeeeelo vesel.....:ouje:

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je mito3000 napisal:

Jaz imam 11.000 km s skyactive x in je poraba od samega začetka od 5,9 do 6,3. To je izračunana ne po potovalnem, ki malo laže. S porabo zelo zadovoljen

To je to, smo vsi tu nekje....😊😃😆

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sva z sinom na sivki, (stari 6-ki), zamenjala gume z zimskimi. Ker študira  v Ljubljani nikoli ne veš, kdaj bo tam začelo snežiti. Tako da mislim, da sem prvi to postoril. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Alex napisal:

Danes sva z sinom na sivki, (stari 6-ki), zamenjala gume z zimskimi. Ker študira  v Ljubljani nikoli ne veš, kdaj bo tam začelo snežiti. Tako da mislim, da sem prvi to postoril. 😊

 

Lih tko razlagaš k, da smo na Švedskem :D Drug teden bo do 18 stopinj 😮

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je g.Wankel napisal:

 

Lih tko razlagaš k, da smo na Švedskem :D Drug teden bo do 18 stopinj 😮

Ne, saj vem, da ni še zime na obzorju. Pač sva imela čas, lepo sončno vreme, gume pri roki in v miru sva še feltne (jeklene 15") zbrusila in pobarvala in pobarvala sva zavorne čeljusti v črno barvo. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 16. 10. 2021 ob 7:56 je Bini napisal:

Naredi še kakšno več, se priporočam..... 😊

Pridem na dom..... :zoom-zoom:

🏎️

 

 

dne 16. 10. 2021 ob 7:40 je Alex napisal:

Jaz bi imel tako nalepko. Ko jih boš naredil se priporočam. 😊

 

sej, ko bo tak daleč bom napisu na forum, sigurno se bo še kdo našu :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Alex napisal:

Danes sva z sinom na sivki, (stari 6-ki), zamenjala gume z zimskimi. Ker študira  v Ljubljani nikoli ne veš, kdaj bo tam začelo snežiti. Tako da mislim, da sem prvi to postoril. 😊

👍

pred 12 urami je g.Wankel napisal:

 

Lih tko razlagaš k, da smo na Švedskem :D Drug teden bo do 18 stopinj 😮

😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je scania napisal:

Preobuta, umita, preverjene vse tekočine, gumi tepihi v avtu= pripravljena na zimske dogodivščine

20211019_145955.jpg

Samo na 17" feltnah pa  res smešno izgledajo te naše 6- ke. 🤪

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je scania napisal:

Res je, je pa bolj udobno in glasno 🤣🤣🤣

Ja, udobne so res, še posebno na ovinkih, ko zaplavaš.🤣🤣 

Zanimivo, da so moje zimske gume tišje kot letne good year. 

Verjetno kaj pripomore tudi širina 245? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
    • Za vaše dizle imate tukaj YouTube doktorja ... skoraj samo 2.2 Mazdine dizle šraufa ... https://www.youtube.com/@MrNiceGuy94
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.