Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 2 minutama je SpEkTr napisal:
pred 1 uro je Janez007 napisal:
Saj je bilo samo vprašanje časa (spremljam še druge forume). Štartaš na G194? emoji846.png
 
Glede gum sem imel na Corsi 10 let stare letne Continentalke z dovolj profila in ni bilo nobenih razpok, za vroč asfalt so bile po občutku še čisto OK. Potem sem kar celo leto vozil zimske, tistih počasnih 10.000 km /leto.

Mjah, če bi ostal na Mazdi bi ciljal na to ja.

Spremembe so potrebne, da človek ne zakrni. 🙂 V katero smer pa razmišljaš? 

 

Menda tudi VW, BMW, Audi, itd. niso več tisto, kar so bili včasih. Vse več plastike, zaostreni "okoljski" standardi, zmanjševanje stroškov, je naredilo svoje. 😏

 

Moram priznati, da so Mazde bencinarji meni spet povrnili zaupanje v to znamko in sem zaenkrat zelo zadovoljen. Zadnje čase torej samo tankam bencin in redni servisi. Če bo tako, bom kar ostal pri Mazdi, ker mi je všeč notranja in zunanja oblika, lega na cesti in enostaven neproblematičen motor. 🙂

  • Všeč 6
  • Ljubim 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

A so novi?  Na kakšen način si to naredil? 

 

 

MAZDA.WELCOME.NAVIEXTRAS.COM

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

A so novi?  Na kakšen način si to naredil? 

Ja tam nekje od junija, ko sem dobil obvestilo od Mazde, takrat smo vsi o tem pisali.Točno tako kot je opisano pri postu od @Jest-a, potekala je pa posodobitev 1uro 7min,eni so tukaj pisali, da tudi do 2uri.... 😉👍ti imaš verjetno že novo karto! Posodabljaš jo pa lahko do 5 let. 👍

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je bila prejšnja posodobitev boljša,  ta mi dosti krat kiksne, vsaj po LJ in okolica. Včasih me pa kar preseneti in mi ,ko je kje delo na cesti in nove omejitve, kar zazna in napiše...

 

Je pa stvar strežnika da bremza in počasi nalaga. Mislim, da sem bral, da so omejili hitrost al kako že....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je curko napisal:

Natankal ponovno svojo staro strelco pa razmisljal ce bi presedlal na bencinarja pri trenutnih cenah gorivecb193aed1e46e8ca6c203af7ca85bfb.jpg

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk
 

Dobro si razmišljal, če gledaš kot optimist..... 😊👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Alex napisal:

Ja, bo potrebno počasi nadeti zimske gume... baje, da zima že trka na vrata. 😊

Še ni sile...sam k znajo bit pol še daljše vrste pa k mam glih dopust sem se odločil da popoldne kako uro al pa dve prezivim pri vulkanizerju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaka zima ? Kje trka ? Sej je vreme kot poleti/pomladi. Zadnjič sem bral da bo toplejša zima z veliko dežja. O snegu ne duha ne sluha,..toliko o mrzli zimi 😑

 

Bomo pa videli če bo dars pripravljen na sneg če bo kaj presenetilo 🤪

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

Ja kaj ga pa serjejo... 🤔😟

Povem zadnji primer.

 

Menjaval sem luč.

Odpeljem avto. Naslednje jutro do avta in vidim 1cm ris.

Letim v soboto tja. Seveda prej poslikam km na števcu.

Pokažem prodajalcu, poslika in pravi da bi se moralo dat uredit.

 

Vodja servisa me v ponedeljek naštarta kaj se je meni zgodilo. Da naj pripeljem. Hoče pulirat. Zatrjuje, da je to bla mačka ponoči. Da ima takih padalcev polno. Da sva primerjala ob prevzemu obe luči, kar nisva....

 

Ker vidi da sem "v luftu" mi ponudi, da nekaj urediva. Pa pravim naj mi da ročko menjalnika ugodno. Čez par dni mi javi ceno -15%. Pa javim da ričakujem 25% ali več. In pove da, da take marže nima in da je to največ kaj mi lahko da: 5% na navadnih 10% (ki da lahko vsakemu).

 

No jezno kupim ročko iz Anglije.

 

Pa se vozim ponoči in gledam kaj dolga luč tak v asfalt sveti, da se prav odbija. Doma pogledam. Hjaa žarnica je imela 2 od 3 zobov zataknjenih. To sem si uredil sam.

 

To je 1, še kaki 2 mam vsaj brez da pomislim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.