Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je Alex napisal:

Se pravi, da če bo vse potekalo normalno, bo pri tebi čez tri tedne ali še več. Zadnje čase se dogaja, da pride paket v Slovenijo v par dnevih in nato ga mrcvarijo na carinski pošti do onemoglosti. 🙄

 

Ja sej ponavadi pise zraven predviden rok... Majo drugace se 8 dni v dobrem, predviden rok dobave je bil pa 35 dni

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

ampak včeraj se je pa res izkazala največja slabost led luči - 10 minut vožnje pa je sneg na lučeh naredil mrak. Da o blokiranem radarju pa zamegljeni kameri na šipi ter posledično vsemogočih napak na zaslonu, sploh ne govorim.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

E, to sem jaz pisal že dve leti nazaj, ko sem se moral v Dolomitih v močnem sneženju dobesedno zaustaviti na prvi pumpi, da, sem nekako očistil luči. Nekatere znamke naj bi imele to rešeno z gretjem luči, baje. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Alex napisal:

E, to sem jaz pisal že dve leti nazaj, ko sem se moral v Dolomitih v močnem sneženju dobesedno zaustaviti na prvi pumpi, da, sem nekako očistil luči. Nekatere znamke naj bi imele to rešeno z gretjem luči, baje. 🤔

 

Pa cez dan se to nekak gre, zvecer je pa jeba

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
dne 28. 12. 2021 ob 21:51 je sportman333 napisal:

👍nice&clean😉😁

 

Avto že... garaža je pa tko usrana kot bi bla črna kuhna not. Kontrast med čistim in lepim ter umazanim in grdim je pa res fenomenalen 👍

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je Boss napisal:

 

Avto že... garaža je pa tko usrana kot bi bla črna kuhna not. Kontrast med čistim in lepim ter umazanim in grdim je pa res fenomenalen 👍

 

Dejansko je ta garaža res katastrofa. Tudi gradnja je slaba, ker redno zamaka in odvodnavanja sploh ni. Stene niso ofrajhane, je kar kamen zadaj ostal :D

 

Je pa tudi avto umazan, ampak se ne vidi toliko na tej barvi :P

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je g.Wankel napisal:

 

V Hooda ali not v restavracijo? 😀

Ko se gre v Hooda se parkira pred Hoodom, ko se gre v restavracijo pa pred restavracijo. :D Včasih škoda da nimam BMW in ni nikjer za parkirat, danes sem pa mogu izkoristt tale najboljši parking.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je NevLado napisal:

Ko se gre v Hooda se parkira pred Hoodom, ko se gre v restavracijo pa pred restavracijo. :D Včasih škoda da nimam BMW in ni nikjer za parkirat, danes sem pa mogu izkoristt tale najboljši parking.

 

Si me premamil :D

 

20220103_173053.thumb.jpg.170a8bdc5f26e72554ee9ec79703e2ca.jpg

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.