Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Neka fora je s temi original platišči, da guma 225 ne sede tako lepo gor, kot na drugačen et. Jaz imam zimske mislmi da et 7 al kaj je že širina, pa dejansko enaka širina gume izpade čisto drugače kot na teh letnih. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neka fora je s temi original platišči, da guma 225 ne sede tako lepo gor, kot na drugačen et. Jaz imam zimske mislmi da et 7 al kaj je že širina, pa dejansko enaka širina gume izpade čisto drugače kot na teh letnih. 
definitivno se strinjam s teboj

moj primer
originalno vpisane
225/45/18 in so pnevmatike strlele ven z koloteka saj je prejsnji lastnik nataknil neke momo platisca gor. po pravici povedano 1x ni sem imel nobenih tezav v 3letih z Policaji ali tehnicnem prav tako ne z zavarovalnicami saj so bile dimenzijsko vpisane.

nabavim 19 si recem to bo definitivno strlelo ven sploh zato ker sem se sirse pnematike nataknil gor

pridem k vulkanizerju ni sem mogel vrjeti avto lepse stoji kot na zimskih platiscih in se nic ne strli ven

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako je že s tole hladilno? Zdele gledam je na polovici men min in max. Po 1 letu od servisa, takrat je bila malo višje. 

 

Ki sem odprl zamašek, je tam tekočina pri vrhu. 🙄

Mislim tam na levi, kjer je tisti kovinski ventil, tam je bilo polno. Sem odprl pa tam na desni tisto plastično posodo, pa sem jo kak dcl dolil, sedaj je spet na maximumu - tam kjer je je črtica.

 

Bom pa sedajle spremljal, ko grem s prikolico na krk, če se bo nivo kaj znižal.

Popravljeno od SpEkTr
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je 50keda napisal:

Hm ... a zdej nam pa že hladilne zmankuje? :D Js sm jo po 2 pa pol letih tut moral dolit 0,5 litra da je pri hladnem na sredini med min/max, zdej mal bolj natančno spremlam kaj se dogaja.

Ah dej no mer no, avto pač pije olje in hladilno ko se uteka. In ja, lahko to traja tudi prvih 50 tisoč kkm. Če te kaj skrbi zacahnej z alkoholcem pa boš videl nihanje. Mislim nihanje seveda da bo, sam maš pa skalo do katere loh paničariš :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem svojo slabe 4mesece staro cx-30 parkiral na parking poleg policijske postaje v Rovinju in se po kavici in tortici(cca 2h) vrnil k avtu kjer me je pričakalo super presenečenje.. poškodovan sprednji desni bok in desni blatnik,yaaay! Sreča za starejši par,ki živi zraven parkirišča in vsakodnevno vidi debile, ki ne znajo parkirat in si od vsakega,ki pobegne, zapišejo registrsko in znamko avtomobila ( pri meni: PU-****, Hyundai terenac), policist, ki je prišel je(to sem do sedaj videl na le CSI Miami) vzel odkruške barve, zmeril parking počez in okrog, vse pofotografiral, našel še eno pričo,.. mi po 1h forenzičnih postopkih rekel: ništa ti ne brini sad odmah ču ga nać.. imam kasko zavarovanje do fula vse, samo baje sem rabil ta zapisnik, ker sem v tujini in ker je storilec znan oz vozilo bo zavarovalnica terjala njega/njegovo zavarovalnico..vse skupaj me je spravilo v tako slabo voljo, da sva podaljšala dopust še za 3 dni, za kar so nama na recepciji rekli, da na žalost je najina mobilna hiška že ju3 zasedena ampak da nama dajo upgrade iz Deluxe v Prestige z jacuzziem za 19€na dan🙈😂..sem postal kar malo manj živčen (pa tudi ene 5 špricerjev sem spil, da sem se pomiril).. skratka ta dopust bo s5 eden tistih, ki mi bo ostal globoko v spominu..

IMG_20220427_151228_278.jpg

IMG_20220427_151240_487.jpg

IMG_20220427_151226_387.jpg

IMG_20220427_140816.jpg

IMG_20220427_151245_303.jpg

Popravljeno od Denlub
  • Žalosten 5
  • Jezen 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 42 minutami je Denlub napisal:

Danes sem svojo slabe 4mesece staro cx-30 parkiral na parking poleg policijske postaje v Rovinju in se po kavici in tortici(cca 2h) vrnil k avtu kjer me je pričakalo super presenečenje.. poškodovan sprednji desni bok in desni blatnik,yaaay! Sreča za starejši par,ki živi zraven parkirišča in vsakodnevno vidi debile, ki ne znajo parkirat in si od vsakega,ki pobegne, zapišejo registrsko in znamko avtomobila ( pri meni: PU-****, Hyundai terenac), policist, ki je prišel je(to sem do sedaj videl na le CSI Miami) vzel odkruške barve, zmeril parking počez in okrog, vse pofotografiral, našel še eno pričo,.. mi po 1h forenzičnih postopkih rekel: ništa ti ne brini sad odmah ču ga nać.. imam kasko zavarovanje do fula vse, samo baje sem rabil ta zapisnik, ker sem v tujini in ker je storilec znan oz vozilo bo zavarovalnica terjala njega/njegovo zavarovalnico..vse skupaj me je spravilo v tako slabo voljo, da sva podaljšala dopust še za 3 dni, za kar so nama na recepciji rekli, da na žalost je najina mobilna hiška že ju3 zasedena ampak da nama dajo upgrade iz Deluxe v Prestige z jacuzziem za 19€na dan🙈😂..sem postal kar malo manj živčen (pa tudi ene 5 špricerjev sem spil, da sem se pomiril).. skratka ta dopust bo s5 eden tistih, ki mi bo ostal globoko v spominu..

IMG_20220427_151228_278.jpg

IMG_20220427_151240_487.jpg

IMG_20220427_151226_387.jpg

IMG_20220427_140816.jpg

IMG_20220427_151245_303.jpg

Ta policajka pa ne izgleda švoh...

  • Všeč 1
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kristus 🥲

Točno vem, kaj misliš, jaz sem tudi zadnjič ko mi je una zaloputnla pred kafano instantno zamenjal kavo za per. 😅

 

Želim ti, da se vse uredu izteče. Drugače pa še kak špricar pa babo mal poglajštej pa bo, sej si na dopustu! :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je Denlub napisal:

Danes sem svojo slabe 4mesece staro cx-30 parkiral na parking poleg policijske postaje v Rovinju in se po kavici in tortici(cca 2h) vrnil k avtu kjer me je pričakalo super presenečenje.. poškodovan sprednji desni bok in desni blatnik,yaaay! Sreča za starejši par,ki živi zraven parkirišča in vsakodnevno vidi debile, ki ne znajo parkirat in si od vsakega,ki pobegne, zapišejo registrsko in znamko avtomobila ( pri meni: PU-****, Hyundai terenac), policist, ki je prišel je(to sem do sedaj videl na le CSI Miami) vzel odkruške barve, zmeril parking počez in okrog, vse pofotografiral, našel še eno pričo,.. mi po 1h forenzičnih postopkih rekel: ništa ti ne brini sad odmah ču ga nać.. imam kasko zavarovanje do fula vse, samo baje sem rabil ta zapisnik, ker sem v tujini in ker je storilec znan oz vozilo bo zavarovalnica terjala njega/njegovo zavarovalnico..vse skupaj me je spravilo v tako slabo voljo, da sva podaljšala dopust še za 3 dni, za kar so nama na recepciji rekli, da na žalost je najina mobilna hiška že ju3 zasedena ampak da nama dajo upgrade iz Deluxe v Prestige z jacuzziem za 19€na dan🙈😂..sem postal kar malo manj živčen (pa tudi ene 5 špricerjev sem spil, da sem se pomiril).. skratka ta dopust bo s5 eden tistih, ki mi bo ostal globoko v spominu..

IMG_20220427_151228_278.jpg

IMG_20220427_151240_487.jpg

IMG_20220427_151226_387.jpg

IMG_20220427_140816.jpg

IMG_20220427_151245_303.jpg

Bemtiš ti jo je pa skor tako krstil kot sem jaz svojo 🙄 (zgleda res čisto podobno)...jaz hepan, ko sem šel iz garaže ven sem prehitro zavrtel volan in vojla, me je že glava bolela 😠...120 tisočkrat sem že šel iz te garaže pa vseeno...avto je bil star 1 mesec, sedaj bo kmalu 8...očitno je moralo tako bit😕...sem potem spoliral in se še vedno malo vidi, ne morem pa spolirat spodnjega odbijača ki sem ga poškodoval z vijakom, ki je v garažnih vratih...sem mislil dat popravljat pa zaenkrat ne bom, ker tako kot pravim, se ne vidi fejst, če nisi ravno pozoren..po drugi strani pa glede na to, kako se ljudje vozijo dvomim, da bo ostalo samo pri tej buški😠, tak da se ne sekram več😁...drugače pa ja, prva buška boli🙄

Popravljeno od tommaazz
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo zmontirou amortizerje iz alija na haubo in zamenjal končno na letne 19ke, ki so prišle z autom. Sam bo treba scentrirat pelat ker mi trese pri 130, tko da nism nč naredu :lol:

 

Sliko prlimam ko scentriram da bom zadovoljen 100% :jupiii:

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 2. 5. 2022 ob 14:08 je NevLado napisal:

Evo zmontirou amortizerje iz alija na haubo in zamenjal končno na letne 19ke, ki so prišle z autom. Sam bo treba scentrirat pelat ker mi trese pri 130, tko da nism nč naredu :lol:

 

Sliko prlimam ko scentriram da bom zadovoljen 100% :jupiii:

Dobra novica, včeraj sem bil na centriranju gum pri Majesu na Interclassu. Sem izkoristil priliko, ker mi je 5 minut stran od službe pa še kofe sva spila. Dela tam torke, srede in četrtke; če koga zanima in bi peljal k njemu. Nisem bil nikoli prej na Interclassu ampak baje je prenovljen salon in se vidi kako je zaenkrat še vse v piko in lepo za pogledat ker je novo.

Slaba novica, en par teh gum, ki so prišle z autom so "slabe", ena hoče jit mal po svoje. Danes bom probal obrnit pa če bo isti šmorn v kontra smeri bom mogu kupit nov par. Me jezi, da niso v piko. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Scr3am napisal:

Sem že prej hotu napisat, da vrjetn ni problem v centriranju, ampak v gumi.

Jest gume centriram samo takrat, ko kupim nove. Sepravi 1x na 5-6 let.

 

Tako ja. Ma drek je, da so prišle z avtom in nimam informacij. Potem sem prevozil par km in menjal na zimske - nove. Tako da nisem imel pojma v kakšnem stanju so te letne. Zdele po šihtu bom obrnu pa vidim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Scr3am napisal:

Sem že prej hotu napisat, da vrjetn ni problem v centriranju, ampak v gumi.

Jest gume centriram samo takrat, ko kupim nove. Sepravi 1x na 5-6 let.

Zimske je vredu na 2 leti centrirat😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Bini napisal:

Zimske je vredu na 2 leti centrirat😊

 

Sm kmet an s hribu doma, pa ne zastopm prou preuč tole vse skupi...

Čemu imate Mazde, če jih samo polirate pa glancate pa vam stojijo v garaži? Za tako delo so VAGi.

Zimske gume centrirat na dve leti? Jaz po dveh letih nimam več česa centrirat, ampak moram kupiti nove. Je pa res, da imam dizla. Navor in krivulja pa to... Pa da mi dizelaša ne delata težav, ju uporabljam tako, kot se dizelaša uporablja: ko ga enkrat vžgem, je NAJMANJ 27,5 km... V vseh teh letih, kar ju imam, se je samo 10 krat zgodilo, da so bile posamezne vožnje krajše od 10 km. Ironija je, da je bilo to zaradi MPLjev (za "mlajše" forumaše: Mazda Piknik Lokovec)...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je NevLado napisal:

 

Tako ja. Ma drek je, da so prišle z avtom in nimam informacij. Potem sem prevozil par km in menjal na zimske - nove. Tako da nisem imel pojma v kakšnem stanju so te letne. Zdele po šihtu bom obrnu pa vidim.

Sem menjal najprej sprednji dve po osi (ker so turanza t001 take da lahko obrneš), avto še kar mal v levo.

 

Sem menjal potem naprej/nazaj, avto v desno.

 

Zdaj samo nevem a naj menjam samo ta “star” par ali kar vse.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je NevLado napisal:

Sem menjal najprej sprednji dve po osi (ker so turanza t001 take da lahko obrneš), avto še kar mal v levo.

 

Sem menjal potem naprej/nazaj, avto v desno.

 

Zdaj samo nevem a naj menjam samo ta “star” par ali kar vse.

Vse, da boš imel mir.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjal kolesni lezaj saj je bil zvok zelo motec in peljal se avto na reklamacijo saj je originalna soba od mazde prenehala delovati po 10dneh delovanja.
Kitajska na drugi strani pa se vedno dela hehe

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.