Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Po 31 dneh prevzel avto. Ni primerjave 1 luc nova ena spolirana original odbijac avto cisto drugacen kot prej z motnimi lucmi zbitim odbijacem veselje db2e638ab13dd7dbaa5c0a7a09362f8f.jpg

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

  • Všeč 11

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je curko napisal:

Po 31 dneh prevzel avto. Ni primerjave 1 luc nova ena spolirana original odbijac avto cisto drugacen kot prej z motnimi lucmi zbitim odbijacem veselje emoji7.pngemoji2956.pngemoji3059.pngdb2e638ab13dd7dbaa5c0a7a09362f8f.jpg

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk
 

Kot nov.... 👌😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 6. 4. 2022 ob 8:56 je Slivka napisal:

A ni zanimivo: včasih so bile železne feltne in niso nabrale toliko rje, da bi Savine gume ne zatesnile. Zdaj pa alu-platišča toliko oksidirajo, da Goodyearke spustijo...

O ja pa so, na Cliotu sem konstantno imel te probleme z železnimi felgami, pa šlaufe not pa šlaufe vn, skos je blo neki zarad tiste rje.

Popravljeno od 50keda
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Clio ni avto, Glio je Rena. Dovolj je, da povoziš malo večji kamenček, pa jo že uvije. In sem videl vulkanizerja, ki je vzel dva kladivca in mi jo poravnal. Kar gor na centrirko je dal, zavrtel in kjer bi morala biti utež, je označil, snel, dvakrat zmerno udaril in nazaj na centrirko. Jo je uglihal na 5 gramov natančno. In zraven pojamral, da se bo to spremenilo pri prvei luknji...

  • Všeč 3
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to so poštrihane na bolj temen odtenek?
Ne original na 2 se se mal lusci ku sem odpoklic zamudil ku so jih ponovno barval sam po moje svetloba ravno tko padla.
Naj bi bile original so rekli pri AH Krzisnik mazda

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super, a to so potem po tvoji pritožbi tako rešili? Ali si kako drugače urejal?
Malo sem zaropotal pa so po uredili.

Malo me je edino skrbelo zaradi 19" ampak je super izpadlo ker mnenj o 19" je blo toliko razlicnih da sem bil v dilemi kako pa kaj

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je curko napisal:

Placali use od a do z vse kar sem sam placal je blo 30eur poliranje drugega zarometa da ni razlika novo rabljeno

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk
 

 

A si tudi zaščitil z UV lakom, ker če ne bo kmalu spet isto :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 
A si tudi zaščitil z UV lakom, ker če ne bo kmalu spet isto :)
Licu so ja zascitili spolirali polakirali ni da ni. Ker drugace bi jih kar hitro spet unicil volk ali kako se lahko rece

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je curko napisal:

Malo sem zaropotal pa so po uredili.

Malo me je edino skrbelo zaradi 19" ampak je super izpadlo ker mnenj o 19" je blo toliko razlicnih da sem bil v dilemi kako pa kaj

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk
 

Evo dobro si uredil,malo jih pritisneš pa je saj nimaš kaj izgubiti.....👌😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo dobro si uredil,malo jih pritisneš pa je saj nimaš kaj izgubiti.....
Res je res je. Kako ze pravvijo ce ne gre z lepa gre z grda. Vazno da se je vse uredilo da sem dobil avto nazaj da sem nataknil letne ker od kar mam avto je bil na zimskih 18" 4leta zdaj pa je dobil letne 19. Cisto drugacna voznja

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.