Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je skritikrt napisal:

Pozdravljeni

 

Sem nov v tem forumu...po duši "fordovec",a ker pri fordu ni več večjih kubatur motorjev sem prešaltal na Mazdo😋

 

L.P.

DSCF9164.JPG

DSCF9165.JPG

DSCF9167.JPG

DSCF9168.JPG

DSCF9172.JPG

DSCF9173.JPG

Lepa barva in feltne. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@NevLado

 

2,5L😍

 

Je zgodba takšna...sem hotel nekaj bolj z športno dušo...in sem bil resno zagledan v Focusa STja (karavana,da bi bilo še za familijo...)..."tapravega" STja...ne le ST-Line...tistega k ima motor od prejšnjega RSa.

Pa so mi pri Fordu rekli,da je Ford zaradi ECO kvot v evropi vse večje kubature umaknil z trga....in vprašam,če prav razumem,da če ne želim bilokatero verzijo elektrike in tudi diesel-a ner...a prav razumem,da je še največ kar mi lahko ponudijo 1,5L "turbo-mlinček" z 150KM....so rekli,"tako je"...jaz pa "hvala lepa-adijo"....povdarek pod "adijo".

In sem začel gledati kaj z "športno dušo in familijo"....pač,včasih me "prime"😂🤣...pa rabim "zdravilo....in sem naročil 2021 model...in na koncu čakal točno🧐 eno leto in 16 dni🙄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je skritikrt napisal:

Pozdravljeni

 

Sem nov v tem forumu...po duši "fordovec",a ker pri fordu ni več večjih kubatur motorjev sem prešaltal na Mazdo😋

 

L.P.

 

 

 

 

DSCF9172.JPG

 

Lep avto in super lep pes👍😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Alex če te zanima-ATS Crosslight 8.5x19 et38 5x114.3 75.1  sem jih imel eno leto doma,in cvikal,če bodo pasale na 2022 model,k sem tako dolgo čakal😟

So ene redkih,k so kovane/valjane...vsaj v tem cenovnem rangu (280€/kom.) dobiš mogoče Ronal,pol pa se že konča.

In če koga bolj zanima,kako to Kovanje oz. valjanje gre...t.i.Flow Forming poglej na Youtube pod "uniwheels produktion" @3.00 naprej (ne vem,če smem tukaj linke z youtuba linkati🙄).

Sem kupil še INOX vijake za "pikico na i"😋

 

....pa da se ne bo kdo čudil slikam...sem dal gor keramiko..."cel paket" z temeljitim čiščenjem (lepilo od folij itd..) poliranje (prav za nov lak)  in čez noč zapečeno z Infra lučmi na 60stopinj....za ceno pa bolj,da ne vprašate🥴😟...samo,bom že pozabil cvenk...sam da je Mazdica zaščitena🥰

 

@sportmn333 samo zate še ena z našo psičko😉 (na Viševniku)

 

Sedaj pa dost z "off topicom"...drugače pa,če koga kaj zanima-no problemo😄

DSCF9169.JPG

IMG_20220707_130648_1.jpg

IMG_20201221_110813(1).jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je skritikrt napisal:

@Alex če te zanima-ATS Crosslight 8.5x19 et38 5x114.3 75.1  sem jih imel eno leto doma,in cvikal,če bodo pasale na 2022 model,k sem tako dolgo čakal😟

So ene redkih,k so kovane/valjane...vsaj v tem cenovnem rangu (280€/kom.) dobiš mogoče Ronal,pol pa se že konča.

In če koga bolj zanima,kako to Kovanje oz. valjanje gre...t.i.Flow Forming poglej na Youtube pod "uniwheels produktion" @3.00 naprej (ne vem,če smem tukaj linke z youtuba linkati🙄).

Sem kupil še INOX vijake za "pikico na i"😋

 

....pa da se ne bo kdo čudil slikam...sem dal gor keramiko..."cel paket" z temeljitim čiščenjem (lepilo od folij itd..) poliranje (prav za nov lak)  in čez noč zapečeno z Infra lučmi na 60stopinj....za ceno pa bolj,da ne vprašate🥴😟...samo,bom že pozabil cvenk...sam da je Mazdica zaščitena🥰

 

@sportmn333 samo zate še ena z našo psičko😉 (na Viševniku)

 

Sedaj pa dost z "off topicom"...drugače pa,če koga kaj zanima-no problemo😄

DSCF9169.JPG

IMG_20220707_130648_1.jpg

IMG_20201221_110813(1).jpg

Imam na šestki 19" od momo. Tudi vrhunske feltne. 

Drugače pa, kot sem že dejal, lepo izgleda. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je skritikrt napisal:

Pozdravljeni

 

Sem nov v tem forumu...po duši "fordovec",a ker pri fordu ni več večjih kubatur motorjev sem prešaltal na Mazdo😋

 

L.P.

DSCF9164.JPG

DSCF9165.JPG

DSCF9167.JPG

DSCF9168.JPG

DSCF9172.JPG

DSCF9173.JPG

Pozdravljen, dobra odločitev in odličen avto, super zgleda, bomba😉 :zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je SpEkTr napisal:

Sej 1.5 mlinček bi letel bolj kot tole najbrž, ampak je pa vprašanje vzdržljivosti..

Zna biti,da imaš prav kar se moči tiče,k danes se da marsikaj narediti...a sem prav namenoma vzel točno ta motor (brez turbo polnilca) in točno ta menjalnik...

Zna biti tudi malce športnik...samo pohodiš in "na roke"😋,zna biti umirjen (tašča je skoz pljuvala,ko je pri Fordu cukajo itd. ko sem športno šaltal...😂🤣),vzdržljiv-bomo še videli...je lih tista mešanica k sem jo hotel,ker to kar sedaj delajo ni zame...0,9L biturbo (Renault ipd...) in CVTji kamor pogledaš.

Aja-barva...seveda,če bi hotel rdečo,bi ga že zdavno imel🧐...tako pa🙄...se zmeraj hecam,da..."jaz izberem firmo,model,motor,in opremo....žena pa si lahko izbere bilokatero črno barvo...."😂🤣😉

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Z M A J napisal:

29 col v Getza te prisili v DeSUS položaj za volanom, hehe

IMG_20220709_180814.jpg

hahha, poznam to. Sem tlač svojga full sus. v corollo HB. samo sem ga natlačil tako da je bila balanca med sprednjimi zici pa sprednje kolo sem moral dol uzet, kako minuto dela. enako tebi priporočam, je manj problemu pri tlačenju kolesa v avto. Tip of the day: če boš to naredu si daj med zavorne čeljusti uno plastiko k si jo zravne dobu da ti ne stisne čeljusti če po nesreč premzo stisneš :).

image.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je kacnje napisal:

Te nič ne jezi, ko potem natikaš kolo nazaj med diske? Meni potem stalno škriplje, pa lep čas popravljam.

nisem mel pretiranih težav glede tega. sicer je pa to minuta dela če se nardi. sta samo 2 šraufa za odtegnt na čeljustih, zavrtiš kolo, stisneš zavoro da ustavš kolo in držiš bremzo pa pol nazaj zategneš una dva šraufa, da se čeljusti poravnajo. Problem je sam če maš zvit disk, to morš pa pol novga kupt al ga pa glihat.

Popravljeno od TBA
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je Boss napisal:

Al pa da opere Getza predno da kolo not 🤪

Če je voznik dovolj OPRAN, potem mu je vseeno za pranje kolesa in vozila, hehe.

 

P.S. tudi meni demontaža prednjega kolesa ne pride v poštev, ker potem je kar zahteven postopek z nastavljanjem diska, pri tastarem kolesu, ki ima V zavore je to precej lažje, ampak tudi tistega 26-colarja raje kar v kompletu naložim v Geckota, ki se izkaže za precej prostorno zadevo, glede na skromne zunanje mere. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Z M A J napisal:

 

P.S. tudi meni demontaža prednjega kolesa ne pride v poštev, ker potem je kar zahteven postopek z nastavljanjem diska,

zahteven postopek? kake kolese pa mate? 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 9. 7. 2022 ob 15:02 je skritikrt napisal:

@Alex če te zanima-ATS Crosslight 8.5x19 et38 5x114.3 75.1  sem jih imel eno leto doma,in cvikal,če bodo pasale na 2022 model,k sem tako dolgo čakal😟

So ene redkih,k so kovane/valjane...vsaj v tem cenovnem rangu (280€/kom.) dobiš mogoče Ronal,pol pa se že konča.

In če koga bolj zanima,kako to Kovanje oz. valjanje gre...t.i.Flow Forming poglej na Youtube pod "uniwheels produktion" @3.00 naprej (ne vem,če smem tukaj linke z youtuba linkati🙄).

Sem kupil še INOX vijake za "pikico na i"😋

 

....pa da se ne bo kdo čudil slikam...sem dal gor keramiko..."cel paket" z temeljitim čiščenjem (lepilo od folij itd..) poliranje (prav za nov lak)  in čez noč zapečeno z Infra lučmi na 60stopinj....za ceno pa bolj,da ne vprašate🥴😟...samo,bom že pozabil cvenk...sam da je Mazdica zaščitena🥰

 

@sportmn333 samo zate še ena z našo psičko😉 (na Viševniku)

 

Sedaj pa dost z "off topicom"...drugače pa,če koga kaj zanima-no problemo😄

DSCF9169.JPG

IMG_20220707_130648_1.jpg

IMG_20201221_110813(1).jpg

Lepa in pravi motor, čez čas boš poročal kako je vzdržljiva ta črna barva. Moja rdeča je kar občutljiva na kamenčke.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.