Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Zamenjal ketno oljne črpalke (preventivno). Pohvale fantom v Interclassu, kjer so opazili še načet jermen od alternatorja in so ga zamenjali. Vgrajena nova ketna naj bi bila posodobljena in ni več možnosti, da bi se strgala (pogovor z dr. Majesom je vedno precej poučen).

20230523_105201_resized.jpg

20230523_112933_resized.jpg

20230523_124700_resized.jpg

  • Všeč 5
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je AmpeR napisal:

Izolacija zamenjena. Krije kasko.

Na servisu je vprašal, kje je bil avto parkiran. Reku, da pri KC lj pri Lublanci.

 

Serviser se je samo zasmejal in povedal, da se lahko zahvalimo Nutriji, da ni bla preveč lačna. V zadnjem času imajo veliko takih primerov iz okolice Lublance......😆 tako, da lublančani pripravite se na pojedine....😁

Bo treba nutrijaške golaže začet kuhat:bravo:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjal ketno oljne črpalke (preventivno). Pohvale fantom v Interclassu, kjer so opazili še načet jermen od alternatorja in so ga zamenjali. Vgrajena nova ketna naj bi bila posodobljena in ni več možnosti, da bi se strgala (pogovor z dr. Majesom je vedno precej poučen).
20230523_105201_resized.thumb.jpg.9eec2c317248ea63c35615703d4ef568.jpg
20230523_112933_resized.thumb.jpg.1a4a8f5206f20c818930c3786de4dea9.jpg
20230523_124700_resized.thumb.jpg.c6eb7dfc255026ecd4c3152e8811d558.jpg
Kakšna je tam tarifa, pa koliko imaš prevoženih?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, SpEkTr said:
2 hours ago, vzupan3 said:
Zamenjal ketno oljne črpalke (preventivno). Pohvale fantom v Interclassu, kjer so opazili še načet jermen od alternatorja in so ga zamenjali. Vgrajena nova ketna naj bi bila posodobljena in ni več možnosti, da bi se strgala (pogovor z dr. Majesom je vedno precej poučen).
20230523_105201_resized.thumb.jpg.9eec2c317248ea63c35615703d4ef568.jpg
20230523_112933_resized.thumb.jpg.1a4a8f5206f20c818930c3786de4dea9.jpg
20230523_124700_resized.thumb.jpg.c6eb7dfc255026ecd4c3152e8811d558.jpg

Kakšna je tam tarifa, pa koliko imaš prevoženih?

Blizu 150.000, menjava ketne nekaj cez 900.

  • Všeč 2
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo prah dol spral… Je vceraj @ignacij imel opazko, da je umazana ;)

 

 

IMG_0473.jpeg

 

IMG_0481.jpeg

 

IMG_0485.jpeg

 

 

  • Všeč 8
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si pa čakal...
Avto ni bil v prometu malo vec kot 1 leto. 24 sva pa naredila ponovno regiatracijo in presedlala takoj na 19 letne

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za vikend popucal iz noter v piko in pogledal da dolijem vitrex/olje in glej ga zlomka, sem imel očitno obiske.

 

A mi lahko nekdo slika kak je ta kos pri njemu? A se to mašine drži pri pokrovu ventilov al iz kje je to, da vem paničart al pustim?

 

null

image.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je NevLado napisal:

Ampak ta košček se tukaj drži motorja :o Na stropu je vse bp. 

Dizl(moj) ima med palstiko(pokrovom) in delom motorja zaščitni pokrov tak manjši,..gre za injektorji dol,.. lahko ti snamem pokrov in poslikam

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 urami je NevLado napisal:

Za vikend popucal iz noter v piko in pogledal da dolijem vitrex/olje in glej ga zlomka, sem imel očitno obiske.

 

A mi lahko nekdo slika kak je ta kos pri njemu? A se to mašine drži pri pokrovu ventilov al iz kje je to, da vem paničart al pustim?

 

image.png

 

image.png

 

Citronski vonji naj bi odganjali mačke, glodalce ... za akumulator je zataknjen osvežilec zraka + WC račka

image.png

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Super, veliko sreče ti želim in cesto si daj malo poširit, če ti slučajno še ostane kak €€€.... 😂
    • Že tri dni zapored vstajam ob štirih zjutraj, da zrolbam sneg z dvorišča in tako naredim prostor za šolski avtobus, ki pride po šolarje.   Komaj čakam, da mine pomlad...
    • Ampak jaz sem pa res rojen pod srečno zvezdo. Šla sodelavka na dopust in jaz danes prevzamem še njeno delo. Med drugim to pomeni prejemanje pošte - tako klasične kot elektronske. In prvo zjutraj dobim tole sporočilo:     Poslal:    "David C. Bohnett" <carloshelufoundations@gmail.com>, dne 24.04.2024 19:23 Prosim, da  pošljete odgovor na naslov(e): ioffice77@yahoo.com Prejemnik:    undisclosed-recipients:; V vednost:   Zadeva:    S spoštovanjem Moje ime je David C. Bohnett, rojen sem 2. aprila 1956. Sem ameriški filantrop in tehnološki podjetnik. Sem ustanovitelj in predsednik fundacije David Bohnett, neprofitne organizacije, ki dodeljuje nepovratna sredstva in se posveča izboljšanju družbe s pomočjo družbenega aktivizma. Sem filantrop in tehnološki podjetnik in se zavzemam za ustvarjanje pozitivnih sprememb človeštva z gradnjo skupnosti in družbenim aktivizmom. Spodaj je nekaj področij, ki sem jim prispeval: (1). Doniral sem za Funding Los Angeles, ki podpira širok spekter umetniških, izobraževalnih in državljanskih programov v Los Angelesu. (2). Donirala sem za namene, povezane z LGBT (3). Prav tako sem dal nešteto in množičnih finančnih donacij v dobrodelne namene po vsem svetu. (4). Donirano tudi za storitve in raziskave o aidsu (5). Doniral sem tudi za volilne pravice in registracijo volivcev (6). Preprečevanje nasilja z orožjem (7). Raziskave na živalih in pravice živali (8). Večkrat sem prispeval ameriški filmski industriji in dal velike finančne prispevke več univerzam v Združenih državah Amerike. V kalifornijski politiki sem dal številne osebne politične donacije na državni ravni. Zato se po prejemu tega pisma štejete za srečneža, ker ste danes od mene prejeli to pismo. Doniram vam vsoto 6.000.000,00 USD (šest milijonov ameriških dolarjev). To donacijo vam namenjam, da z denarjem pomagate sebi in svoji družini. Želim, da ta denar vložite v kateri koli donosen posel, ki ga želite. Pomagajmo graditi družbo s podajanjem roke bratske ljubezni drug drugemu. To je moj zasebni e-poštni naslov: ioffice77@yahoo.com (odgovorite mi, da vas bom lahko usmeril, kako vam bo izplačan denar). Obiščite to spodnjo povezavo, potrpežljivo preberite članek, da boste lahko preverili o meni: https://en.wikipedia.org/wiki/David_Bohnett S spoštovanjem David C. Bohnett E-pošta: ioffice77@yahoo.com     Prva elektronska pošta in že lahko dobim šest milijonov ameriških dolarjev! Pa ne si misliti, da je to kakšna potegavščina, David C. Bohnett res obstaja! Ima pa malo težav s spolno usmeritvijo, ker nekaj časa je "doniral", nekaj časa pa "donirala". No, najbrž je zato nekaj njegovih sredstev prejela tudi LGBT-organizacija...   Pa naj še kdo reče, da nisem rojen pod srečno zvezdo! Pravkar sem že naročil dve Mazdi CX-80 (enega zame in enega za ženo) s 3,3 litrskim turbo-dizlskim šestvaljnikom. Samo še od Davida prevzamem denar in ju plačam...
    • nimajo, ker a-cosmos že nekaj časa ne dela več ... 😃  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.