Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Ne razumem, kaj vidite v tej gumi v avtih?
Meni je pa guma v prtljaznem koritu bomba jo imam v obeh sesticah zdaj pa ravno narocujem se za tanovo.

Moker otroski vozicek, igrace... se zažere umazanija v tekstil sem nazadne ravno drgnil zopet z globinskem.
V tastari pa fuknem gumo vn splahnem z vapom in zadeva resena v minuti. Nobenega matranja hehe.

Vsak pa po svoje itak

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Slivka napisal:

 

Veš, @Alex, nimajo vsi copatke za v avto. Obstajajo tudi drugače misleči in lepo bi bilo, če bi bil ti strpnejši do njih - tako, kot so drugi strpni do tebe, čeprav misliš malo po svoje...

Tudi jaz jih nimam 😉. In nikoli v nobenem avtu  do sedaj nisem imel teh grdih, smrdečih gum. Vsakih nekaj mesecev lepo dam tepihe v pralni stroj in so kot novi. Tudi ostalo blago (tako v kabini kot v prtljažniku) v vseh avtih je vedno kot novo. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da mi pozimi in nasploh v slabem vremenu prav pridejo, nekje od novembra do aprila in to predvsem zaradi sopotnikov ki mi nosijo sneg, blat in šoder v avto🥴

Pri nas je drugače kot na obali😉👍

Pri vas je sončno 🌞🌞🌞 300dni:ouje:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Slivka napisal:

 

Zato jim pa sonce toliko bolj užge, kar ima tudi svoje posledice...

Samo tudi zima ima svoj davek. 😉

Zato pa lopata dela na polno... ali v prazno. Kakorkoli.

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Tudi jaz jih nimam 😉. In nikoli v nobenem avtu  do sedaj nisem imel teh grdih, smrdečih gum. Vsakih nekaj mesecev lepo dam tepihe v pralni stroj in so kot novi. Tudi ostalo blago (tako v kabini kot v prtljažniku) v vseh avtih je vedno kot novo. 

 

 

Tudi za SUVa si govoril, da je grd in da ga ne boš imel...

 

Smrdeče? Ne vem, kakšno kitajsko robo si ti do zdaj srečeval, ampak te, ki sem jih imel jaz, niso nikoli smrdele. In če tebi od tam dol kaj smrdi, za začetek umij noge...

 

Tepihe v pralni stroj? Na kakšen program pa? Ker jaz sem enkrat dal tiste in Mazde 5 na program za zavese, pa so ratali kot ožeta cunja... Zdaj imamo gumijaste kar celo leto. In ko otroci iz peskovnika pritečejo v avto, se sploh ne sekiram. In ko pozimi pričmokajo skozi vse luže, se ne sekiram. in ko pozimi prinesejo za lopato snega noter v avto, se sploh ne sekiram. In nam avto služi - brez, da bi se kaj dosti sekirali zanj. V končni fazi, ko bo avto star 15 let, bo končal na odpadu, pa če bo za videti kot nov ali pa kot da je dal skozi Soško fronto...

pred 1 minuto je Alex napisal:

Samo tudi zima ima svoj davek. 😉

 

Ja, namesto, da bi se ukvarjal z avtom, se grejem ob ženi. Potem pa rata kar rata. Kot si napisal, tudi zima ima svoj davek...

  • Všeč 3
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Slivka napisal:

 

Tudi za SUVa si govoril, da je grd in da ga ne boš imel...

 

Smrdeče? Ne vem, kakšno kitajsko robo si ti do zdaj srečeval, ampak te, ki sem jih imel jaz, niso nikoli smrdele. In če tebi od tam dol kaj smrdi, za začetek umij noge...

 

Tepihe v pralni stroj? Na kakšen program pa? Ker jaz sem enkrat dal tiste in Mazde 5 na program za zavese, pa so ratali kot ožeta cunja... Zdaj imamo gumijaste kar celo leto. In ko otroci iz peskovnika pritečejo v avto, se sploh ne sekiram. In ko pozimi pričmokajo skozi vse luže, se ne sekiram. in ko pozimi prinesejo za lopato snega noter v avto, se sploh ne sekiram. In nam avto služi - brez, da bi se kaj dosti sekirali zanj. V končni fazi, ko bo avto star 15 let, bo končal na odpadu, pa če bo za videti kot nov ali pa kot da je dal skozi Soško fronto...

Jih lepo daš na 30 in paziš, da jih lepo raztegneš, ko jih daš sušit. In so zopet kot novi. Čez pet, šest let kupiš nove in je mir. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Alex napisal:

Jih lepo daš na 30 in paziš, da jih lepo raztegneš, ko jih daš sušit. In so zopet kot novi. Čez pet, šest let kupiš nove in je mir. 😉

 

Kot si že omenil, zima ima svoj davek. Če jaz po treh mesecij dam tekstilne predpražnike iz avta, v katerem se prevaža trop otrok, v pralni stroj, ga zabije... Torej sem moral dat prat vsak mesec. Po enem letu smo jih vrgli proč, ker so bili kot ožeta cunja, tapiserija v avtu pa mokra kot da bi avto skozi reko zapeljal. Tako da tekstilni so najslabša zadeva, kar so si jo zmislili in samo za kakšne vase zagledane tipe, ki preživijo več v avtu kot v svoji ženi, da se lahko vsaj z avtom ku+++jo, če se že z drugim ne morejo...

 

 

 

 

 

 

 

P.S.: Zadnji stavek je mišljen v takem smislu kot tvoj komentar o grdih in smrdečih gumijastih predpražnikih. Kot sem že napisal, obstajajo tudi drugače misleči in bi bilo zaželjeno, da si bolj strpen. Tebi je pri tistih dveh tonah pločevine, plastike in aluminija očitno pomembno kaj drugega kot meni. V tistih prej omenjenih dveh tonah oba preživiva približno isto časa, samo da počneva druge stvari. Pa ti do zdaj jaz nisem nikoli "solil pameti", kaj bi moral in kaj je dobro in kaj ni dobro. Ti pa ves čas pišeš, da tvoje stvari so super in da so vsi ostali falirani, če ne delajo tako kot ti. Malo se umiri in dovoli tudi drugo mnenje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti tepihi v CX30 so res debeli in kompaktni ter mehki, da bi kar bos vozil. Pravo veselje se je vsest v avto..... 😊😉

Mislim, da so mi dali one boljše od obeh variant, ki so tudi malo dražji.... :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Bini napisal:

Ti tepihi v CX30 so res debeli in kompaktni ter mehki, da bi kar bos vozil. Pravo veselje se je vsest v avto..... 😊😉

Mislim, da so mi dali one boljše od obeh variant, ki so tudi malo dražji.... :jupiii:

Meni so tudi dali te dražje. Res je, škoda bi jih bilo zamenjati s smrdljivi gumijastimi, grdimi tepihi. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Bini napisal:

Ti tepihi v CX30 so res debeli in kompaktni ter mehki, da bi kar bos vozil. Pravo veselje se je vsest v avto..... 😊😉

Mislim, da so mi dali one boljše od obeh variant, ki so tudi malo dražji.... :jupiii:

E..ja 😆jaz imam tudi te original tepihe cx30..sem dobil ob nakupu cx30..so ok...zoom zoom 🤣🤣😁😄😃

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Bini napisal:

To pomeni, da imamo lastniki CX30 vsi take mehke in lepe in nič gumijaste tepihe za poletje :bravo:, za pozimi pa..... kakor kdo..... :party0035: 😉

Screenshot_20220720_123838_com.android.chrome.jpg

In to luxury. Potem ni čudno, kot bi rekel Slivka, da hodimo v cx30 v copatih. 😉

  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 urami je Bini napisal:

To pomeni, da imamo lastniki CX30 vsi take mehke in lepe in nič gumijaste tepihe za poletje :bravo:, za pozimi pa..... kakor kdo..... :party0035: 😉

Screenshot_20220720_123838_com.android.chrome.jpg

 

Hmh, nvm kaj je na teh tepihih Luxury, razen cene.🤔

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Aless napisal:

 

Hmh, nvm kaj je na teh tepihih Luxury, razen cene.🤔

Hmm... So debeli, fini na otip, imajo napis inox mazda cx-30. Mislim, da je to luxury. 😊

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Noja.. niso zastonj... Stanejo 30 jurjev... zato pa dobis zraven se avto :D ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.