Jump to content

Chat is back

Bosti

Recommended Posts

dne 16. 1. 2022 ob 16:34 je Nejc1986 napisal:

Redkokdaj pristopim do neznanca in ga povprašam o avtu,ampak tole je bilo vredno izjeme. Skupina z Imprezo wrx sti, nissan gtr, Mislimda 2x 911 in 1x polo gti in pa seveda ta lepotica 😍😍 Jaz na kolesu dajal njim komplimente,oni so se čudili kako tekoče govorim hrvaško in kje za vraga Janezi najdemo inspiracijo za kolesariti  na Učko v Januarju 😂.Zakon dan . 

IMG20220116104129_00.jpg

GTR 😍😍😍

• Like 2

pred 26 minutami je Slivka napisal:

Če te zanima moje mnenje o Fordu, je tukaj:

1498317061.thumb.png.97a92e2eaa1b02499f633709245d1294.png

Je dovolj zgovorno ali potrebuješ še dodatno razlago?

še en :D

fail.jpg

• Like 2

Pridem skozi vhodna vrata zjutraj ob 7:00 zimsko oblečen me iz prve zakuha..se usedem v avto pokaže 10stopinj...prekrasno je tole poletno jutro 😬🤣

• Like 1

image.jpeg.10b473a8254eb15a47bdef122760a5ad.jpeg

pred 26 minutami je TiEn napisal:

Pridem skozi vhodna vrata zjutraj ob 7:00 zimsko oblečen me iz prve zakuha..se usedem v avto pokaže 10stopinj...prekrasno je tole poletno jutro 😬🤣

Pri nas pa zjutraj - 2.😬Narobe svet. Vse poledenelo od slane, posipali pa niso nič. Sem pa ugotovil, da so za te razmere moje zimske gume zelo dobre in držijo v nulo.

• Like 1

Če imaš doktorja v bližini se ti ni bolezni treba bati. 

pred 59 minutami je NevLado napisal:

Jaz sem pa prodal CX-3. Avta ni več, denarja pa tudi še ne, ker je šla na lizing. :D Pride!

Zdej k me je forum požengal potem pa je že nekaj na temu :lol:

79420667_Screenshot2022-01-18at10_15_45.thumb.png.4cff1f5ee2b060ba1ccef67b725fcf2c.png

Čestike za uspešno prodajo....😊

Pred eno uro je NevLado napisal:

Jaz sem pa prodal CX-3. Avta ni več, denarja pa tudi še ne, ker je šla na lizing. :D Pride!

Zdej k me je forum požengal potem pa je že nekaj na temu :lol:

79420667_Screenshot2022-01-18at10_15_45.thumb.png.4cff1f5ee2b060ba1ccef67b725fcf2c.png

Jaz sem pa ForMentor.....😊😃😂

Screenshot_20220118-112100.png

• Like 1

Danes sem jo pa zakuhal. Upam, da ne bo jutri o tem pisalo že pol Slovenije...

Slišim dva, ki se v bližini pogovarjata in očitno je, da je eden "proticepilec". In ta razlaga drugemu, kako je cepljenje škodljivo in ne vem kaj še vse, drugi ga pa prepričuje, da to ni res in da prvi v vsem vidi neko zaroto. Nato prvi reče, da je v cepivu čip in da nas bodo vse čipirali kot pse, da nam bodo lahko sledili. Pa drugi začne, da to ni res in kdo pa hoče slediti vsem... Nisem mogel biti tiho, se obrnem k njima in bleknem:

- "Ja, seveda je v cepivu čip. Zato pa so zdaj težave s proizvodnjo avtov in se na nov avto čaka tudi po pol leta, ker vse tovarne delajo čipe za v cepivo. In ker je treba izdelati toliko miljard čipov, nimajo kapacitete še za avtomobile. In težave s čipi so od takrat, ko se je začelo cepljenje, prej je bilo dovolj čipov."

Oba sta bila nekaj časa povsem tiho in pri miru, nato pa sta vzela vsak svoj mobitel in začela nekaj tipkat. Upam samo, da se ne bo to zdaj razširilo po vseh omrežjih...

• Like 10

pred 1 uro je Slivka napisal:

Danes sem jo pa zakuhal. Upam, da ne bo jutri o tem pisalo že pol Slovenije...

Slišim dva, ki se v bližini pogovarjata in očitno je, da je eden "proticepilec". In ta razlaga drugemu, kako je cepljenje škodljivo in ne vem kaj še vse, drugi ga pa prepričuje, da to ni res in da prvi v vsem vidi neko zaroto. Nato prvi reče, da je v cepivu čip in da nas bodo vse čipirali kot pse, da nam bodo lahko sledili. Pa drugi začne, da to ni res in kdo pa hoče slediti vsem... Nisem mogel biti tiho, se obrnem k njima in bleknem:

- "Ja, seveda je v cepivu čip. Zato pa so zdaj težave s proizvodnjo avtov in se na nov avto čaka tudi po pol leta, ker vse tovarne delajo čipe za v cepivo. In ker je treba izdelati toliko miljard čipov, nimajo kapacitete še za avtomobile. In težave s čipi so od takrat, ko se je začelo cepljenje, prej je bilo dovolj čipov."

Oba sta bila nekaj časa povsem tiho in pri miru, nato pa sta vzela vsak svoj mobitel in začela nekaj tipkat. Upam samo, da se ne bo to zdaj razširilo po vseh omrežjih...

Čestitam ti na svetski izjavi, bravo :ouje:

• Like 1

pred 55 minutami je FuManchu napisal:

Nisem vedel, da sm kupil tahud kitajski telefon danes čisto na blef:lol:

Svak prisega na tvojo firmo telefona in je že 3leta ful zadovoljen z njim....😊

• Like 1

pred 3 minutami je Bini napisal:

Pri nas na šihtu tud na veliko hvalijo že par let to znamko.

• Like 1

N7rRRL1.jpg

pred 4 minutami je Bini napisal:

Js tut prej dolgaaaa leta bil skoz na Nokii, se ko je bil windows sistem, pol sm mel vmes Samsunga s7 edga, potem sm presaltu na Huawei (mate 20 pro) pa sm zdej se vedno na Huaweiu (p40 pro), pa mislim, da nebom menju znamke, dokler bojo takle dober delal 🙂

pred 4 minutami je FuManchu napisal:

Pri nas na šihtu tud na veliko hvalijo že par let to znamko.

Za sluzbenga sm pa dobu lani poleti Samsung Galaxy A32... To pa tok steka da adijo pamet

• Like 2

Jaz imam sedaj oneplus nord in je tudi bomba. Cenovno v redu, dela pa super slike in posnetke. Moje mnenje je, da je sedaj veliko dobrih firm in telefonov na trgu za zmeren denar. V bistvu se sploh ne splača kupovati dragih telefonov. 

• Like 1

Če imaš doktorja v bližini se ti ni bolezni treba bati. 

pred 7 minutami je Deeyan napisal:

Js tut prej dolgaaaa leta bil skoz na Nokii, se ko je bil windows sistem, pol sm mel vmes Samsunga s7 edga, potem sm presaltu na Huawei (mate 20 pro) pa sm zdej se vedno na Huaweiu (p40 pro), pa mislim, da nebom menju znamke, dokler bojo takle dober delal 🙂

Za sluzbenga sm pa dobu lani poleti Samsung Galaxy A32... To pa tok steka da adijo pamet

Samsung A40 je pa edini bil, ko mi ni nič štekal. Mi ga je prov žal za njega. Sedaj pa upam da mi zdrži Xiaomi T11 Pro nekaj let.:bravo:

• Like 1

N7rRRL1.jpg

huaweii sm mel pa ga ne bom več imel dolker ne bo podpore googla, da kupiš premium telefon in pol se morš še jajcat da aplikacije in ostalo usposobiš 🤣

• Like 4

image.jpeg.10b473a8254eb15a47bdef122760a5ad.jpeg

pred 12 urami je TiEn napisal:

huaweii sm mel pa ga ne bom več imel dolker ne bo podpore googla, da kupiš premium telefon in pol se morš še jajcat da aplikacije in ostalo usposobiš 🤣

Js sm ga sheku, tak da mam lepo vse od googlea gor 🙂