Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

?e ni? drugega ima veliko vi?jo ceno. :)

ne bi tako bil prepri?an, pri nedavni menjavi je bil parrat variant highline sport al kva ?e1500? cenej?i od mazge 6 revolution, v glavnem na enaki ravni.

Ne glejte cenikov, VW daje popuste...?e ?e ne sta 1:1

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne bi tako bil prepri?an, pri nedavni menjavi je bil parrat variant highline sport al kva ?e1500? cenej?i od mazge 6 revolution, v glavnem na enaki ravni.

Ne glejte cenikov, VW daje popuste...?e ?e ne sta 1:1

 

Primerjat moras tudi, kaj vse dobis v primerjame modelu od opreme... In VW daje popuste, ker folk ne kupuje avta ampak popuste ... Zato tudi Renault, Opel, Citroen,... dajo popust ze samo, da prides v salon in vprasas :) ... 

 

Sicer meni je vseeno... pac vsak ima svoje mnenje ... Pri meni je VAG precej zadaj na seznamu potencialnih kandidatov ... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Primerjat moras tudi, kaj vse dobis v primerjame modelu od opreme... In VW daje popuste, ker folk ne kupuje avta ampak popuste ... Zato tudi Renault, Opel, Citroen,... dajo popust ze samo, da prides v salon in vprasas :) ... 

 

Sicer meni je vseeno... pac vsak ima svoje mnenje ... Pri meni je VAG precej zadaj na seznamu potencialnih kandidatov ... :)

Saj sem napisal enakovredna oprema, tu je cena 1:1. Jaz sem pa ratal agnosti?en na znamko, and I like it. Mazda je in bo super avto, kot sem omenil, pa zame ni razreda ve? + z uporabni?kim vmesnikom (infotaiment) so ?e v letu 1990

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem sel spet primerjat opremo preko konfiguratorja (to sem ze naredil pred parimi leti) ... Za primerjavo sem vzel Mazdo6 karavan AWD 2.2 CD175 in Passat Variant Alltrack 2.0 190 KM TDI 4M ...

 

Pri Mazdi sem s ceno prisel na 37.400? ... Pri Passatu pa 49.796,89 ? ... Dvomim, da je pri VW toliko popusta, da bi bila cena primerljiva... pri Mazdi popusta prakticno ni ... 

 

skitched-20180416-090749.jpg

 

Passat_Variant-20180416-090725.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So, tole je primerljiv avto (ima na osnovo ?e kar nekaj opcij obkljukanih, res da ne gretja sede?ev, ampak bottom line nekje + nekje -), ima pa na primer dvignjeno in za??iteno podvozje ?e je ?e 4x4

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12998181

 

 

S tem da kot sem omenil, lahko priklopi? svoj mobi v infotaiment itd itd. Drugo je na primer R line edition, kjer je avto cel vzdignjen itd itd, tistega pa pod 40k + ne bo? dobil

 

Drugale pa ne vem kako lahko re?e?, da kupuje? popuste, vsi kupujemo avte in na koncu odlo?a ?tevilka - ali je pred to 5 ali pa 40% popusta nima veze, mi smo neto pla?niki.

 

Smo pa taki, da ko gremo v salon ?e vsak ve kaj bo kupil, ostalo je stvar pogovora.... :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta iz tvojega linka nima niti usnjenega oblazinejnja... niti high LED, niti vzvratne kamere ... pa se kaj bi se naslo... Sedaj se bo kdo spotaknil in rekel, da tega itak ne rabi ... Ampak ce se primerja, je treba primerjati primerljivo... Kar je mogoce za nekoga minus, je to, da pri Mazdi recimo ne mores vzeti brez kaksnega dodatka, ki ga ne potrebujes... saj so paketi opreme vec ali manj ze vnaprej fiksirani ... pri VW pa moras marsikatero stvar se naklikati v konfiguratorju... in takrat cena raste :) ... 

 

Glede tega, da nekateri kupujejo popuste... Pac veliko folka je takega, da ko vidi, da dobi 30% ali celo vec popusta, ga ostalo niti vec ne briga ... Problem je, da je recimo za zavarovalnico ob sklenitvi kasko zavarovanja merodajna le cena po ceniku... in ne tista, ki jo dejansko placas... Ko pa je treba izplacati skodo recimo pri totalki ali ob kraji... pa izplacajo verjetno samo realno ceno z odbitki ... 

 

Z zadnjim stavkom se strinjam... Takrat, ko gremo kupovat avto, ze vecinoma vemo, kaj bomo vzeli... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.