Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je Alex napisal:

Se pravi, da če bo vse potekalo normalno, bo pri tebi čez tri tedne ali še več. Zadnje čase se dogaja, da pride paket v Slovenijo v par dnevih in nato ga mrcvarijo na carinski pošti do onemoglosti. 🙄

 

Ja sej ponavadi pise zraven predviden rok... Majo drugace se 8 dni v dobrem, predviden rok dobave je bil pa 35 dni

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

ampak včeraj se je pa res izkazala največja slabost led luči - 10 minut vožnje pa je sneg na lučeh naredil mrak. Da o blokiranem radarju pa zamegljeni kameri na šipi ter posledično vsemogočih napak na zaslonu, sploh ne govorim.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

E, to sem jaz pisal že dve leti nazaj, ko sem se moral v Dolomitih v močnem sneženju dobesedno zaustaviti na prvi pumpi, da, sem nekako očistil luči. Nekatere znamke naj bi imele to rešeno z gretjem luči, baje. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Alex napisal:

E, to sem jaz pisal že dve leti nazaj, ko sem se moral v Dolomitih v močnem sneženju dobesedno zaustaviti na prvi pumpi, da, sem nekako očistil luči. Nekatere znamke naj bi imele to rešeno z gretjem luči, baje. 🤔

 

Pa cez dan se to nekak gre, zvecer je pa jeba

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
dne 28. 12. 2021 ob 21:51 je sportman333 napisal:

👍nice&clean😉😁

 

Avto že... garaža je pa tko usrana kot bi bla črna kuhna not. Kontrast med čistim in lepim ter umazanim in grdim je pa res fenomenalen 👍

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je Boss napisal:

 

Avto že... garaža je pa tko usrana kot bi bla črna kuhna not. Kontrast med čistim in lepim ter umazanim in grdim je pa res fenomenalen 👍

 

Dejansko je ta garaža res katastrofa. Tudi gradnja je slaba, ker redno zamaka in odvodnavanja sploh ni. Stene niso ofrajhane, je kar kamen zadaj ostal :D

 

Je pa tudi avto umazan, ampak se ne vidi toliko na tej barvi :P

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je g.Wankel napisal:

 

V Hooda ali not v restavracijo? 😀

Ko se gre v Hooda se parkira pred Hoodom, ko se gre v restavracijo pa pred restavracijo. :D Včasih škoda da nimam BMW in ni nikjer za parkirat, danes sem pa mogu izkoristt tale najboljši parking.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je NevLado napisal:

Ko se gre v Hooda se parkira pred Hoodom, ko se gre v restavracijo pa pred restavracijo. :D Včasih škoda da nimam BMW in ni nikjer za parkirat, danes sem pa mogu izkoristt tale najboljši parking.

 

Si me premamil :D

 

20220103_173053.thumb.jpg.170a8bdc5f26e72554ee9ec79703e2ca.jpg

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Če prav razumem praviš, da je vse to laž in da si je vse izmislil?   Men je pa kr logično da so servisi enormno dragi, če večina dejansko EV-je prodaja z zgubo. Nekje morajo notri prinest ta minus. V USA že ustavljajo proizvodnjo EV-jev in zdaj milostno upajo, da se jih kupci usmilijo in pokupijo tolk ICE-jev, da zlezejo iz rdečih številk.   No ja, sej mogoče je pa tudi to laž in je vse cool and dandy.
    • Sploh pa morate vsi skupaj tele Youtuberje jemati z rezervo. Njihova vsebina je skoraj vsa "clickbait".   Zdrava pamet ti pove, da ne more zamenjava baterije avtomobila stati več kot avto (zadnjič primer popraskane baterije na Hyundai Ioniq 5 v ZDA - ko so bojda hoteli ne vem ali 50 ali 60 jurjev). Ali pa tale lovska, da želijo za popravilo pokvarjene klime (čeprav eksplodiran kompresor - ultra redek primer) 11 jurjev funtov.   To je podobno, kot je na Autocommerce model meni rekel, da bo prvi servis za Smarta 450 evrov. Sem se mu samo zasmejal in odšel skozi vrata.
    • So servisi kaj dražji kot za CX-5? Čestitke!   Pa saj lahko SkyActiv-G 2.5 lahko voziš do 500.000 km, če podvozje prej ne zgnije. 😃
    • 20 februarja sem bil na servisu   torej jutri mi obrne na 2 meseca     po pričakovanjih, cca 3k na mesec, poleti malo manj, ker sem na morju, pa bo cca 30kkm letno   3krat na teden DT-LJ, moja je šla parkrat službeno v MB, pa v biotermah sva bla pri vas na dopustu, pa zdej parkrat že na morje, in se obrača...    če bi imel priliko, bi kupil novo, točno takšno, in jo vozil dokler bi šla, res mi ni žal niti centa   sploh bo pa jeseni končno tudi prtljažnik v uporabi, ker pričakujeva      
    • @skritikrt Klima dela, gretje tudi. Je pa moj ZOE novejši od tega v videu.   Če pa bo kaj crknilo, se bo pa popravilo. Po cenovno dostopni metodi. In ne na "stealership-u". 😉    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.