Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

pred 41 minutami je Alex napisal:

Kaj si to dal čez nalepke? 🤔

 

Folija, wraping. Pedalke sm pa prov modre narocil

 

 

IMG_20210611_182629.jpg

Popravljeno od Deeyan
  • Všeč 4
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 57 minutami je scania napisal:

Meni osebno ta volan ni vsec, od zadnjega fl mi je svetovn, sicer zgleda ta bolj robusten.

 

men je tudi tist lepši, bolj moderno zgleda

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Konektorji pašejo ampak koliko sem zasledil jim ne deluje potem info gumb in tempomat ker ima drugaćno shemo. Nekateri so kupili aftermarket volan ki ima staro shemo in novo podobo. Za bolj ziher info pa bolje na servisu vprasat, ce je mozno nebi bilo noro dobit rabljen volan ki jih menjujejo na servisih zaradi razpok na usnju ga preobleces in je to to.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Zoom zoom čaka na trajekt in zoom zoom na trajektu 😁. Smo pa bili včeraj v Čapljini, Mostarju, Medugorje, Vodopat Kravice, Imotski, Makarska in nazaj v Igrane vse lepo po regionalki (90-100km/h) in sem dosegel s 4 osebami v avtu povprečno porabo 5,6 bencina na 100km (izračunano), računalnik je pa kazal 5,4. Ne menjam te mazde za nič na svetu, čeprav je g165 in nima bajnega navora mi je vsak kilometer z njo največji užitek in veselje, zame je top 🙂

20210721_082125.jpg

20210721_131845.jpg

20210721_082803.jpg

Popravljeno od scania
  • Všeč 10
  • Ljubim 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je scania napisal:

Zoom zoom čaka na trajekt in zoom zoom na trajektu 😁. Smo pa bili včeraj v Čapljini, Mostarju, Medugorje, Vodopat Kravice, Imotski, Makarska in nazaj v Igrane vse lepo po regionalki (90-100km/h) in sem dosegel s 4 osebami v avtu povprečno porabo 5,6 izračunano, računalnik je pa kazal 5,4. Ne menjam te mazde za nič na svetu.

20210721_082125.jpg

20210721_131845.jpg

20210721_082803.jpg

Si si kaj v teh mestih ogledal? Če si potem veš o čem govorim, če ne ne veš kaj si zamudil! ?zmeden?

Res imaš super porabo in BARVO avta tudi... :prstgor:

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
pred 14 minutami je scania napisal:

Na varnem pod zemljo v Bratislavi. V enem mesecu smo naredili 5000km 🙃🙃🙃 zdaj pa malo počitka 🙂

20210807_141154.jpg

 

Kolk si pa mel kej porabe v tem mesecu, ko si delal full dolge relacije?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.