Skoči na vsebino

Mazda Premacy 1,8 te?ave pri v?igu


Priporočeno sporočilo

O?e ima Mazdo Premacy 1,8 2002.Naekrat se mu je za?elo dogajati, da avto ob?asno ne v?ge.Ko je vo?en na kratko razadaljo(zaenkrat na dolge razdalje v?iga).Problem ni v akumulatorju, saj ga je cca 20 x posku?al v?gati z dodatnim akumulatorjem in zaganja dobro.

V prvih dveh primerih sem pri?el po 2-3 urah in avto je takoj v?gal.Torej malo po?aka? in malo se trudi?, pa v?ge (zaenkrat).

Sumim na:

1. rele za ?rpalko goriva (nimam pojma kje je-smo iskali vendar zaman)

2.?rpalko samo

3.ne pride kontakt na v?igalno tuljava ( zopet mora nekje biti rele)

4.klju?avnico

 

Na testerju ne poka?e napake in ni napake v arhivi.

Nimam service manual in si zaenkrat ne morem pomagati.Tudi na servisu pravijo, da zaenkrat dokler dela ne morejo storiti ni?.

Prosim za informacije in-ali service manual za premacy 1,8.

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kratke fure so zajebana stvar za bencinarje, ker v cilindrih ostane precej nezgorelega bencina in je enostavno prebogata me?anica za v?ig.

Probaj naslednji? ko ti ne bo v?gal pritisnit pedal za gas do konca in ?tartat, takoj ko prime(zasli?i? da je v?gal) pa spusti gas in se lepo odpelji kot da ni blo ni?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Kratke fure so zajebana stvar za bencinarje, ker v cilindrih ostane precej nezgorelega bencina in je enostavno prebogata me?anica za v?ig.

Probaj naslednji? ko ti ne bo v?gal pritisnit pedal za gas do konca in ?tartat, takoj ko prime(zasli?i? da je v?gal) pa spusti gas in se lepo odpelji kot da ni blo ni?.

 

 

Na ?udo, sedaj dela normalno.Sam sem iztaknil rele, preveril vtika? za ?rpalko in nivo goriva, prisilno preiskusil ?rpalko in vse sestavil nazaj.Skratka zaenkrat dela.

Sem na?el workshop manual a v ru??ini in bolj slabo kopijo, vendar se nekako da pomagati.

Hvala za nasvete.Upam da bo mir.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Na ?udo, sedaj dela normalno.Sam sem iztaknil rele, preveril vtika? za ?rpalko in nivo goriva, prisilno preiskusil ?rpalko in vse sestavil nazaj.Skratka zaenkrat dela.

Sem na?el workshop manual a v ru??ini in bolj slabo kopijo, vendar se nekako da pomagati.

Hvala za nasvete.Upam da bo mir.

 

 

Prosim ?e ?e meni po?lje? ta navodila, saj imam iste te?ave z mojo Mazdo 5 :(

 

dejrad1980@gmail.com

 

Hvala vnaprej!

Lp Dejan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.