Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

To je za one ki kadijo super. Drugače pa lahko pustiš okno odprto in ti dež ne gre noter

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je mazdaman napisal:

To je za one ki kadijo super. Drugače pa lahko pustiš okno odprto in ti dež ne gre noter

Tako je za kadilce je zakon, drugace pa pri meni v avto ni vstopa niti z zaprto škatlico v žepu 🙃🙃🙃🙃

pred 2 urama je Alex napisal:

A si vzel pri nas ali je aliexpress? 

Na siluxu sem vzel.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je scania napisal:

Tako je za kadilce je zakon, drugace pa pri meni v avto ni vstopa niti z zaprto škatlico v žepu 🙃🙃🙃🙃

Na siluxu sem vzel.

 

Ko mene nekdo uprasa u avtu, ce lahk prizge mu ze moj pogled nabtz vse pove 😂

 

 

Kolk pa stane ta vetrobran? 

  • Všeč 3
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je scania napisal:

Tako je za kadilce je zakon, drugace pa pri meni v avto ni vstopa niti z zaprto škatlico v žepu 🙃🙃🙃🙃

Na siluxu sem vzel.

Tega sem tudi sam hotel kupit. Pa sem malo gledal reviewe in so nekateri jamrali, da je hrupno pri višjih hitrostih. 

A si opazil tudi ti kaj podobnega? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je Alex napisal:

Tega sem tudi sam hotel kupit. Pa sem malo gledal reviewe in so nekateri jamrali, da je hrupno pri višjih hitrostih. 

A si opazil tudi ti kaj podobnega? 🤔

Danes sem komaj montiral zdaj 24h je dobro da stoji da se sponke vlezejo. Bom stestiral in porocam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot zanimivost, če bo kdo rabil, če mu crkne bose ojačevalec. Ta "poceni" mini stvar deluje neprimerljivo boljše kot original bose ojačevalec. Je varianta "plug & play". 

https://www.supersound.si/izdelek/audio-system-co-40-4/

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot zanimivost, če bo kdo rabil, če mu crkne bose ojačevalec. Ta "poceni" mini stvar deluje neprimerljivo boljše kot original bose ojačevalec. Je varianta "plug & play". 
https://www.supersound.si/izdelek/audio-system-co-40-4/

A si to že probal? Cena je sumljivo nizka, če je to plug and play pa se nastavlja se lahko


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je mazdaman napisal:


A si to že probal? Cena je sumljivo nizka, če je to plug and play pa se nastavlja se lahko


Sent from my iPhone using Tapatalk

Sem slišal vgrajeno v eni mazdi, sicer ni bila moja. Je pa igralo zelo na glas in zelo kvalitetno. 

Kar je pa najbjše pri vsem je to, da je ojačevalec majhen in gre pod sedež. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je SpEkTr napisal:

To je pa odlična novica, sploh če je kompatibilno z bose ozvočenjem? 

Je. Ker dela na 4ohm in na 2ohm  (za sprednje zvočnike v vratih ) . To je idealna kombinacija, ker bose (vsaj ta zadnja generacija v 6-kah in cx 5 ) dela na 3ohm in 2 Ohm. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je SpEkTr napisal:

Kako pa potem rešiš zadnje?

Zadnji v vratih so 3ohm in povlečeš žice  s kretnico na  zadnje vosokotonce   Tako imam jaz narejeno in je veliko bolje kot original. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uporabil sem 5% Asepsol raztopino, ki jo uporabljam za razkuževanje notranje enote hišne klime (sem iskal po trgovinah peno za dezinfekcijo, a je nisem dobil) in jo nalil v uparjalnik (snel drenažno cev in na luknjo nataknil pol metrsko drugo za vlivanje) ter s pihanjem na koncu še malo napenil. Upam, da ne preveč in bo avto delal. 😁

 

Pri Hondi sem pretiraval in zalil kontakte ... potem nekaj časa ni delal števec, nekatere lučke v števcu so gorele brez razloga, ... ampak, ko se je po nekaj dneh zadeva posušila, je bilo vse OK.

 

 

IMG_20220618_153346.jpg

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.