Skoči na vsebino

Pobiranje gum spredaj


Priporočeno sporočilo

Ah ne, samo teko?e vozim.... :P

 

Aha, tako se temu zdej po novem re?e... :harhar:

 

 

Ok hec na stran ampak vseeno mi je tole precej malo pa sem tudi sam med bolj dinami?nimi vozniki je pa res, da gum na ovinikih ne radiram zato mi je uspelo z originalnimi gumami naredit cca 70.000km pa ?e vedno so imeli milimeter ve? mesa kot je zakonsko dovoljeno. Se pravi, da ?e bi ?el do konca bi se dalo narest cca 80kkm ali pa morebiti celo 90kkm.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, tako se temu zdej po novem re?e... :harhar:

Ok hec na stran ampak vseeno mi je tole precej malo pa sem tudi sam med bolj dinami?nimi vozniki je pa res, da gum na ovinikih ne radiram zato mi je uspelo z originalnimi gumami naredit cca 70.000km pa ?e vedno so imeli milimeter ve? mesa kot je zakonsko dovoljeno. Se pravi, da ?e bi ?el do konca bi se dalo narest cca 80kkm ali pa morebiti celo 90kkm.

 

Da nisi ti ?e zimskih v isti izra?un dal :hudicek:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, tud jaz delam s temi ve?jimi gumami (195 65 15 sli ve?je) cca 60.000 ali ve? pa me imajo vsi za divjaka (razen jaz samega sebe:) )

 

Seveda ?e ne ?re gum :)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Danes prvi tehni?ni in skoraj pogrnem - zaradi pobranih gum spredaj na notranjih robovih. Sicer po moji oceni ni neki drasti?no, vidi se pa da manjkajo vogali na gumah.

 

Seveda letim kuj na optiko kjer sem bil nazadnje lani novembra ko sem po?il na ledu v robnik pri ene 10 km/h na ?ihtu na parkingu. Od takrat nisem niti na kak plo?nik plezal kaj ?ele tre??il kam.

 

Damo avto na ma?ino in glej - znotraj vseh toleranc. ?zmeden?

 

Malo sva se praskala z mehanikom in sva se nekako odlo?la, da gume ?e malo bolj zapreva. Sedaj je ?e vedno znotraj toleranc, a bolj zaprt. Bomo vidlkaj bo. Upam, da mi ne po?re ?e zimskih gum (jutri jih nataknem gor).....

 

Imate tudi ostali ?estkarji te?ave s tem?

 

LP,

S

 

Na moji 6-ki popolnoma enak opis kot pri tebi. Gume 7000km z notranje strani zlizane do amena. Optika BP. Gume pa so bile letne Bridgestone ER300.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je vulkanizer na Oplu dal nove litke gor z gumami, jih na?okal na mal ?ez 2 bara in ko sem doma ?ez tri dni precej po?asi (primerno parkiranju na plo?nik) zapeljal na plo?nik, mi je gumo pr??ipnilo in presekalo. Od takrat izpod 2,5bara nimam :)

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst mam na m6 po predpisih napolnjene gume in ni vodit nobene obrabe na robovih. Res pa da nisem nek "ken block" :P in pa da sem menjal vse roke, stabilizatorje, kon?nike,.....

 

Druga? pa glede pritiska v pneumatikah, ?e je pritisk prevelik se vidi na obrabi sredine, ?e je pa premajhen pa OBA roba pobira. (carbible press)

 

Za pobiranje enega od robov je mo?no toe in/out oz. camber.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.