Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je 50keda napisal:

Drugič v tem tednu jo opral oz. spral za 2€ (šampon z mikroprahom + izpiranje), kaj je pa to zdej na cesti ... pa to ni možno, kdaj bo zgnililo to vsrano vreme? :)

Baje, da bo takšno vreme tudi drugi teden. Štručkoti napovedujejo "zime kot nekoč" Torej, bo zima z veliko snega, mraza, burje, megle... O kakem podnebnem segrevanju pa ne duha ne sluha. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Alex napisal:

O kakem podnebnem segrevanju pa ne duha ne sluha. 🤗

 

Caki, da dam DPF ven, pol se bo baje zacelo podnebno segrevanje 😂

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Shrek napisal:

Servis na 09 letniku diesel. 

Original DPF olje, vsi filtri...

150€. Ni poceni, ni drago. 

Zdaj pa tankaj in vozi. 

Uff,to si pa fajn plačal. Koliko si dal za L olja? 

pred 1 uro je Deeyan napisal:

 

Caki, da dam DPF ven, pol se bo baje zacelo podnebno segrevanje 😂

🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Švoh 10 eurov je liter olja.

Ne rečem, da je poceni, ni pa drago. Delo je bilo 50€. Ostalo je materijal.

Ma...za 20€ se v tem primeru ne mislim dilat...

Narejeno tko, kot mora biti, pa še pregledal ga je. Prvi servis tega avta v mojem lastništvu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Shrek napisal:

Švoh 10 eurov je liter olja.

Ne rečem, da je poceni, ni pa drago. Delo je bilo 50€. Ostalo je materijal.

Ma...za 20€ se v tem primeru ne mislim dilat...

Narejeno tko, kot mora biti, pa še pregledal ga je. Prvi servis tega avta v mojem lastništvu...

Aja,še delo...pol pa ja. Sem mislil,da si sam menjal. 🙂

Jaz sem dal za 4L olja+filter olja 37€ ,isto na M6 D 2008. Sem pa menjal sam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 2. 12. 2021 ob 19:14 je Shrek napisal:

Servis na 09 letniku diesel. 

Original DPF olje, vsi filtri...

150€. Ni poceni, ni drago. 

Zdaj pa tankaj in vozi. 

Junija me je prišel podoben servis 120€ za servis (z računom) 😊

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

Junija me je prišel podoben servis (Dexelia DPF olje 5W30, oljni filter, kabinski filter) pri Pelkotu 245€. 120€ za servis (z računom) + 125€ (polovička) prehitra vožnja od servisa domov. 😩

Evo,kot da si bil na uradnem servisu.....:nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 48 minutami je Bini napisal:

Evo,kot da si bil na uradnem servisu.....:nevem:

 

Sem mu že jaz hotel to napisat, ampak sem se premislil, da ne bi kakšne rane spet odpiral.  😉

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je mazdaman napisal:


Si sam delal ali peljal tja?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Peljal k tri krone. Rezerviral termin oktobra, peljali smo pa mazdo in mercedesa. Marca ko pride yaris gremo spet z yarisom in fičkoto.

 

Moram jih pohvalit in priporocat vsem ki se tehtajo ali bi ali nebi. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je scania napisal:

Peljal k tri krone. Rezerviral termin oktobra, peljali smo pa mazdo in mercedesa. Marca ko pride yaris gremo spet z yarisom in fičkoto.

 

Moram jih pohvalit in priporocat vsem ki se tehtajo ali bi ali nebi. 

To delate na novih oz na. koliko rabljenih? Cena pa? Trajanje zaščite?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

To delate na novih oz na. koliko rabljenih? Cena pa? Trajanje zaščite?

Kot je napisal @scania, task tja vozi ze zadnjih 5.let Hyndaia, cena okrog 100eur,ker je redna stranka, mislim da vozi na dve leti, tako da ni kaj veliko za delati, on se bolje počuti🤭🤗🤔, jaz tega se v življenju nisem delal in mi se noben avto ni prerjavel🤭🤗🤔???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 4. 12. 2021 ob 19:20 je scania napisal:

Moja je stara 3leta. Vsake 2leti gres na kontrolo in ti po potrebi se enkrat premazejo. Cena je bila 120€, lahko je pa do okoli 160€ odvisno od stanja in velikosti avtomobila. Traja pa 1uro.

Zakaj pa nisi šel v Ljutomer OZ v Cven, misliš da tam slabše naredijo?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Verjetno smo ga že videli a vseeno je potrebno paziti če bo spet sneg Bei Facebook anmelden WWW.FACEBOOK.COM Melde dich bei Facebook an, um dich mit deinen Freunden, deiner Familie und Personen, die du kennst, zu verbinden und Inhalte zu teilen. Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.