Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 40 minutami je Carot napisal:

Tudi moja cifra je zanimiva .. po slabih dveh letih814877532_Zajetaslika.thumb.JPG.ad68bd0d29a4d574ccfe24f7fefb04ff.JPG

Vidim, da eni pridno nabirate kilometre... Sam sem bolj tam do 20k letno.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Alex napisal:

Prvo, kar sem naredil, sedaj ko sem zdrav je to, da sem opral mazdo. Ne more bit umazana. 😊

Tudi jaz sem jo opral a zaradi soli,ki jo je na Rogli skoraj kot snega.....😬

Res dobro solijo,še z letnimi prideš kamot do smučišča......😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjal brisalce z novimi original. Prvič, zadnjič in nikoli več - originalne mislim. Najprej sem mislil, da so mi dali ene no name kitajce. Namreč plastika je neka cenena, vsaj pol lažja od prvo vgrajenih in tudi izgleda tako. Dvomim, da je sploh razlika od tistih, ki se na Aliju prodajajo za 3x manj denarja. Upam, da je vsaj gumica kvalitetna in bo za nekaj časa mir. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Liuch napisal:

Zamenjal brisalce z novimi original. Prvič, zadnjič in nikoli več - originalne mislim. Najprej sem mislil, da so mi dali ene no name kitajce. Namreč plastika je neka cenena, vsaj pol lažja od prvo vgrajenih in tudi izgleda tako. Dvomim, da je sploh razlika od tistih, ki se na Aliju prodajajo za 3x manj denarja. Upam, da je vsaj gumica kvalitetna in bo za nekaj časa mir. 

To zadnje je najpomembnejše....👍 Koliko so pa bili € ?🤔

pred 44 minutami je Denlub napisal:

Oj Bini, kje si pa nabavil to?na withcar?

Ne,to so kar neki.....👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Liuch napisal:

Zamenjal brisalce z novimi original. Prvič, zadnjič in nikoli več - originalne mislim. Najprej sem mislil, da so mi dali ene no name kitajce. Namreč plastika je neka cenena, vsaj pol lažja od prvo vgrajenih in tudi izgleda tako. Dvomim, da je sploh razlika od tistih, ki se na Aliju prodajajo za 3x manj denarja. Upam, da je vsaj gumica kvalitetna in bo za nekaj časa mir. 

 

Js sm pa pred zimo nabavu Boscheve v Sparu pa tut mislim da zadnjic, to pa tolk skripa da je za popizdit ze od novih. 

 

Zdej mam narocene iz aliexpressa kao original pa da vidmo kaj bo 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Deeyan napisal:

 

Js sm pa pred zimo nabavu Boscheve v Sparu pa tut mislim da zadnjic, to pa tolk skripa da je za popizdit ze od novih. 

 

Zdej mam narocene iz aliexpressa kao original pa da vidmo kaj bo 🙂

Jaz sem samo enkrat kupil Bosch brisalce. Prvič in zadnjič! 

Zanič!

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je FuManchu napisal:

Jaz sem samo enkrat kupil Bosch brisalce. Prvič in zadnjič! 

Zanič!

 

ja pri Boschu je menda več stopenj kakovosti, tiste ki jih je foter vzel v agro centru so pa super, je pa res da so bli skor 1x dražji

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Deeyan napisal:

 

ja pri Boschu je menda več stopenj kakovosti, tiste ki jih je foter vzel v agro centru so pa super, je pa res da so bli skor 1x dražji

Možno. Jaz sem zdej kupu neke čudne znamke za dva avta. Zaenkrat brišejo ok. 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Deeyan napisal:

 

ja pri Boschu je menda več stopenj kakovosti, tiste ki jih je foter vzel v agro centru so pa super, je pa res da so bli skor 1x dražji

Jaz imam tudi gor Bosch in sem na začetku mislil, da so zanič, ker so puščali lise pa tudi škripali so. Odkar pa sem dobro očistil šipo delujejo fenomenalno. Kdor vozi avto v avtopralnico ima verjetno podoben problem. Veliko avtopralnic namreč dodaja tekoči vosek v zadnje spiranje. Posledično pristane vosek tudi na šipah. Jaz sem tudi uporabljal prej avtošampon z dodanim voskom za pranje celega avta. Sedaj pa z njim perem le, kar je od šip dol. Ostalo pa z navadnim. In problem je rešen. 😊

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.