Skoči na vsebino
Mazda 6 akumulator!
Napisano
2 minutes ago, TiEn said:

Notri lahko daš Bosch 85AH AGM :)  pa bo kresnilo

Jaz imam trenutno notri  70Ah pa tudi nimam težav zdej že 3leta +

Daš linke :D res ne bi rad zajebal pri naročilu :D 

 

pole praviš 70 je tudi ok? 

Hvala že vnaprej :)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Katero olje?
Napisano

Ravenol v avtu, prvi občutki, slišat je kot Golf 😂

 

Ne sej ne, lepo teče, prej je lepo teklo, sedaj isto, zanima me če se bo regeneracija kaj podaljšala, pa bolj mirno bom spal vedoč da mam res dobro olje v avtomobilu :D

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Adaptacija avtomatskega menjalnika
Napisano

Evo olje menjano, prvi občutki, menjuje kot po maslu (še vedno ne tako kot DSG ampak vseeno, ne trza več).

 

Je pa naredil popolno drenažo torej tudi s cevjo hladilnika in novo noter staro ven, ene 7l je zamenjal - me pa čudi k je reku da filter stane 70€. Ma dobro jst mu zaupam.

 

Sem pa povprašal če morm kej pazit je reku ti sam vozi - ma bom vseeno malo bolj nežen prvih 1000 km, čeprou me je že en voznik k je cincal in potem ostro zavil mal razpizdil da sm dal po gasu :D se bo treba brzdat.

 

Sam da sm zdej miren naslednjih 80k s tem menjalnikom to mi je najbolj pomembno :)

 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

PODIRANJE SEDEZEV TEZAVA!!!
Napisano

Sam sem imel podoben problem oziroma se mi sedež ni podrl, se je zajla zjebala

 

Peljal v BTC na uradni servis, šel na kavo, čez 15 min so me klicali in je to to. Plačal sem pol ure dela al eno uro saj ne vem, važno da so rešili :)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Katero olje?
Napisano

Me je pa zmrazilo, v enem letu sem naredil samo 10k km.

 

Človek si kupi avto da bo hodil vsak dan v Ljubljano delat potem pa stoji. Nimaš kej. Poročam itak!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Katero olje?
Napisano

Haha :D ma ne res me zanima če bo kaj pri regeneraciji pomagalo.

 

Trenutno niti ne vem kaj je noter (tisto kar stavi Pelko, sod je od ELF-a), prej je bilo od Mazde olje.

 

Poročam o rezultatih (itak na začetku mi bo oh in sploh, zanima me čez 5k, 10k kakšno bo).

 

Bomo videli :)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

SBS malfunction - Mazda 6 GJ
Napisano

Meni pa kdaj za "rikverc" to napiše, no do sedaj 2x v 2 letih.

 

Pa zanima me, kdaj mi mrtvi kot ne deluje, mal sumim akumulator, ker če avto dolgo časa stoji potem ne dela. Po vožnji ali med njo če se ustavim in resetiram pa deluje.

 

Je še kdo kdaj doživel kaj podobnega?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zaščita podvozja
Napisano
37 minutes ago, TiEn said:

Jaz sem lepo peljal avto k mojem  mehaniku v Ajdovščino, v Vipavi imamo sicer mehanika ampak je katastrofa tako da ko ga jeb*****

Kdo ti šraufa u Wajdušni

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.