Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car


Ploki

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je MazdaBoy napisal:

Kaj nisi hitro pod streho zapelu, u garažo? 🙂

Če bi on avto v garažo spravil, bi zmes med postopkom 2 uri na dežu bil.

Njegov sokoban vzame ornk časa 🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je Z M A J napisal:

@MB, ker sta no3 že 2 in garaža ni neskončna, ... ... ...

 

Ah, daj no, sami izgovori. Tistemu karavanu s KK tablico odpreš prtljažnik, podreš zadnjo klop, položiš dva ploha in zapelješ notri

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 8. 5. 2023 ob 11:32 je Slivka napisal:

 

Ah, daj no, sami izgovori. Tistemu karavanu s KK tablico odpreš prtljažnik, podreš zadnjo klop, položiš dva ploha in zapelješ notri

3-ka Touring ni niti K (-urnik) od karavana, v mojem primeru dvojni K, ker ima še bež notranjost in primerna le za kake hohštaplerje, ne rekreativce, heh.

 

Kakorkoli 29-ka res z največjo težavo šla no3. :)

IMG_20230509_131036.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je ignacij napisal:

No pa mi ratalo pod 5l. Kranj-Domzale.

20230519_055220.jpg

A si mel klimo na off? :D

 

Ta dan ko je tako dež padal smo se iz LJ cijazili ene 90 po AC pa ene 60 po regionalki, sem domov prišel z 5.6, pa se mi je zdelo noro dober. Drugače imam normalno na relaciji 6,5 in se mi zdi super. Sam kaj, ko mi AC nabije potem spet na 9 :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je NevLado napisal:

A si mel klimo na off? :D

 

Ta dan ko je tako dež padal smo se iz LJ cijazili ene 90 po AC pa ene 60 po regionalki, sem domov prišel z 5.6, pa se mi je zdelo noro dober. Drugače imam normalno na relaciji 6,5 in se mi zdi super. Sam kaj, ko mi AC nabije potem spet na 9 :lol:

 

Ja kok pa voziš na AC?

 

Zadnjič sem šel skupaj z ženo in dvema mulcema z nabasanim prtljažnikom do Pule in nazaj. Ker je bil pri Kopru zastoj sem skočil na Buzet in potem proti Puli po hitri cesti in nato še nekaj avtoceste. Za nazaj sem šel po isti poti. Po avtocesti sem se vozil 120-150 km/h, odvisno od gužve. Ko sem prišel po 470 km domov sem imel porabo 7,2l.

Popravljeno od ignacij
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je ignacij napisal:

 

Ja kok pa voziš na AC?

 

Zadnjič sem šel skupaj z ženo in dvema mulcema z nabasanim prtljažnikom do Pule in nazaj. Ker je bil pri Kopru zastoj sem skočil na Buzet in potem proti Puli po hitri cesti in nato še nekaj avtoceste. Za nazaj sem šel po isti poti. Po avtocesti sem se vozil 120-150 km/h, odvisno od gužve. Ko sem prišel po 470 km domov sem imel porabo 7,2l.

Jaja ful se pozna hitrost, sem se peljal že z 7 litri na 130, čim greš preko 150 pa poskoči za 2 litra. Potem je pa tudi odvisno pospeševanje iz 100 nazaj gor in tako naprej. Ne bi rekel da divjam, ampak rad pospešim nazaj ko se da, večinoma 150-160. Na žalost pri Mazdi nimajo povprečne hitrosti v računalniku, zakaj pa nevem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je godlike napisal:

Samo mi pa je ta history dober. Tega nima Ford, VW, Alfa, Hyundai. No vsaj v modelih, ki sem jih vozil.

Jaz nikoli ne resiteram, furam med servisi isti interval, ker je to edini način da res lahko rečeš koliko ti avto v povprečju pije :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poln tank super 100 goriva in z odprtim šotorom že čaka ju3šnji popoldanski izlet. :)

 

p.s. ja slikano s kitajskim krompirjem. :)

IMG_20230521_150035.jpg

  • Všeč 2
  • Haha 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.