Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

Se strinjam, tale ko se od zadi vidi granato je veliko bolj?a kokr tista ki je dal v temo koledar. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam, tale ko se od zadi vidi granato je veliko bolj?a kokr tista ki je dal v temo koledar. :jupiii:

 

spredi u bistvu neki manjka :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Objavljena slika

B)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo dana?nji foto?uting v bli?ini grosuplja:).. v bli?njem pa ?e foto?uting v enem od avtocestnih tunelov med vo?njo:) hell yea..

 

katero pa naj ponucam za novembrsko tekmovanje?:)

 

Photo by: Gregor ?nidar?i?

 

post-6099-1354038658_thumb.jpg

 

post-6099-1354038751_thumb.jpg

 

post-6099-1354038795_thumb.jpg

 

post-6099-1354038805_thumb.jpg

 

post-6099-1354039065_thumb.jpg

 

post-6099-1354039076_thumb.jpg

 

post-6099-1354039086_thumb.jpg

 

post-6099-1354039198_thumb.jpg

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zadnja...

 

glasovanje bo odlo?ilo, sicer pa ?e se ne motim je simon imel v mislih 'sliko v sliki'

 

Sam je pa hudi?...?e bi rad svoj avto slikal poleti na primer, ne sme? zmagat pozimi :hohoho:

Dober sistem, dela na kvaliteti ne na kvantiteti :prstgor:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zadnja...

 

glasovanje bo odlo?ilo, sicer pa ?e se ne motim je simon imel v mislih 'sliko v sliki'

 

Sam je pa hudi?...?e bi rad svoj avto slikal poleti na primer, ne sme? zmagat pozimi :hohoho:

Dober sistem, dela na kvaliteti ne na kvantiteti :prstgor:

 

mi je lep?a slika (osebno) kabria v listju ..jesenski motiv.. k polet ga vsak povsod slika:)..

 

ja dal sm avto sodelavcu za urco.. pa se je mal okol peljal in fotkal.. ma ene 70 slik zihr.. a te so med bolj?imi.. komi ?akam naslednje slikanje..:) bo ?e bol zanimivo:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

neki je ziher - 2. sliko takoj v avatar !

 

Dont get me wrong, ampak ne vem zakaj mi ne sede stranska nalepka od kluba na tem avtu....mogo?e ker je napis tako velik.... :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eee nism preprican...poglej od juresa :D men je una top

 

Njegova je edina s karavanom tako da je avtomatsko na koledarju. :D

 

Sem tudi jaz razmi?ljal, mogo?e bi rabil nalepko kluba imeti ?ez cel bok, torej ?rto potegniti do zadnjega kolesa. Malo dela, velik efekt.

 

Fotke so pa vrhunske, in tudi meni je druga najprimernej?a. ?eprav so vse, je pa ta najbolj pravih barv. Zadnja pa... Hmmm za kak mesec imam idejo, da bi bila tematika "kulturna dedi??ina". To so lahko stare gra??ine, opu??ene tovarne, skratka kake stare stavbe, opu??ene stavbe ali ru?evine. Slovenija je polna takih zadev torej bi bila idealna

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Njegova je edina s karavanom tako da je avtomatsko na koledarju. :D

 

Sem tudi jaz razmi?ljal, mogo?e bi rabil nalepko kluba imeti ?ez cel bok, torej ?rto potegniti do zadnjega kolesa. Malo dela, velik efekt.

 

Fotke so pa vrhunske, in tudi meni je druga najprimernej?a. ?eprav so vse, je pa ta najbolj pravih barv. Zadnja pa... Hmmm za kak mesec imam idejo, da bi bila tematika "kulturna dedi??ina". To so lahko stare gra??ine, opu??ene tovarne, skratka kake stare stavbe, opu??ene stavbe ali ru?evine. Slovenija je polna takih zadev torej bi bila idealna

 

nalepka pride ?ez cel bok ja:) sam se moram z ajvarjem dogovort..k trenutn sva oba zelo na tankm z ?asom;(

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

7. fotka je definitivno za na koledar :jezicek:

 

taka sexy fac..khm..pardon, ritka :zvizga:

 

ga morm pobrit:)..hehe

 

ne vem.. 2 al 7 se odlo?am.. obe so mi supr:)..

 

morm pa do petka prlimat an?

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.