Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 3 urami je godlike napisal:

Moj OCD me pripravi do tega, da vzamem šraufnciger in spucam.

 

Večina me gleda postrani, redko kdo odobrava, ampak morem...

Hvala enako,take pri meni res ne morejo na počitek.....😂

Je pa res,da je bilo za pol lopate šodra....?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

0ila

Da še tu napišem. 

Servis naredil pri našem lokalnem mehaniku.

Naj omenim,da oljni filter ni bil menjan na prejšnjem pooblaščenem servisu,filter goriva pa vprašanje kdaj saj je bil temno siv .

Olje Motul in filtre nabavil pri motorno olje.com v MB.

Vse skupaj me je prišlo 163 ojrov z delom vred.

Avto je malo bolj tih,za več pa je pomojem prehitro govorit.

Ker imam 212ooo km sem se odločil da bom olje menjaval spomladi in jeseni.

 

lepo nedeljo vam želim  Tine

Popravljeno od Tine1966
  • Všeč 5
  • Začuden 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Tine1966 napisal:

0ila

Da še tu napišem. 

Servis naredil pri našem lokalnem mehaniku.

Naj omenim,da oljni filter ni bil menjan na prejšnjem pooblaščenem servisu,filter goriva pa vprašanje kdaj saj je bil temno siv .

Olje Motul in filtre nabavil pri motorno olje.com v MB.

Vse skupaj me je prišlo 163 ojrov z delom vred.

Avto je malo bolj tih,za več pa je pomojem prehitro govorit.

Ker imam 212ooo km sem se odločil da bom olje menjaval spomladi in jeseni.

 

lepo nedeljo vam želim  Tine

Kje pa si bil na servisu? Ali je bil gor še original filter ali ne? Jaz bi jim pisal.

pred 30 minutami je SpEkTr napisal:

Kaj pa vem kakšna je kataloška, kje jo pa dobim, pa da vem da je prava?

https://partsouq.com/

 

Notri daj VIN pa potem pod groups (nalaga nekaj časa), service parts, air filter (passenger compartment) - pri meni je kataloška "KD4561J6X"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je SpEkTr napisal:

Kaj pa vem kakšna je kataloška, kje jo pa dobim, pa da vem da je prava?

Jaz grem na uradno stran izdelka in preverim autodoc.

 

Sklopko sem šel na Valeo in vpisal VIN. Pa mi je isto vrglo kot autodoc.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes se je pa nasel cas tudi za avto oprat…

 

95A40A29-47DB-40CC-9164-48D955A26F0B.jpeg
 

42927EED-D55E-43BB-B2DD-D470C4250C4D.jpeg

  • Všeč 15

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Tine1966 napisal:

0ila

Da še tu napišem. 

Servis naredil pri našem lokalnem mehaniku.

Naj omenim,da oljni filter ni bil menjan na prejšnjem pooblaščenem servisu,filter goriva pa vprašanje kdaj saj je bil temno siv .

Olje Motul in filtre nabavil pri motorno olje.com v MB.

Vse skupaj me je prišlo 163 ojrov z delom vred.

Avto je malo bolj tih,za več pa je pomojem prehitro govorit.

Ker imam 212ooo km sem se odločil da bom olje menjaval spomladi in jeseni.

 

lepo nedeljo vam želim  Tine

Zanima me, kako si to ugotovil oziroma na osnovi česa sklepal?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Janez007 napisal:

Zanima me, kako si to ugotovil oziroma na osnovi česa sklepal?

Jaz kar verjamem njegovemu mehaniku. Vedno bolj se tej uradni servisi s svojim obnašanjem  potapljajo v d**k. 

Mazda slo bi morala obvezno ukrepati in ne dajati uradnega servisa vsakemu, ki ima pet minut časa. Potem pa vidimo mazdo  v družbi raznih opelov, hundayev, kie, peugeotov in fiatov. 

V Kp so bili na začetku na istem servisu kot bmw. Tudi mehaniki so bili na nivoju. Ko jih je pa prevzel avtoplus, je pa šlo samo še navzdol. 

 

  • Všeč 2
  • Začuden 1
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izgleda, da povsod tam, kjer je bila Mazda v druzbi BMWjev ali drugih premium vozil, so se "potopili" :D ... A-Cosmos je recimo tudi tak :) ... 

  • Všeč 1
  • Haha 3

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je SpEkTr napisal:

Imava enako kataloško KD4561J6X emoji16.png

Pisal sem jim že, samo je rok za vračilo že potekel. Itak ga ne bi gor pošiljal, ne mislim še to poštnino plačevat. Naj mi dajo brez poštnine, pa naročim novega. emoji4.png

Zato pa vedno plačuj s paypalom. Pri paypalu imaš 180 dni časa za vračilo in tudi brezplačno pošiljanje nazaj do vrednosti 30€. 

  • Všeč 2
  • Začuden 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato pa vedno plačuj s paypalom. Pri paypalu imaš 180 dni časa za vračilo in tudi brezplačno pošiljanje nazaj do vrednosti 30€. 
Ja, sej običajno plačujem s PayPal, samo ne tukj. No sej če ima kdo citroena mu dan filter
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je SpEkTr napisal:

Imava enako kataloško KD4561J6X emoji16.png

Pisal sem jim že, samo je rok za vračilo že potekel. Itak ga ne bi gor pošiljal, ne mislim še to poštnino plačevat. Naj mi dajo brez poštnine, pa naročim novega. emoji4.png

 

Kje si pa ta filter najdu. ?zmeden? 😄

Sem imel avgusta kar težavo z vračilom nekaj zadevic, kljub doplačilu za "varno naročilo". Kompleksen primer - nekaj sem želel zamenjat zaradi moje napake, nekaj reklamirat zaradi njihove napake. Potem pa kar nekaj pregovarjanja, nesporazumov in tehničnih težav uveljavljanja dobropisov na njihovi strani ... Najlažje bi reklamiral cel paket (dobil vrnjen denar), pri reklamaciji posameznih artiklov pa se je zaštrikalo.

 

image.png

  • Začuden 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa sem z njimi imel dobro izkušnjo.

 

Naročil sem 2x KYB nosilec zadnjega amortizerja. En je bil tip top, nosilec, vijaki 2x in navodila. Drugi pa je imel samo nosilec brez vijakov in lista.

Sem poslikal, poslal na support in dobil dnar nazaj. Montiral sem oba, pač enga s starimi vijaki.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
    • Za vaše dizle imate tukaj YouTube doktorja ... skoraj samo 2.2 Mazdine dizle šraufa ... https://www.youtube.com/@MrNiceGuy94
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.