Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je Janez007 napisal:

Po mojih zadnjih informacijah G120, G145 in G165 nimajo deaktivacije cilindrov, ampak samo Mazde z 2.5 motorji. Tako, da sem kar zadovoljen, da moja nova M6 te pogrutavščine ne bo imela. 😊

S strani Ferka je bilo rečeno da imajo vse nove serije. Bom preveril jutri še pri selamrju v celju (gremo na testno vozmjo cx3🙃🙃🙃)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 42 minutami je Janez007 napisal:

No, pa ne pozabi poročati. Tiste Mazde, ki imajo deaktivacijo, jim prikazuje to funkcijo tudi na zaslonu. Zadnja M6 G165 tega prikaza nima.

A closer look at the 2.0 Skyactiv-G in the All-New Mazda3 | Inside Mazda

 

Sicer pa čutim, da se bo naložba v CX-3 pri tebi doma hitro povrnila. 😁

 

Ne skrbi, vendar je fino vedeti-razčistiti, kaj se dogaja pod pokrovom. 

Vam iz prve roke povem,da imajo cx3, CX30 in obe 3ki deaktivacijo cilindrov z motorji G122 in G150....:bravo: Za 6tke ne vem niso moje področje😁

X 180 in X186 tega nima,ker je skoraj 'disel' .......:bravo:

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je Janez007 napisal:

No, pa ne pozabi poročati. Tiste Mazde, ki imajo deaktivacijo, jim prikazuje to funkcijo tudi na zaslonu. Zadnja M6 G165 tega prikaza nima.

A closer look at the 2.0 Skyactiv-G in the All-New Mazda3 | Inside Mazda

 

Sicer pa čutim, da se bo naložba v CX-3 pri tebi doma hitro povrnila. 😁

 

Ne skrbi, vendar je fino vedeti-razčistiti, kaj se dogaja pod pokrovom. 

Sem malo brskal in zgleda res da imajo samo 2,5 motorji. Bom jutri vprasal pri selmarju za ziher.

Ma glede cx3 bomo vidli, jutri na vožnjo pa da vidimo kako in kaj.

Popravljeno od scania
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 10/17/2021 at 8:41 PM, Alex said:

Danes sva z sinom na sivki, (stari 6-ki), zamenjala gume z zimskimi. Ker študira  v Ljubljani nikoli ne veš, kdaj bo tam začelo snežiti. Tako da mislim, da sem prvi to postoril. 😊

Ha, pa sem jaz menjal pred tabo 😛 Sem imel letne že tako zlizane, da sem rekel da ni za reskirat pri teh nizkih jutrih, nikoli ne veš kdaj treba zavrt na 0.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je scania napisal:

Relacija Ptuj- Slovenska Bistrica, vožnja po omejitvah s predvidevanjem in občutkom, brez oviranja prometa čim bolj enakomerno. Doma čakamo hybrida, pa enega pod krinko že imamo mazda 6 g615 🙃🙃🙃🙃

20211026_094947.jpg

Odlično, 😀vidim da imaš vedno tam nekje 6.3 :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Ni pa nek presežek, bodimo iskreni. 😊

Ne zgleda pa odlično😉, se kar strinjam z Alexom😀, ampak za zimo je povsem ok👍

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.