Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

dne 31. 10. 2021 ob 11:44 je Jaka32 napisal:

 

Kam si šel in koliko si plačal?

Naredil sam... 74€ je bil material.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj sem imel čas, pa lepo vreme je bilo in sem vrgel gor zimske 17". Ugotovil sem, da vožnja z njimi niti ni toliko bolj udobna kot na 19". So bolj glasne, v ovinkih se zvijajo, da imaš občutek, da bo šel avto ravno, avto je grd. 😊

Sem pa hkrati šele sedaj  ugotovil tudi to, da je na teh 17" v bistvu ET 40 in ne 45, kot je pisalo na računu. 🤔 In sem bil v to skozi prepričan. 

Zato pa lepše stojijo na avtu, bolj pomaknjena na rob blatnikov. Vsaj nekaj. 

Hkrati sem stehtal moje momo 19",  feltna  + guma = 22,5 kg. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Alex napisal:

Včeraj sem imel čas, pa lepo vreme je bilo in sem vrgel gor zimske 17". Ugotovil sem, da vožnja z njimi niti ni toliko bolj udobna kot na 19". So bolj glasne, v ovinkih se zvijajo, da imaš občutek, da bo šel avto ravno, avto je grd. 😊

Sem pa hkrati šele sedaj  ugotovil tudi to, da je na teh 17" v bistvu ET 40 in ne 45, kot je pisalo na računu. 🤔 In sem bil v to skozi prepričan. 

Zato pa lepše stojijo na avtu, bolj pomaknjena na rob blatnikov. Vsaj nekaj. 

Hkrati sem stehtal moje momo 19",  feltna  + guma = 22,5 kg. 

Fino. 👍 Alex, še kakšna slika, da vidimo tvojo grdoto. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Včeraj sem imel čas, pa lepo vreme je bilo in sem vrgel gor zimske 17". Ugotovil sem, da vožnja z njimi niti ni toliko bolj udobna kot na 19". So bolj glasne, v ovinkih se zvijajo, da imaš občutek, da bo šel avto ravno, avto je grd. 😊

Sem pa hkrati šele sedaj  ugotovil tudi to, da je na teh 17" v bistvu ET 40 in ne 45, kot je pisalo na računu. 🤔 In sem bil v to skozi prepričan. 

Zato pa lepše stojijo na avtu, bolj pomaknjena na rob blatnikov. Vsaj nekaj. 

Hkrati sem stehtal moje momo 19",  feltna  + guma = 22,5 kg. 

Evo in si opravil svojo zakonsko dolžnost 😊

Sedaj, ko si menjal je velika razlika v vodljivost in "grdoti" a se navadiš kot vsako zimo..... 😁

Teža 19tk je pa super, peresno lahke feltne imaš, ali pa nič profila na gumi.... 😂 Katere gume že imaš? 🤔

Moje nove zimske Kleber na 18tkah original Mazda so točno 24kg ,letne Bridgestone 18" na original Mazda feltnah pa stehtam, ko jih menjam ob priliki.... :bravo:

Srečno nedrsečo vožnjo ti želim... 😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

Evo in si opravil svojo zakonsko dolžnost 😊

Sedaj, ko si menjal je velika razlika v vodljivost in "grdoti" a se navadiš kot vsako zimo..... 😁

Teža 19tk je pa super, peresno lahke feltne imaš, ali pa nič profila na gumi.... 😂 Katere gume že imaš? 🤔

Moje nove zimske Kleber na 18tkah original Mazda so točno 24kg ,letne Bridgestone 18" na original Mazda feltnah pa stehtam, ko jih menjam ob priliki.... :bravo:

Srečno nedrsečo vožnjo ti želim... 😊

Res je. 19" so izgleda res zelo lahke. Imam pa trenutno gor montirane good year, F1, assimetric 5, 245/40 r 19. Profila je še ful, izgleda, da se da narediti kar veliko kilometrov z njimi. Sedaj jih imam drugo sezono, prevoženih 11 Kkm.

Ja, se moram navaditi zopet vozit z zimskimi. 🤪

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Alex napisal:

Res je. 19" so izgleda res zelo lahke. Imam pa trenutno gor montirane good year, F1, assimetric 5, 245/40 r 19. Profila je še ful, izgleda, da se da narediti kar veliko kilometrov z njimi. Sedaj jih imam drugo sezono, prevoženih 11 Kkm.

Ja, se moram navaditi zopet vozit z zimskimi. 🤪

Ja res je in ko za puščaš avto ne glej nazaj, da ne bodo trpele oči.... ?zmeden?😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Bini napisal:

Ja res je in ko za puščaš avto ne glej nazaj, da ne bodo trpele oči.... ?zmeden?😂

Imaš prav. Ven iz avta in gasa. 

Še dobro, da se zaklene sam. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je scania napisal:

Naredil menjavo olja in filtra 10005km od servisa. 5km sem šel preko, se bom drugič poboljšal. Zoom zoom prede kot urica 😁😁😁

He, He, skoraj točen kot urica. 👍

Ta tvoj avto je verjetno sedaj boljši kot ko je bil nov. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.