Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je Aless napisal:

@Gelipterverjetno se da dobit na Alixpres. 

No ja je pa res da imate šeo tolko nove Mazde da vam ni treba haube odpirat😉

Sem glih hotel napisati, da ni sile za amortizerčke, ker se hauba odpira ld parkrat na leto. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Aless napisal:

Ej, samo ta štangica ki drži haubo, pa ni prav nič premium. 

Škoda da so pri Mazdi spet šparal, 5€ za 2amortizerčka.🙄

Pa še tiste slike od okenskih tesnil,..premium ni kaj, pa še kaj bo pripravalo na plano

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Aless napisal:

@Gelipterverjetno se da dobit na Alixpres. 

No ja je pa res da imate šeo tolko nove Mazde da vam ni treba haube odpirat😉

Ok..to je tudi res samo občasna kontrola olja 😁😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Aless napisal:

@Gelipterverjetno se da dobit na Alixpres. 

No ja je pa res da imate šeo tolko nove Mazde da vam ni treba haube odpirat😉

Pa še bencinarja povrhu.... 😊😂🤣😉

pred 5 urami je Jest napisal:

 

 

Je pa za CX-30 drazje kot je bilo za sestico ali CX-5 ... :) ... Jaz sem nazadnje dal za CX-5 22,09€ pa brez postnine je bilo takrat ... 

Ja ti so bolj premium za CX30... 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je TiEn napisal:

Pa še tiste slike od okenskih tesnil,..premium ni kaj, pa še kaj bo pripravalo na plano

Ej, tista tesnila so na 3ki ne na CX30 ampak na moji nekdanji je po 4ih letih vse bp.. 😊

Naj povem na ves glas CX30 je 

PREMIUM in tisti, ki jo nimate brezveze serjete po tovarni MAZDA, ker s tem delate škodo tudi sebi! Jaz sem po prvem letu neskončno zadovoljen in tudi 3ka je po 4ih letih in 40kkm v top formi, vse je bp! :notworth:

  • Všeč 4
  • Haha 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Bini napisal:

Ej, tista tesnila so na 3ki ne na CX30 ampak na moji nekdanji je po 4ih letih vse bp.. 😊

Naj povem na ves glas CX30 je 

PREMIUM in tisti, ki jo nimate brezveze serjete po tovarni MAZDA, ker s tem delate škodo tudi sebi! Jaz sem po prvem letu neskončno zadovoljen in tudi 3ka je po 4ih letih in 40kkm v top formi, vse je bp! :notworth:

Se strinjam 👍👍👍👍😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Bini napisal:

Ej, tista tesnila so na 3ki ne na CX30 ampak na moji nekdanji je po 4ih letih vse bp.. 😊

Naj povem na ves glas CX30 je 

PREMIUM in tisti, ki jo nimate brezveze serjete po tovarni MAZDA, ker s tem delate škodo tudi sebi! Jaz sem po prvem letu neskončno zadovoljen in tudi 3ka je po 4ih letih in 40kkm v top formi, vse je bp! :notworth:

Ja, smeh je pov zdravja.... :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem že preko 20 let izredno zadovoljen z Mazdami ... 👍 Sicer se ne vem, kaj jo bo nasledilo naslednje leto... Vse bolj se poigravam z mislijo, da bi šel na EV ... ki ga pa Mazda žal nima... vsaj ne takega, ki bi ustrezal mojim željam ... 🤔... Ampak to je bolj tematika za drugo temo ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Jest napisal:

Jaz sem že preko 20 let izredno zadovoljen z Mazdami ... 👍 Sicer se ne vem, kaj jo bo nasledilo naslednje leto... Vse bolj se poigravam z mislijo, da bi šel na EV ... ki ga pa Mazda žal nima... vsaj ne takega, ki bi ustrezal mojim željam ... 🤔... Ampak to je bolj tematika za drugo temo ... 

Ja ...je težko najt avto kot bi si želel imeti..verjetno boš kaj že najdu za svoj okus ..😁😄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 4. 8. 2022 ob 11:36 je Jest napisal:

 

 

Je pa za CX-30 drazje kot je bilo za sestico ali CX-5 ... :) ... Jaz sem nazadnje dal za CX-5 22,09€ pa brez postnine je bilo takrat ... 

zdaj je vse dražje 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je mazdaman napisal:

zdaj je vse dražje 

 

Malo ze... ampak tile so precej drazji... 

 

Jaz sem za CX-5 narocil maja 2018 in takrat je bila cena 22,09€ ... Sedaj je isti artikel 24,87€ ... pa se posilja ne vec v Slovenijo ... :)

 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 4. 8. 2022 ob 16:55 je Bini napisal:

Ej, tista tesnila so na 3ki ne na CX30 ampak na moji nekdanji je po 4ih letih vse bp.. 😊

Naj povem na ves glas CX30 je 

PREMIUM in tisti, ki jo nimate brezveze serjete po tovarni MAZDA, ker s tem delate škodo tudi sebi! Jaz sem po prvem letu neskončno zadovoljen in tudi 3ka je po 4ih letih in 40kkm v top formi, vse je bp! :notworth:

Če si tako močno zaljubljen v svojo CX30 še ne pomeni, da je avto premium. Za premium rabiš bolj odzivne in nekaj močnejših motorjev. Sedaj so na voljo sami astmatiki, ki se nepremijsko derejo, da je kaj od njih. Kje je kak hibrid? Za premium morajo izboljšati kontrolo kakovosti izdelave, ne da je vsak peti avto ves čričkast. Nekateri notranji materiali so čisto nepremijski saj ne izgledajo dobro in prehitro pokažejo znake obrabe. Tudi asistečni sistemi so bolj zato da se hvalijo da so, delujejo namreč zelo povprečno. Sama multimedija vključno z Bose sistemom je spet zelo povprečna in ni noben premium. Avto potrebuje tudi nekaj dodatne izolacije saj spet ni tako tih kot nekateri fanatiki tu trdijo. Blaženje na slabih cestah ni udobno in je precej slišno. In še bi lahko našteval… Ni vse skupaj mišljeno kot kritika, v cenovnem rangu glede na ostalo nepremijsko konkurenco je avto čisto soliden, ki pa v ničemer bistveno ne odstopa. No, morda tistemu, ki ima fetiš na Mazdine zaobljene linije in malo mehkejše obloge armaturke. Tudi samokolnica še ni premium, če si prej celo življenje vozil šajtrgo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 4. 8. 2022 ob 20:15 je Jest napisal:

Jaz sem že preko 20 let izredno zadovoljen z Mazdami ... 👍 Sicer se ne vem, kaj jo bo nasledilo naslednje leto... Vse bolj se poigravam z mislijo, da bi šel na EV ... ki ga pa Mazda žal nima... vsaj ne takega, ki bi ustrezal mojim željam ... 🤔... Ampak to je bolj tematika za drugo temo ... 

 

Jaz čakam novo corollo cross, me je yaris s porabo tako navdušil da sem začel razmišljat o menjavi, in glede karakteristik in izgleda mi je corolla cross najbližje ampak seveda prvo testna vožnja pol pa da vidimo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S testnimi voznjami je pa pri nas kar problem… Sem pred parimi dnevi spraseval za Hundai Ioniq5 … ce se da dobiti na test za vec kot le tiste pol urce… pa sem dobil odgovor, da so testne voznje samo v spremstvu prodajalca…

Pred parimi leti, preden sem ptoem kupil CX-5, ni bilo recimo pri Toyoti noben problem problem dobiti Priusa za dva dni… edino CH-R je bila takrat cisto novi model in sem dobil samo za “cez noc”… torej prevzel sem jo en dan popoldan in jo je bilo treba vrnit naslednji dan dopoldan… Tudi Kio Niro sem lahko dobil za dva dni… Pa sem v pbeh primerih samo poslal mail…


Lani ob lansiranju ID3 so precej oglasevali testne voznje pred Alejo… Sem se prijavil, potem pa dobim mail z datumom in uro… in da testna voznja traja 15 minut v spremstvu prodajalca… pa sem se samo zahvalil in odstopil drugemu svoj testni termin…

 

Kolikor berem po tujih straneh, je recimo v Nemciji to veliko lazje dobiti, tudi ce nobenega poznas… pri nas pa izgleda samo bolj “po vezah” … 

 

 

  • Všeč 3
  • Žalosten 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Jest napisal:

S testnimi voznjami je pa pri nas kar problem… Sem pred parimi dnevi spraseval za Hundai Ioniq5 … ce se da dobiti na test za vec kot le tiste pol urce… pa sem dobil odgovor, da so testne voznje samo v spremstvu prodajalca…

Pred parimi leti, preden sem ptoem kupil CX-5, ni bilo recimo pri Toyoti noben problem problem dobiti Priusa za dva dni… edino CH-R je bila takrat cisto novi model in sem dobil samo za “cez noc”… torej prevzel sem jo en dan popoldan in jo je bilo treba vrnit naslednji dan dopoldan… Tudi Kio Niro sem lahko dobil za dva dni… Pa sem v pbeh primerih samo poslal mail…


Lani ob lansiranju ID3 so precej oglasevali testne voznje pred Alejo… Sem se prijavil, potem pa dobim mail z datumom in uro… in da testna voznja traja 15 minut v spremstvu prodajalca… pa sem se samo zahvalil in odstopil drugemu svoj testni termin…

 

Kolikor berem po tujih straneh, je recimo v Nemciji to veliko lazje dobiti, tudi ce nobenega poznas… pri nas pa izgleda samo bolj “po vezah” … 

 

 

Saj ni problema glede prodajalca, da gre zraven. Vzame si naj ruzak in bo spal v šotoru ali na kozolcu. Njegova odločitev :prstgor:

  • Všeč 1
  • Haha 4

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Jest napisal:

S testnimi voznjami je pa pri nas kar problem… Sem pred parimi dnevi spraseval za Hundai Ioniq5 … ce se da dobiti na test za vec kot le tiste pol urce… pa sem dobil odgovor, da so testne voznje samo v spremstvu prodajalca…

Pred parimi leti, preden sem ptoem kupil CX-5, ni bilo recimo pri Toyoti noben problem problem dobiti Priusa za dva dni… edino CH-R je bila takrat cisto novi model in sem dobil samo za “cez noc”… torej prevzel sem jo en dan popoldan in jo je bilo treba vrnit naslednji dan dopoldan… Tudi Kio Niro sem lahko dobil za dva dni… Pa sem v pbeh primerih samo poslal mail…


Lani ob lansiranju ID3 so precej oglasevali testne voznje pred Alejo… Sem se prijavil, potem pa dobim mail z datumom in uro… in da testna voznja traja 15 minut v spremstvu prodajalca… pa sem se samo zahvalil in odstopil drugemu svoj testni termin…

 

Kolikor berem po tujih straneh, je recimo v Nemciji to veliko lazje dobiti, tudi ce nobenega poznas… pri nas pa izgleda samo bolj “po vezah” … 

 

 

Elektrika se je podražila. Zgleda da so ti avti vroča roba in je preveč zanimanja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Joda napisal:

Če si tako močno zaljubljen v svojo CX30 še ne pomeni, da je avto premium. Za premium rabiš bolj odzivne in nekaj močnejših motorjev. Sedaj so na voljo sami astmatiki, ki se nepremijsko derejo, da je kaj od njih. Kje je kak hibrid? Za premium morajo izboljšati kontrolo kakovosti izdelave, ne da je vsak peti avto ves čričkast. Nekateri notranji materiali so čisto nepremijski saj ne izgledajo dobro in prehitro pokažejo znake obrabe. Tudi asistečni sistemi so bolj zato da se hvalijo da so, delujejo namreč zelo povprečno. Sama multimedija vključno z Bose sistemom je spet zelo povprečna in ni noben premium. Avto potrebuje tudi nekaj dodatne izolacije saj spet ni tako tih kot nekateri fanatiki tu trdijo. Blaženje na slabih cestah ni udobno in je precej slišno. In še bi lahko našteval… Ni vse skupaj mišljeno kot kritika, v cenovnem rangu glede na ostalo nepremijsko konkurenco je avto čisto soliden, ki pa v ničemer bistveno ne odstopa. No, morda tistemu, ki ima fetiš na Mazdine zaobljene linije in malo mehkejše obloge armaturke. Tudi samokolnica še ni premium, če si prej celo življenje vozil šajtrgo

Najprej dobrodošlica med Mazdaši četudi nimaš Mazdo.... 👍

Par stvari si zamešal a nič zato, preberi si vse neplačane objave novinarjev, celo nemških kako hvalijo novo 3ko in cx30 kar se redko zgodi! Eni omenjajo, da je pač premijski a meni ni mar kaj pravijo drugi, kupil sem ga po enodnevni testni vožnji, ker sem bil zelo zadovoljen z njim in mi je všečen avto.😉

Ne potrebujem za svoje zadovoljstvo v vožnji znamko, ki naj bi bila kao premijska in 20k dražja, ker mi sama znamka ne pomeni kaj dosti! Z Mazdo CX30 sem dobil veliko lepe, dobre in kvalitetne robe za ugoden denar  👌Da je premijski pa pravim bolj za hec, da malo piknem in podražim tiste, ki mislijo, da imajo dobre avte pa jih v resnici sploh nimajo.... 😊😂

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Joda napisal:

Če si tako močno zaljubljen v svojo CX30 še ne pomeni, da je avto premium. Za premium rabiš bolj odzivne in nekaj močnejših motorjev. Sedaj so na voljo sami astmatiki, ki se nepremijsko derejo, da je kaj od njih. Kje je kak hibrid? Za premium morajo izboljšati kontrolo kakovosti izdelave, ne da je vsak peti avto ves čričkast. Nekateri notranji materiali so čisto nepremijski saj ne izgledajo dobro in prehitro pokažejo znake obrabe. Tudi asistečni sistemi so bolj zato da se hvalijo da so, delujejo namreč zelo povprečno. Sama multimedija vključno z Bose sistemom je spet zelo povprečna in ni noben premium. Avto potrebuje tudi nekaj dodatne izolacije saj spet ni tako tih kot nekateri fanatiki tu trdijo. Blaženje na slabih cestah ni udobno in je precej slišno. In še bi lahko našteval… Ni vse skupaj mišljeno kot kritika, v cenovnem rangu glede na ostalo nepremijsko konkurenco je avto čisto soliden, ki pa v ničemer bistveno ne odstopa. No, morda tistemu, ki ima fetiš na Mazdine zaobljene linije in malo mehkejše obloge armaturke. Tudi samokolnica še ni premium, če si prej celo življenje vozil šajtrgo

Spet neki padalec, ki se skriva za profilom. Najbrž vozi kaka nemška "premium" jajca. Če pa že voziš cx 30 se predstavi kot vsi ostali tu gor. 

pred 4 urami je Bini napisal:

Najprej dobrodošlica med Mazdaši četudi nimaš Mazdo.... 👍

Par stvari si zamešal a nič zato, preberi si vse neplačane objave novinarjev, celo nemških kako hvalijo novo 3ko in cx30 kar se redko zgodi! Eni omenjajo, da je pač premijski a meni ni mar kaj pravijo drugi, kupil sem ga po enodnevni testni vožnji, ker sem bil zelo zadovoljen z njim in mi je všečen avto.😉

Ne potrebujem za svoje zadovoljstvo v vožnji znamko, ki naj bi bila kao premijska in 20k dražja, ker mi sama znamka ne pomeni kaj dosti! Z Mazdo CX30 sem dobil veliko lepe, dobre in kvalitetne robe za ugoden denar  👌Da je premijski pa pravim bolj za hec, da malo piknem in podražim tiste, ki mislijo, da imajo dobre avte pa jih v resnici sploh nimajo.... 😊😂

 

Pusti tega padalca. Najbrž je falil forum in uletel  iz kakega drugega foruma. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Alex napisal:

Spet neki padalec, ki se skriva za profilom. Najbrž vozi kaka nemška "premium" jajca. Če pa že voziš cx 30 se predstavi kot vsi ostali tu gor. 

Pusti tega padalca. Najbrž je falil forum in uletel  iz kakega drugega foruma. 😉

Joda

  • JodaNovinec
  • Člani
  • Spol: Ne povem
  • Lokacija: Lj
  •  Pridružen 8 Aug 2022

zanimivo da sploh še ni pridružen to bo šele čez 2 dneva :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.