Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Saj garancija pri tem nima nobene zveze ... Ce imas zavarovana stekla, je to strosek zavarovalnice... Drugace pa kot berem, se je se najbolje obrnit na Carglas ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No saj posledica kamencka je poceno steklo ... Ce je poceno na sredini pred voznikom, ni izgovora ... Jaz dosedaj nisem imel nikoli problema z zavarovalnico ... Verjetno pa so kaksne zavarovalnice, ki komplicirajo ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če ti sedaj, ko so velike tem.razlike ni počilo od tam naprej bo tako ostalo še naprej😊 Če je pa to pred voznikom in te moti pri vožnji ti jo pa menjajo brez problema. 😇

Bom slikal moj primer na službenem zaradi katerega se ne menja stekla dokler ne pokne naprej! 🤪

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Martin Cufer napisal:

Sveže spolirana (dvostopenjsko + keramika),keramična zaščita stekel in očiščena notranjost. 💎😎

IMG_20220220_200117.jpg

 

kua je huda barva 🤩

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Martin Cufer napisal:

Sveže spolirana (dvostopenjsko + keramika),keramična zaščita stekel in očiščena notranjost. 💎😎

IMG_20220220_200117.jpg

Noro !!

 

Tok ste s to keramiko navalili da moram tudi sam v akcijo!

 

Lepo bi prosil če omeniš kam si dal delat, okvirni strošek in okvirno koliko časa si bil brez avta

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je Martin Cufer napisal:

Sveže spolirana (dvostopenjsko + keramika),keramična zaščita stekel in očiščena notranjost. 💎😎

IMG_20220220_200117.jpg

Res lepa. Takoj bi jo imel:punk:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je NevLado napisal:

Noro !!

 

Tok ste s to keramiko navalili da moram tudi sam v akcijo!

 

Lepo bi prosil če omeniš kam si dal delat, okvirni strošek in okvirno koliko časa si bil brez avta

Živjo

Kot sem že enemu napisal v privat sporočilu mi je to opravil kolega kot kontra uslugo.  Tako da cene za kompleten tretma ne vem. 😁

Brez avta sem bil 2 dni,ampak je delal postopoma ne nonstop. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je SpEkTr napisal:

Auto doc ima do konca dneva kar akcijo, 38% popusta na zavore... Are komplet spredaj pride okoli 160,to je ugodno?

Odvisno katera velikost diskov. 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je SpEkTr napisal:

Za Mazdo 6,sej a lahko izbiram velikost.. 297mm

Za mojega pride sprednji komplet ATE okoli 140€. 300mm diski.

Če imaš namen menjati vzemi sedaj. Lahko pa še počakaš kak dan na 41% popust:bravo:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.