Skoči na vsebino

Avto ?kofljica - RBA center d.o.o.


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Bom kar tule napisal mojo izku?njo z AVTO ?KOFLJICA, upam da ?im ve? ljudi to prebere!!! :rolleyes:

 

Danes smo dne 9.6.2012 (zapomnite si ta datum).

 

Dne 5.5.2011 sem pri omenjenem trgovcu kupil Mazdo6 2.3i GT, 2003 letnik. Ker klima ni delovala, se je trgovec oz. prodajalec (pisno) zavezal, da bo opravil popravilo (rok 1 mesec, torej 5.6.2011) in bo klima delovala kot se spodobi kot da? kar nekaj ? za avto in je razmeroma visokega avtomobilskega ranga.

 

Parkrat so posku?ali zadevo sanirat (vmes so mi sicer kupili nov kompresor, v vrednosti cca. 700?), kasneje je bilo ?e par stvari za po?timat. Vmes mi je klima po vsakem polnjenju delovala cca. teden ali max 2. No tako lahko mirno ugotovimo, da sem celo lansko poletje bolj kot ne "prekuhal" saj sem pa? spet ?akal, da se ugotovi kaj je tokrat spet za zamenjat, itd. :vskalo:

 

Vmes, ko sem jim pisal meil (imam shranjene, ker sledi od?kodninski postopek, najverjetneje), da jih opozorim kaj pi?e v njihovi izjavi in kaj se dejansko dogaja, sem naletel na TOTALNO IGNORANCO, se pravi na meile nisem prejel NOBENEGA odgovora in iz tega razloga sem se odlo?il, da najmanj kar predam zadevo naprej na ZPS ali Tr?ni in?pektorat RS, nameravam pa tudi zahtevati dolo?eno od?kodnino, ker to je pa vi?ek, kot re?eno, danes je datum 9.6.2012, torej VE? KOT LETO PO IZTEKU ROKA NA IZJAVI! NE ME HECAT - KATASTROFA! :twisted:

 

Za svojmi navedbami stojim in imam ustrezne dokaze pa tudi pri?e, ni tole pisanje nekam v tri dni, samo da pritegnem pozornost in se mi nekaj dogaja, na?alost! :aaaaa:<_<

 

No pa vi povejte, kaj bi naredili na mojem mestu ali bi kar ?akali v nedogled kot totalni loleki, nekdo bi vas pa imel za norca! :wacko:

 

Pa lep wikend!

 

Borut

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So znani nategovalci.

 

Mimogrede lahko povem, da prodajajo Ford Focus, s katerim sem taksiral

http://www.avto.net/ad.asp?id=5867424

 

Ko sem z njim nazadnje delal je imel 322000km

Lepo se vidi, da je imel pod avtoradiem taximeter, volan je zamenjan, ....

Skratka sestavljen je iz ve?ih skupaj

 

Lopovi da ni ve?jih.

 

Tudi jaz upam da ?imve? oseb to prebere.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tu ni kaj drugega, kot vztrajat do konca. Kot sem razbral iz tvojega posta, so ti nekaj sicer ?e priznali ali kupili (kompresor klime), vendar to o?itno ni bilo dovolj, tako da mislim da glede upravi?enosti do garancije ne bi smelo biti ve?jih te?av, saj bi te sicer ?e v za?etku zavrnili.

Hec pa je v tem, da sem na drugem forumu prebral, da je ta prodajalec eden bolj po?tenih med ostalimi preprodajalci, ?eprav po mojem mnenju po?tenih ni.

Upam, da zadevo zrihta? v svojo korist.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam a je v SLO diler z rabljenimi, za katerega lahko re?emo ta je pa po?ten? Sam sem imel (sre?o?) dobro izku?njo v KP z mazdo...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem ?e razmi?ljal, in verjetno bom ?el v uvoz sam iz italije za mx5 - ko bo ?as :)

 

po sistemu

A: da sam najde? avto v realnem stanju in gre? do nekoga ki se s tem ubada, ter da ti da ceno na klju? v SLO

B. gre? sam do RTI (boh nedej LPP ker so ....), in re?e? povejte mi kaj moram narediti, imeti in koliko stane

 

?e je A=B+30-40% je B ....

 

Kolega je sam brez ve?jih problemov avtodom pripeljal iz ita

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se ti?e omenjenega trgovca, jih ne bi ravno smatral kot neke "umazance" in iz tega razloga sem imel tudi presneto veliko potrpljenja in jeklene ?ivce, ampak kar je preve? je preve? in pravkar sem napisal meil odvetnici iz Dom?al, pa da vidim kako bomo izvedli zadevo in kak?no od?kodnino bom zahteval za njihovo neresnost in ignoranco. <_<:hudicek:

 

Verjamem pa da so nekateri trgovci veliko bolj podmazani z vsemi mo?nimi ?avbami. :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po sistemu

A: da sam najde? avto v realnem stanju in gre? do nekoga ki se s tem ubada, ter da ti da ceno na klju? v SLO

 

Kolega je sam brez ve?jih problemov avtodom pripeljal iz ita

 

In ti pod 1000eur garant ne bo ra?unal, razen ?e res dobro pozna?, sploh ?e je kje bolj iz juga italije avto.

Zakaj pa? ne najde? nekoga ki zna italijansko, najde? par primerkov, kombi + prikolica in gre? sam iskat...sploh ?e je tja do Venezie ni panike a ne...mislim da bi pri?paral ogromno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In ti pod 1000eur garant ne bo ra?unal, razen ?e res dobro pozna?, sploh ?e je kje bolj iz juga italije avto.

Zakaj pa? ne najde? nekoga ki zna italijansko, najde? par primerkov, kombi + prikolica in gre? sam iskat...sploh ?e je tja do Venezie ni panike a ne...mislim da bi pri?paral ogromno.

 

berem malo kaj je treba, in sploh ni tako zaf....?e je iz EU....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zadnji?, 2 -3 mesece nazaj, sem ?el malo firbcat tja, ker so imeli eno Toyoto avensis 2,2 d-cat 150 km, cca. 58tkm, pa sem malo po?ekiral, in groza...vsaka guma na njej je bila druga...jao, jao... sem opazil tudi eno mazdo 6 temno modre barve v prihodu...exclusive...rf 140km motor... in je mela ?ist zdrsan volan in notr vsa usrana..potem pridem mimo ?ez kakih 14 dni in vidi ?ude?...na novo preoble?en volan...cca. 110 tkm, vsa spolirana, odli?no ohranjena...prej je bil pa klump od avta... grozn...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Zanimivo, kako na?a dr?ava dopu??a take posle. Vsekakor idi do konca. Jaz bi vsak dan po ?ihtu tam stal in na veliko gnjavil. Ali grozil :D

 

Ker se mi ni dalo z njimi debatirat in pregovarjat, sem lepo najel odvetnico, katera jim je v petek poslala dopis oz. opozorilo. No vsekakor ne bom odnehal na pol poti, to je edino kar si upam garantirat. :hudicek::cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Danes smo zadevo zaklju?ili - pripadla mi je dolo?ena od?kodnina in klimatska naprava mi deluje v celoti ?e nekaj ?asa.

 

ZAKLJU?EK: konec dober vse dobro, obe strani zadovoljni da se je saga zaklju?ila brez ?rtev in sodnega udejstvovanja. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.