Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Aha... pol jim je uspelo nekako pohekat, da deluje tudi, ce je v avtu bila prej druga kartica... vendar pa je ne mores posodabljat... Vcasih so bile te, ki so se prodajale po spletu (amazon, ebay,...) enake originalu... in si jo lahko normalno posodabljal... Le po treh letih je bilo konec in se ni dalo vec enostavno kupit drugo, ker online sistem zazna, da je ze bila v uproabi enkrat navigacijska kartica in ponudi le podaljsanje tiste, ki je bila prva vstavljena v avto ... 

 

Kakorkoli ... Tudi ce vsake tri leta kupis tako za cca. 25€ je ceneje, kot nakup podaljsanja ... :) 

 

Upaj, da bo v avtu tale se vedno delovala... Da se ni kaj zapisalo na kartico in bo sedaj tudi v avtu neuporabna ...

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se vceraj poslovil od svoje CX-5 ...

 

Se zadnja slika :) ... 

image.jpeg

 

Sedaj pa je v garazi ze druga ... :)

image.jpeg

 

 

 

  • Všeč 17
  • Ljubim 6

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

21 minutes ago, Jest said:

Sem se vceraj poslovil od svoje CX-5 ...

 

Se zadnja slika :) ... 

image.jpeg

 

Sedaj pa je v garazi ze druga ... :)

image.jpeg

 

 

 

Čestitke! Pa prosim za malo več informacij, ko bo prevoženih nekaj več kilometrov (kolikor vidim je hibrid).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:

Aha... pol jim je uspelo nekako pohekat, da deluje tudi, ce je v avtu bila prej druga kartica... vendar pa je ne mores posodabljat... Vcasih so bile te, ki so se prodajale po spletu (amazon, ebay,...) enake originalu... in si jo lahko normalno posodabljal... Le po treh letih je bilo konec in se ni dalo vec enostavno kupit drugo, ker online sistem zazna, da je ze bila v uproabi enkrat navigacijska kartica in ponudi le podaljsanje tiste, ki je bila prva vstavljena v avto ... 

 

Kakorkoli ... Tudi ce vsake tri leta kupis tako za cca. 25€ je ceneje, kot nakup podaljsanja ... :) 

 

Upaj, da bo v avtu tale se vedno delovala... Da se ni kaj zapisalo na kartico in bo sedaj tudi v avtu neuporabna ...

 

 

 

Točno tako je bilo pri meni

pred 2 urama je Jest napisal:

Sem se vceraj poslovil od svoje CX-5 ...

 

Se zadnja slika :) ... 

image.jpeg

 

Sedaj pa je v garazi ze druga ... :)

image.jpeg

 

 

 

Srečno vožnjo in naj ti služi 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Jest napisal:

Sem se vceraj poslovil od svoje CX-5 ...

 

Se zadnja slika :) ... 

image.jpeg

 

Sedaj pa je v garazi ze druga ... :)

image.jpeg

 

 

 

Opa...nova CX60👍👍👍😉😁čestitke  ...naj ti dobro služi  😉zoom zoo...malo testiraj in poročaj kako se obnese ta CX60 ..😁😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo @Jest za pogum, me prav zanima, kako ti bo kaj služil priključni :) Srečno in  čimveč km.

Jaz pa sem končno BALONE dol vrgu iz svoje! Ne vem če si nasledno zimo raje ne kupim nekega cliota za 200€, da prezimim in mam za nujne prevoze, mazda soli ne bo vidla pa še na 19 lahko ostane hahaha

Popravljeno od 50keda
  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je FuManchu napisal:

Klinc pa tak nov avto, ki ga treba takoj tankat 🤣

 

Kdaj si pa ti nazadnje kupil nov avto? Jaz sem še vsakega dobil s praznim tankom in iz salona je bilo vedno treba direkt na pumpo. Men je blo to vedno smešno za popizdit. Ma daj tistih 15 litrov not, če že ne polnega. Kupi človek avto za 30k€ in več a oni pri benzu šparajo. Mislim, men kot prodajalcu bi bilo nerodno za popizdit, tukaj je pa očitno primer dobre prakse.

 

@Jest Čestitke, kdaj bomo tole nazdravili? BTC pa te fore, mislim, da je bilo zadnje tako srečanje enkrat decembra 2019.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je Jest napisal:

Sem se vceraj poslovil od svoje CX-5 ...

 

Se zadnja slika :) ... 

image.jpeg

 

Sedaj pa je v garazi ze druga ... :)

image.jpeg

 

 

 

Bravo, čestitke, kupil si dinozavrski motor v 2023, noro!!!!

 

Šalo na stran, srečno vožnjo!! :mipijemoo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Boss napisal:

 

Kdaj si pa ti nazadnje kupil nov avto? Jaz sem še vsakega dobil s praznim tankom in iz salona je bilo vedno treba direkt na pumpo. Men je blo to vedno smešno za popizdit. Ma daj tistih 15 litrov not, če že ne polnega. Kupi človek avto za 30k€ in več a oni pri benzu šparajo. Mislim, men kot prodajalcu bi bilo nerodno za popizdit, tukaj je pa očitno primer dobre prakse.

 

@Jest Čestitke, kdaj bomo tole nazdravili? BTC pa te fore, mislim, da je bilo zadnje tako srečanje enkrat decembra 2019.

Na srečo nikoli in ga nikoli ne bom. 

So pa naši nazadnje dva.

Se je fotr zmeraj zmenil in za poln tank, zimske gume in še kake malenkosti. Je pa res, da ko je on prišel v salon so se kar poskrili pod mize 🤣

  • Všeč 2
  • Haha 3

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je FuManchu napisal:

Na srečo nikoli in ga nikoli ne bom. 

So pa naši nazadnje dva.

Se je fotr zmeraj zmenil in za poln tank, zimske gume in še kake malenkosti. Je pa res, da ko je on prišel v salon so se kar poskrili pod mize 🤣

Poznam tudi jaz enega takega. Mi je razlagal, kako je kupoval avgusta 2022 novo KIO za 18.000€, ... z vztrajanjem, pregovarjanjem je poleg rednih popustov in ugodnosti izposloval: tepihe, zastonj 1 servis, zimske gume, keramično zaščito laka, poln tank bencina, ... pa še kaj sem verjetno pozabil. 😂 Že samo ob poslušanju mi je ratalo nerodno. 😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Janez007 napisal:

Poznam tudi jaz enega takega. Mi je razlagal, kako je kupoval avgusta 2022 novo KIO za 18.000€, ... z vztrajanjem, pregovarjanjem je poleg rednih popustov in ugodnosti izposloval: tepihe, zastonj 1 servis, zimske gume, keramično zaščito laka, poln tank bencina, ... pa še kaj sem verjetno pozabil. 😂 Že samo ob poslušanju mi je ratalo nerodno. 😂

Pa še vedno so dali nekaj v žep... 😉

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdor jezik špara, kruha strada se glasi pregovor. 

Če bi takrat Berus dal še enga novega polota zraven, nebi bil nič v minusu.

Kdor je pa tiho je pa sam kriv in take prodajalci najraje vidijo. 

 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je FuManchu napisal:

Kdor jezik špara, kruha strada se glasi pregovor. 

Če bi takrat Berus dal še enga novega polota zraven, nebi bil nič v minusu.

Kdor je pa tiho je pa sam kriv in take prodajalci najraje vidijo. 

Ne vem, če je vedno tako. Sem nekaj kupoval za kopalnico v Tapru, pa po telefonu namigujem na popust ... prodajalec pravi, da mi lahko da največ 10%, rezerviram. Gre žena naslednji dan iskat, prodajalec ne najde rezervacije, najde pa produkt, žena pa, ne da bi kaj rekla, dobi 20% popusta😂

 

240.webp

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 2
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem kupoval varilno masko par let nazaj. Cena 80€. 

Itak, če bom tiho nisem jaz:D grem do kase in rečem, evo dam 60€. 

Možakar prikima in reče ok. Dam 60€ in grem domov švasat. To je to. 

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je FuManchu napisal:

Sem kupoval varilno masko par let nazaj. Cena 80€. 

Itak, če bom tiho nisem jaz:D grem do kase in rečem, evo dam 60€. 

Možakar prikima in reče ok. Dam 60€ in grem domov švasat. To je to. 

Imam še hujšo ... sem peljal pred 40 leti punco na sadno kupo na ljubljanski grad ... in se na koncu natakarju pohecam, da bi lahko hiša častila ... in potem natakar reče OK in mu sploh nisem mogel plačat oziroma ni hotel zaračunat. 😂

  • Všeč 1
  • Haha 5
  • Začuden 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je NevLado napisal:

In zaradi takih situacij, ki jih opisujete, imajo servisi takšne marže kot imajo, ker se potem vsem fajn zdi, da dobijo še malo popusta in malo izcenkajo - na koncu je pa servis lih na nuli :D 

Ja, se strinjam. Mi bi bilo bolj všeč, da bi bile fiksne cene, ampak res za vse enake:) 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.