Skoči na vsebino

Mazda 6 Gretje vozila


Priporočeno sporočilo

A je potrebno odzra?it sistem hlajenja na Mazdi 6 CD 136 pri menjavi vodne ?rpalke? Ima tam zadaj pri webastu kak odzra?nik.

 

Dogaja se sedaj da po menjavi Vod. ?rp se webasto hitro vgasne ne da bi segrel avto?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 82
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

99% zgolj samo premalo vode - se izklopi ker se pregreva. Zalavfaj avto in webaso, ali pa samo avto ko je hladen z odprtim pokrov?kom na killerju da bo butalo mehur?ke ven - zrak, ti pa dolivaj dokler se da (impulzno se ti bo ven izlivalo z zrakom kmalu)

 

Nato pa opravi vo?njo in dolivaj samo v ekspanzijsko ko je mrzel.

 

Pa a ni mehankar dolil? Meni na primer izte?e cca 2L ko naknadno dodam vodno pumpu za webasto

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

99% zgolj samo premalo vode - se izklopi ker se pregreva. Zalavfaj avto in webaso, ali pa samo avto ko je hladen z odprtim pokrov?kom na killerju da bo butalo mehur?ke ven - zrak, ti pa dolivaj dokler se da (impulzno se ti bo ven izlivalo z zrakom kmalu)

 

Nato pa opravi vo?njo in dolivaj samo v ekspanzijsko ko je mrzel.

 

Pa a ni mehankar dolil? Meni na primer izte?e cca 2L ko naknadno dodam vodno pumpu za webasto

 

 

Seveda sem jo dolil do do vrha tudi cevi sem prepumpal. Bo jo pa potrebno ?e malo zgleda dolivat.

 

Spra?eval sem zato ker honde so imele poseben ventilna katerem si odzra?il, pa me je samo zanimalo ?e je tudi tukaj kak?en.

 

Zamenjava same pumpe je pa tak zajebana, da adijo! Ni prostora ni? ne vidi? potem pa ?e zadaj en ?rauf, k ga mora? od?raufat na pamet :vskalo::vskalo: Slabo Mazda!

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda sem jo dolil do do vrha tudi cevi sem prepumpal. Bo jo pa potrebno ?e malo zgleda dolivat.

 

Spra?eval sem zato ker honde so imele poseben ventilna katerem si odzra?il, pa me je samo zanimalo ?e je tudi tukaj kak?en.

 

Zamenjava same pumpe je pa tak zajebana, da adijo! Ni prostora ni? ne vidi? potem pa ?e zadaj en ?rauf, k ga mora? od?raufat na pamet :vskalo::vskalo: Slabo Mazda!

 

Jap, bo dr?alo, meni je mehankar reku, da kaj tazga ?e ni vidu, jeba da ne more? verjet... ?zmeden?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je potrebno odzra?it sistem hlajenja na Mazdi 6 CD 136 pri menjavi vodne ?rpalke? Ima tam zadaj pri webastu kak odzra?nik.

 

Dogaja se sedaj da po menjavi Vod. ?rp se webasto hitro vgasne ne da bi segrel avto?

 

Odpri hladilnik zalaufaj avto in ga spredaj dvigni za 20-30 cm iod tal, se po najhitreje odzra?il.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo avto sem dvignil spredaj za 30 - 40 cm pa ga pustil laufat pol ure pa nic bolse.

 

Potem sem webasto vklapljal vasako minuto (takoj po tem ko se je vgasno) tudi kake pol ure skupaj. Takrat je malo po malo zginjala tekocina v kileru, mehurckov pa vseeno ni bilo.

 

Potem sem eno cev ki je zgledala najvisje na webastu dol potegno dokler ni zacelo ven tect, pa isto!!!

 

to vse pri dvigjenem avtu.

 

Pa sem spet pustil avto laufat 15 min.

 

Na koncu nisem nic dosegel. :vskalo::vskalo:

 

Webasto dela priblizno 30 sec do 2 min kak kdaj, pa se vgasne oboje webasto pa ventilacija v kabini.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo avto sem dvignil spredaj za 30 - 40 cm pa ga pustil laufat pol ure pa nic bolse.

 

Potem sem webasto vklapljal vasako minuto (takoj po tem ko se je vgasno) tudi kake pol ure skupaj. Takrat je malo po malo zginjala tekocina v kileru, mehurckov pa vseeno ni bilo.

 

Potem sem eno cev ki je zgledala najvisje na webastu dol potegno dokler ni zacelo ven tect, pa isto!!!

 

to vse pri dvigjenem avtu.

 

Pa sem spet pustil avto laufat 15 min.

 

Na koncu nisem nic dosegel. :vskalo::vskalo:

 

Webasto dela priblizno 30 sec do 2 min kak kdaj, pa se vgasne oboje webasto pa ventilacija v kabini.

 

A si preveril tudi cevko do in od dizel pumpice...? Webasto crkne tudi ?e ni benza. Ravno zadnji? je nekdo moral menjati cevko...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem preveril, ker niti ne vem ki to je :)

 

Cudno mi je da bi ravno takrat to crknio ko smo menjavali vodno pumpo...

 

Na webastu (?e je tovarni?ki)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa crkne pumpa ali cevka

 

dost je luknjica da vle?e zrak - pumpa bo vedno delala tudi ?e ni benza, ker dobiva impulze iz Webasta, sam ?e pa ne prite?e nafta le zrak se webasto ugasne.

 

Ne dolgo nazaj v temi Webasto je nekdo videl da mu je kuna naglodala in je bil ta problem, dovolj je ?isto mala luknjica, ker je pumpica ob?utljiva na vsak padec pritiska...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo avto sem dvignil spredaj za 30 - 40 cm pa ga pustil laufat pol ure pa nic bolse.

 

Potem sem webasto vklapljal vasako minuto (takoj po tem ko se je vgasno) tudi kake pol ure skupaj. Takrat je malo po malo zginjala tekocina v kileru, mehurckov pa vseeno ni bilo.

 

Potem sem eno cev ki je zgledala najvisje na webastu dol potegno dokler ni zacelo ven tect, pa isto!!!

 

to vse pri dvigjenem avtu.

 

Pa sem spet pustil avto laufat 15 min.

 

Na koncu nisem nic dosegel. :vskalo::vskalo:

 

Webasto dela priblizno 30 sec do 2 min kak kdaj, pa se vgasne oboje webasto pa ventilacija v kabini.

 

Ti sploj ima? obto?no ?rpalko ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti sploj ima? obto?no ?rpalko ?

 

U ta bi bla pa huda.....no ni pa nikjer napisal kako vklaplja vebasto kljuc ali daljinec/ura???

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

preko ure vklapljam webasto. Kako obto?no crpalko ?

 

Vse si povedal.....da ne bo? skuril webasta.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

preko ure vklapljam webasto. Kako obto?no crpalko ?

 

Tale je zmagovita. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Webasto vklaplja timer, zakaj pa obto?na ?rpalka nebi delala? ?e je pred menjavo vodne pumpe delala po menjavi pa Webasto no?e ve? zagnat.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?e se vozilo greje s timerjem brez pri?ganega motorja potem ima vgrajeno pumpo pomoje ane?

 

Vsaj tako je delalo pred menjavo VP

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?e se vozilo greje s timerjem brez pri?ganega motorja potem ima vgrajeno pumpo pomoje ane?

 

Vsaj tako je delalo pred menjavo VP

 

ja brez ne bi moglo. Lahko pa da je crknila ali pa kaj podobnega - ali webasto pri pri?ganem motorju dela normalno? ?e ma? pa mo?nost mim pridet lahko pogledamo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?e se vozilo greje s timerjem brez pri?ganega motorja potem ima vgrajeno pumpo pomoje ane?

 

Vsaj tako je delalo pred menjavo VP

 

Vklopi webasto in primi za ?rpalko, ki takoj ?tarta, ?e ni? ne vibrira pol NE dela, zato tud je sranje.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa skoraj ziher je ?rpalka nekje izven webasta na cevi vode (ker standarden Mazdin webasto ima tam kjer je druga?e pumpa pritrjen zra?ni filter)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.