Skoči na vsebino

DSC proti zdrsu gum


Priporočeno sporočilo

Zadnje ?ase opa?am, da mi ne dela sistem za proti zdrsu gum. Danes, ko je za?elo malo de?evati sem malo bolje po gasu prtisnu in so se mi gume vrtele v prazno. Sem pol ?e gumb izklopu za proti zdrsu in je bilo isto. Lu?ka mi ni utripala v nobenemu primeru ko so gume drsele. Kaj bi lahko to bilo :ne vem: , ?e ima kdo re?itev naj kar napi?e. Aja imam pa mazda 6 disel 2005

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnje ?ase opa?am, da mi ne dela sistem za proti zdrsu gum. Danes, ko je za?elo malo de?evati sem malo bolje po gasu prtisnu in so se mi gume vrtele v prazno. Sem pol ?e gumb izklopu za proti zdrsu in je bilo isto. Lu?ka mi ni utripala v nobenemu primeru ko so gume drsele. Kaj bi lahko to bilo :ne vem: , ?e ima kdo re?itev naj kar napi?e. Aja imam pa mazda 6 disel 2005

 

Sm fizi?no izklopil power box in sedaj dela vse normalno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm ga res mel nastavljen previsok pa mi je v safe mode padu enkrat. Mogo?e od takrat, da mi ni delal potem dsc. sramezljivsramezljiv

 

do 10 je priporo?ljivo za mazde............ne ve?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.