Skoči na vsebino

NAKUP mazde 6...pomoč


mito4444

Priporočeno sporočilo

Za preveriti je ali je bila odpravljena napaka na odmi?nih gredeh (niso vsi modeli imeli teh te?av), druga stvar je pa turbina, kjer lahko odpade loputa na mali turbini, ki povzro?i nekaj stro?kov. Mislim, da od 2015 od facelifta so bile te te?ave odpravljene.

 

Ni primeren avto za kratke razdalje, ?e ima ?e delujo? DPF, ?e je pa ?e ven pol pa ni problema

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez kako leto bojo na teh.pregledih za?eli preverjat DPF filtre, in bo dodaten stro?ek.

Kdor se vozi brez, bi jim lahko preventivno napeljali lasten izpuh v kabino, da uziva v njem).

 

(se vozit za dizlom, ki spusti oblak je res prava idila)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za preveriti je ali je bila odpravljena napaka na odmi?nih gredeh (niso vsi modeli imeli teh te?av), druga stvar je pa turbina, kjer lahko odpade loputa na mali turbini, ki povzro?i nekaj stro?kov. Mislim, da od 2015 od facelifta so bile te te?ave odpravljene.

 

Ni primeren avto za kratke razdalje, ?e ima ?e delujo? DPF, ?e je pa ?e ven pol pa ni problema

Pri FL je tudi ta problem z dpf filtrom re?en, baje.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to sem ze slisal od velikih ... dokler jim ni DPF crknil  :rolleyes:

Sicer pa lahko se je men plinskemu bencincu ogla?at, ki ne vem kaj so tapravi stro?ki investiranja v star avto, a ne? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me prav zanima ce je kje podatek koliko nesnage gre pa v lepo na?o takrat ko DPF kuri?

 

Nekako v ni? ne gre ni?....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To jih pa tako ali tako spustijo vsa motorja z notranjim izgorevanjem, ?e smo ?e pri tem.

 

Ja ampak ?e se ne motim,jih dpf razbije na tako male dele, da pridejo v npr.pljuca , medtem ko se vecji delci velikokrat ustavijo ?e na ko?i, laseh ipd...

 

Je bilo govora neko? v neki temi okoli tega tukaj....

 

Mo?no pa da je bilo zgolj " rekla kazala "vse skupaj

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi, je point vsega tega sranja okoli DPF samo to, da se ?rni dim, ki se ustvarja, pa? nekako skrije, zakrije, oz se ga ujame, ter kasneje za?ge samo zato da se ne vidi. ?kodljivo za na? organizem je pa potemtakem to ?e precej precej slab?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi, je point vsega tega sranja okoli DPF samo to, da se ?rni dim, ki se ustvarja, pa? nekako skrije, zakrije, oz se ga ujame, ter kasneje za?ge samo zato da se ne vidi. ?kodljivo za na? organizem je pa potemtakem to ?e precej precej slab?e.

In to da se lahko nekdo tol?e po prsih koliko je to fajn noviteta, serviserji si pa manejo roke. Plus zuganje starej?im vozilom in posledicno prodaja novih

 

Mi je pa v?e? kar si napisal "se nekako skrije , zakrije..."... Celoten pomp okoli ekologije je eno poveliko pometanje pod tepih. Recimo "ne"plastiki , poslu?ujmo se car sharinga ali javnih prevozov (ki naj bodo primerni 21stoletju), ne kupujmo smeti in probajmo stvari ponovno uporabiti...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dokazano je, da tej nano delci, ki pridejo ven iz auspuha po dpf filtru so veliko bolj nevarni kot pa navadni delci. Tako, da je to bolj kot ne res neka propaganda oz. slu?enje denarja z menjavami.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo poglej po netu, sigurno je nekje, ker sem jaz bral nek dokaj strokovni ?lanek o tem! Povzetek je tak, da so motorji-dizli zelo ?isti zato rabijo DPF filter, da jih zadr?i. Zgorevanje v filtru je zato da se sistem ne zabije. Ko odstrani? filter pa uidejo mikro delci v okolje in to je jeba po doma?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Tole ni uradni rendering ampak samo ?pekulacije, kaj bi lahko bilo. Ekoteroristi v EU bodo enostavno prepre?ili, da bi videli kak?en spodoben motor in edina mo?nost bi bil kak?en anemi?en hibrid, kar se pa Mazdi vsaj na za?etku ne bo spla?alo in bodo raje prodajali v ZDA, Australiji in Aziji.

 

Mi se bomo pa slinili, ko bodo notri 6 valjni turbo bencinarji in mogo?e ravno toliko valjni dizli, ki bodo hodili v zelje evropskim premijcem, ki bodo svojo proizvodnjo ravno tako preusmerili iz EU na druge trge. Mi bomo pa spet gledali in se slinili ter jokali od bole?ine, ko nas bodo ekoteroristi jebali na suho. In to tisti, ki bodo hodili na ekoteroristi?ne seanse z avioni ali luksuznimi kri?arkami na kak?ne eksoti?ne otoke ter zraven zlorabljali otroke tipa Greta, da bodo nas pojebane slehernike ?e dodatno prali, mi se se bomo pa ?utili odgovorne za vso svinjarijo, ki jo v zrak spu??a nenasitni kapitalizem.

 

"How dare you", bo tulila Gretka.. how dare you to own a ICE car... you little bad motherfucker, how dare you drive to work. You should walk or ride a bike. Ekrem Jevri?eva ponarodela "ku?a posao" bo prevedena in uglasbena v vseh jezikih, da si ja ne bo nih?e za?elel odditi na dopust, morje ali v hribe z avtomobilom in bo njegova edina avantua kako priti od doma do slu?be.

 

Sorry, za tale izpad, ampak sem spet bral eno ekoteroristi?no sranje in mi pritisk narastel. Mislim, ?e nas kaj druzga ne bo uni?ilo nas bodo teli neuravnove?en?ki ziher.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.