Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 58 minutami je SpEkTr napisal:

To ja, jaz rabim led, saj je zdržala 2 leti kar je kar v redu emoji106.png

Dobra led žarnica zdrži kar nekaj let. 

Pa tudi svetloba je, vsaj zame, lepša-j bela. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Dobra led žarnica zdrži kar nekaj let. 

Pa tudi svetloba je, vsaj zame, lepša-j bela. 

 

Ampak, ampak... sej ti te svetlobe ne gledaš. A torej kopuješ za druge, al misliš, da si s tem bolj všečen? Ne štekam glih najbolj zakaj je to pomembno al je bela al je mal manj bela. :nevem:

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Boss napisal:

 

Ampak, ampak... sej ti te svetlobe ne gledaš. A torej kopuješ za druge, al misliš, da si s tem bolj všečen? Ne štekam glih najbolj zakaj je to pomembno al je bela al je mal manj bela. :nevem:

Saj tud lepih  feltnen, barve avta  in  sank med vožnjo ne gledaš 😉 Komu so torej namenjeni? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, to ni čisto res, svoj avto si pogledaš na parkirišču od zunaj al pa pred hišo, oziroma ko greš mimo. Ne mi rečt, da imaš ti parkiran avto in v temi prižgane luči na njem, da ti srce zaigra, ko vidiš belo svetlobo na tablici. Čeprav pri teb je tud to možno tko da....:nevem:

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je TiEn napisal:

Moj avto ima 8let pa ma vse originalne žarnice notri

 

Točno tako, če pa komu kej preveč crkuje je pa navadno krivo ležišče za žarnico, ki pri tresenju med vožnjo izgublja stik.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je SpEkTr napisal:

Huh? Ženin avto, notranja stran gume, 7 let stare..
39b4db9203df2b42b88fdd4f8310dc19.jpg

a0d1062715dcbdf54eb1b177d131e72b.jpg

7 let :)

 

To je to kar vam skos govorim, pa se delate norca iz mene.. Včasih so to naredili za ziher, zdaj pa ti prodajajo zgodbo, da je gume treba menjat na 4 leta in je guma pač narejena za 4 leta :D 

 

Drugače ne bi imeli plastičnih pokrovov karterja na najbolj premijskih vozilih X186 benzinar.

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Slivka napisal:

Sm kmet an s hribu dama, pa nism prou zihr, če sm tole zdej dobr zastopu? Če se naveličaš žene, kupiš Dunlopke in počakaš 7 let pa se ti ni treba ločit, ker ločitev zna biti precej draga... Sem prav razumel?

Zakaj bi čakal.... Kupiš rabljene 6 let stare. 😜

  • Všeč 4
  • Haha 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 21. 10. 2022 ob 10:35 je jacques33 napisal:

Jaz sem jo kar preobul v nove zimske Continentalke, da ne bom tik pred zdajci čakal v gužvi. V primerjavi s prejšnjimi zimskimi gumami Toyo je vsekakor tišja.

sm si js tud conti nabavu 970, če par tednov nazaj. menjat grem pa vrjetno prvi teden v novembru.

dne 20. 10. 2022 ob 17:36 je SpEkTr napisal:

Huh? Ženin avto, notranja stran gume, 7 let stare..
39b4db9203df2b42b88fdd4f8310dc19.jpg

a0d1062715dcbdf54eb1b177d131e72b.jpg

kok se pa vozi da ma 7 let stare gume? al je že stare kupla. men guma več k 2-3 sezone ne zdrži k je pol bol al manj zlizana.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 20. 10. 2022 ob 17:36 je SpEkTr napisal:

Huh? Ženin avto, notranja stran gume, 7 let stare..
39b4db9203df2b42b88fdd4f8310dc19.jpg

a0d1062715dcbdf54eb1b177d131e72b.jpg

To imaš ziher dimenzijo 205/55R16, sem imel na mercedesu pred 7 leti in je bilo enako. Po raziskovanju in prerekanju smo ugotovili da je bila ena serija Dunlop blueresponse takšna, mislim da se je začela serija s številko 4 nisem pa siguren ker je od tega že 6let ko se mi je naredilo enako, torej si imel enako serijo gum kot takrat jaz na mercedesu, v glavnem z gumaxom smo imeli kar hard situacijo in na koncu sem dosegel da so mi dali 4nove z nove serije in je bil mir. Dvomim pa da boš sedaj po 7letih kaj dosegel. Pri meni so bile gume stare 1leto.

  • Všeč 3
  • Začuden 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To imaš ziher dimenzijo 205/55R16, sem imel na mercedesu pred 7 leti in je bilo enako. Po raziskovanju in prerekanju smo ugotovili da je bila ena serija Dunlop blueresponse takšna, mislim da se je začela serija s številko 4 nisem pa siguren ker je od tega že 6let ko se mi je naredilo enako, torej si imel enako serijo gum kot takrat jaz na mercedesu, v glavnem z gumaxom smo imeli kar hard situacijo in na koncu sem dosegel da so mi dali 4nove z nove serije in je bil mir. Dvomim pa da boš sedaj po 7letih kaj dosegel. Pri meni so bile gume stare 1leto.
Tako je ja, dimenzija je ta ja. Mah, vseeno mi je za te gume. Avto bo šel do spomladi najbrž v prodajo, pa naj novi lastnik da gor kere gume hoče
  • Všeč 3
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je SpEkTr napisal:

Tako je ja, dimenzija je ta ja. Mah, vseeno mi je za te gume. Avto bo šel do spomladi najbrž v prodajo, pa naj novi lastnik da gor kere gume hoče emoji16.png

Saj je bilo samo vprašanje časa (spremljam še druge forume). Štartaš na G194? 🙂

 

Glede gum sem imel na Corsi 10 let stare letne Continentalke z dovolj profila in ni bilo nobenih razpok, za vroč asfalt so bile po občutku še čisto OK. Potem sem kar celo leto vozil zimske, tistih počasnih 10.000 km /leto.

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je Janez007 napisal:

Saj je bilo samo vprašanje časa (spremljam še druge forume). Štartaš na G194? 🙂

 

Glede gum sem imel na Corsi 10 let stare letne Continentalke z dovolj profila in ni bilo nobenih razpok, za vroč asfalt so bile po občutku še čisto OK. Potem sem kar celo leto vozil zimske, tistih počasnih 10.000 km /leto.

Počasnih? Zakaj pa počasnih pozimi? Ok. Če je dež ali sneg, če pa imaš dobre zimske gume lahko lepo, varno in hitro voziš tudi z zimskimi gumami. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Alex napisal:

Počasnih? Zakaj pa počasnih pozimi? Ok. Če je dež ali sneg, če pa imaš dobre zimske gume lahko lepo, varno in hitro voziš tudi z zimskimi gumami. 

"Potem sem kar celo leto vozil zimske, tistih počasnih 10.000 km /leto."

 

Torej tudi poleti z zimskimi, in so bile verjetno dovolj varne pri hitrostih do približno 120 km/h. Si pa mislim, da bi bile že nevarne pri 160 km/h, sploh na takem malem in starem  avtu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj je bilo samo vprašanje časa (spremljam še druge forume). Štartaš na G194?
 
Glede gum sem imel na Corsi 10 let stare letne Continentalke z dovolj profila in ni bilo nobenih razpok, za vroč asfalt so bile po občutku še čisto OK. Potem sem kar celo leto vozil zimske, tistih počasnih 10.000 km /leto.
Mjah, če bi ostal na Mazdi bi ciljal na to ja.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.