Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 1 minuto je SpEkTr napisal:

A je možno, da bi te vibracije okoli 1300-1500 obratov bile zaradi tiste lopute na turbini, da bi tam kaj opletalo ?

Tudi možno. Nad 1500 se odpre glavna, večja. Ne bi bilo slabo vržti eno oko na ta malo loputo. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na rednem servisu sta bili obe Mazdi. Zadovoljen, tako s storitvijo in tudi ceno. 🙂

(poleg tega, da se platišča po dolgem času spet svetijo, so posesali tudi notranje tepihe ... verjetno zato, ker jim pri servisiranju bencinarjev ostane preveč časa 😃).

Screenshot 2022-09-30 16.44.21.png

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Janez007 napisal:

Na rednem servisu sta bili obe Mazdi. Zadovoljen, tako s storitvijo in tudi ceno. 🙂

(poleg tega, da se platišča po dolgem času spet svetijo, so posesali tudi notranje tepihe ... verjetno zato, ker jim pri servisiranju bencinarjev ostane preveč časa 😃).

Screenshot 2022-09-30 16.44.21.png

Lepo. A to se ti je zamaknil telefon ko si slikal? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Janez007 napisal:

Zanimivo vprašanje. Bi prej pričakoval, da na sliki opaziš le premijski rdeč avto v salonu. 😁

Ja, saj to sem tudi mislil. 😊Telefon že ve... 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na rednem servisu sta bili obe Mazdi. Zadovoljen, tako s storitvijo in tudi ceno. 
(poleg tega, da se platišča po dolgem času spet svetijo, so posesali tudi notranje tepihe ... verjetno zato, ker jim pri servisiranju bencinarjev ostane preveč časa ).
938002194_Screenshot2022-09-3016_44_21.png.ecf79dd90d601edd599f95b7afe4976f.png
BTC?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je SpEkTr napisal:
pred 2 urama je Janez007 napisal:
Na rednem servisu sta bili obe Mazdi. Zadovoljen, tako s storitvijo in tudi ceno. emoji846.png
(poleg tega, da se platišča po dolgem času spet svetijo, so posesali tudi notranje tepihe ... verjetno zato, ker jim pri servisiranju bencinarjev ostane preveč časa emoji2.png).
938002194_Screenshot2022-09-3016_44_21.png.ecf79dd90d601edd599f95b7afe4976f.png

BTC?

Ne, €. 🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Alex napisal:

E, konji moji. 😊

Na resno  vprašanje dobi bedast odgovor. 

OK, potem pa 

BITCOIN CITY - BTC d.d.

 

Ampak Alex, a tudi salona, kjer si kupil svoj premijski avto pred nekaj tedni, ne prepoznaš? 🤣

 

IMG_20220930_151550.jpg

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Janez007 napisal:

OK, potem pa 

BITCOIN CITY - BTC d.d.

 

Ampak Alex, a tudi salona, kjer si kupil svoj premijski avto pred nekaj tedni, ne prepoznaš? 🤣

 

IMG_20220930_151550.jpg

Jaz sem že prepoznal salon, a nisem jaz postavil vprašanja. 😉

In mogoče ti prišepnem, da povežeš "konje moje" zgoraj z tvojimi  bit konji. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Alex napisal:

Jaz sem že prepoznal salon, a nisem jaz postavil vprašanja. 😉

In mogoče ti prišepnem, da povežeš "konje moje" zgoraj z tvojimi  bit konji. 😊

Ti Mazdini bencinski konji so bolj žalost, podobno kot tudi ti drugi zadnje čase. Za prve ne vem, da jih imam, za druge pa vsaj vem, da jih nimam. 🤣

 

Screenshot 2022-09-30 20.32.23.png

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Janez007 napisal:

Ti Mazdini bencinski konji so bolj žalost, podobno kot tudi ti drugi zadnje čase. Za prve ne vem, da jih imam, za druge pa vsaj vem, da jih nimam. 🤣

 

Screenshot 2022-09-30 20.32.23.png

Jaz pa obratno vem, da  prve imam, in jih tudi uporabljam, ker so otipljivi in realni, drugih pa ne, ker me megla  ne zanima. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Alex napisal:

Jaz pa obratno vem, da  prve imam, in jih tudi uporabljam, ker so otipljivi in realni, drugih pa ne, ker me megla  ne zanima. 🤗

Že veš, kam boš 5 let vozil te nove konje servisirat? 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.