Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

dne 26. 7. 2022 ob 13:59 je Scr3am napisal:

V senci :)

IMG_20220726_115343.jpg

Tudi v senci😂🤣...kuža mislim😉...sta z Mazdo ratala prava prijatelja😁...je že prvi dan takoj skočila v prtljažnik...k se rada kam pelje na izlet v naravo...je pa pogruntala,da je Mazda v primerjavi z starim C-maxom bolj odmaknjena od tal (20cm)...in se rada zavleče pod njega...mislim,da je Mazda prestala "pasjo odobritev"...

 

L.P.

IMG_20220730_160439.jpg

IMG_20220731_120139_1.jpg

  • Všeč 8
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je skritikrt napisal:

Tudi v senci😂🤣...kuža mislim😉...sta z Mazdo ratala prava prijatelja😁...je že prvi dan takoj skočila v prtljažnik...k se rada kam pelje na izlet v naravo...je pa pogruntala,da je Mazda v primerjavi z starim C-maxom bolj odmaknjena od tal (20cm)...in se rada zavleče pod njega...mislim,da je Mazda prestala "pasjo odobritev"...

 

L.P.

IMG_20220730_160439.jpg

IMG_20220731_120139_1.jpg

He he he, gleda če je že kaj rosta😂🙈

Ps; lepo je zglancana😉👍

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Bini...res je...je pa tudi res,da je gor fina umazanija...pač k po dežju okoli furaš,pa se prime...in kot sem na prejšnji strani že omenil-sem dal avto"zrihtati"...pač res temeljito čiščenje,poliranje in keramika (Nanolex).

Sem avto od trgovca prevzel 24.Junija,čez en teden pa "keramiko gor"...in sem avto dva dni nazaj prvič opral (metoda "ene kante in veliko rokavic itd,itd...skratka ekstremno nežno...)...in zmeraj ko pada dež (bolj močno pada,boljše je🧐😁)...ga "opere"👍...moram pa pripomniti,da "keramika ni neko čudežno sredstvo proti umazaniji"!!!..pomaga pa zelo,da se stvari pač ne primejo tako močno...

Je pa seveda tudi lastnost keramike,da avto že izgleda veliko bolj "glosy" kot običajno🤔...skratka nič čudnega...avto izgleda kot "špegel"😁

 

L.P.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je skritikrt napisal:

@Bini...res je...je pa tudi res,da je gor fina umazanija...pač k po dežju okoli furaš,pa se prime...in kot sem na prejšnji strani že omenil-sem dal avto"zrihtati"...pač res temeljito čiščenje,poliranje in keramika (Nanolex).

Sem avto od trgovca prevzel 24.Junija,čez en teden pa "keramiko gor"...in sem avto dva dni nazaj prvič opral (metoda "ene kante in veliko rokavic itd,itd...skratka ekstremno nežno...)...in zmeraj ko pada dež (bolj močno pada,boljše je🧐😁)...ga "opere"👍...moram pa pripomniti,da "keramika ni neko čudežno sredstvo proti umazaniji"!!!..pomaga pa zelo,da se stvari pač ne primejo tako močno...

Je pa seveda tudi lastnost keramike,da avto že izgleda veliko bolj "glosy" kot običajno🤔...skratka nič čudnega...avto izgleda kot "špegel"😁

 

L.P.

Zato sem tudi omenil, ker se res zelo šajna pa še prave barve je.... 😉👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

Zato sem tudi omenil, ker se res zelo šajna pa še prave barve je.... 😉👍

Ajd ne rečem...vsakemu svoje...a zame imaš prav😀👍...pač gledam le črno🧐

 

Pa k vidim,da so linki OK...od youtube-a,Aliexpressa...sem pač bolj navajen nubert-ovega foruma (proizvajalčev forum)...in tam marsikaj ni dovoljeno😬...pač se bojijo tožb🙄

 

No in če koga zanima kje in koliko za keramiko...k drugače vsi takšne stvari bolj težko razkrijejo...

Dal narediti pri "avtopralnici Horvat"...oz. http://www.avto-pralnica.si/

 

Sem pri njih stranka še iz časov ko so imeli reklamne ponudbe preko t.i. kuponov (nekje od 2008🤔)...in 1-2x na leto gre avto na generalko k njim...so res stručkoti...

In imajo tri pakete:650€,850€ in 1050€

Za 650€ malo slabši material (keramika)...samo zunaj in nič felten...

Za 850€ (to sem jaz vzel) boljša keramika (nemški Nanolex)+feltne

Za 1050€ pa dodatno še generalka notranjosti.

Zmeraj je pa v ceni totalna dekontaminacija-čiščenje "v nulo" in poliranje.

 

Ker pa sem že stara stranka mi je pa zaščitil še drugi set felten (taoriginalne) za zimo

 

In še nasvet...ne delati tega sami,k boste "fentali" avto!!!

 

L.P.

Popravljeno od skritikrt
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pujsa Pepa, hehe.

 

Kadar je zverinsko vroče, sta zaprt šotor in vklopljena klima, zame najboljša izbira. :)

  • Všeč 1
  • Haha 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvi "sneg" letos😂...za smučanje ne bo,a vsaj avto ne bo več "usran"😁

 

Sem ga enkrat prej že pral,a šele danes res "v nulo"🧐

Bo mogoče koga zanimalo-sem prvič uporabil gel za pnevmatike na tem avtu...od Nanolex-a.

Prej sem na Fordu zmeraj uporabljal ArmorAll-ov gel...je sicer super in je že v kompletu z penastim aplikatorjem...samo čež čas vidiš,da ni to TO...se "mokro-sveti do lune"🤨...ta od Nanolex-a pa lepo svileno-mat🧐...k guma iz tovarne😀👍...zaenkrat se mi dopade...bomo videli,kako dolgo drži🤔

IMG_20220812_133935.jpg

IMG_20220812_122038.jpg

IMG_20220812_122032.jpg

  • Všeč 5
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
pred 7 urami je Alex napisal:

Kaj si pa v tistih krajih počel? 

 

Dopust, ena izmed lokacij :)

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Okrog hiše nekaj smrdi po nafti, s tem da še nisem naročil Kurilca. Čudne vonjave. :)) Budala Mota Wolan, kot pravi Slivka :)

IMG_20220906_192801.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seat Arosa.

pred 48 minutami je Shrek napisal:

Kak lahk normalen človek tak avto vozi... 

Saj ne trdim, da sem normaleh, hehe.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Z M A J napisal:

Okrog hiše nekaj smrdi po nafti, s tem da še nisem naročil Kurilca. Čudne vonjave. :)) Budala Mota Wolan, kot pravi Slivka :)

IMG_20220906_192801.jpg

Bejži od BMW-ja dizla proč,so tam še večji problemi kot pri Mazdi.....🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 6. 9. 2022 ob 22:33 je Bini napisal:

Bejži od BMW-ja dizla proč,so tam še večji problemi kot pri Mazdi.....🥴

 

pri teh še ne :)

  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.