Skoči na vsebino
Koga volit
Napisano

Boss, pa saj nismo več v jugi. 😅 Ni notranjega in zunanjega neprijatelja. Aja, sta ti povedala to specialna agetka Nika in Muki. Pozabljaš pa ,kaj vse so povedale "ptičice" z levega pola v posnetkih. Pa to,da so specialni agenti nika-nika Kovač 8.03 , Muki in uni tretji model te smešnice razkrili javnosti pred sovo.

To se pravi, da nekdo posreduje informacije iz sove nekim fizičnim  osebam, ki so res financirane iz tujine. 

In te osebe, ki naj bi bile predstavniki civilne družbe , se res vtikajo v volitve. To je za raziskat.

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Evo,po 30 letih "težkega garanja" je spustil dušo moj integrirani ojačevalec Rotel RA 970BX. Po temeljitem poslušanju različnih variant v showroomu sem se odločil za Arcam.

Stvar dela res vrhunsko, srednji toni so tisti pravi , poudarjeni, basi težki, trdni, visoki so precizni a ne agresivni. V trgovini jih dobi za prodajo šele naslednji četrtek, tako, da moram še  malo počakat. Počasi bom prenovil cel sistem.

https://www.av-planet.si/trgovina/avdio-oprema/hi-fi-komponente/stereo-ojacevalec/integrirani-ojacevalnik-arcam-radia-a5-2/

 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
Pred eno uro je skritikrt napisal:
PRIMORSKE.SVET24.SI

Slavni kanadski glasbenik Bryan Adams bo 25. junija letos nastopil v Avditoriju Portorož, kjer se bo ob spremljavi pianista Garyja Breita...

 

Karte ravnokar kupil...a gre še kdo?

Sem mislil it...Z do karte prezasoljene, to kar je ostalo. Sicer sem pa bil že na 5njegovih koncertih. Pogovarjal sem se z kitaristom , tudi njegove  trzalice imam. Bo pa to akustičen koncert, Samo klavir in akustična kitara.

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Koga volit
Napisano (urejeno)

Je prav zabavno vse skupaj. Levi so naredili spin z temi "kao tujini agenti", da se pozabi, kaj so avše govorile v posnetkih. Najbolj je pa zabavno, ko zoki grozi z tožbo.😂😂

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Koga volit
Napisano
Pred eno uro je Janez007 napisal:

Vse je narobe in ali smo izvedeli kaj novega? Da eni drugim prisluškujejo, da eni in drugi kradejo ter da so policija-tožilstvo-sodišča neučinkoviti. In tako je že od osamosvojitve naprej. In leva in desna politika v času svojega vladanja tega nista preprečili. Kot nista rešili čakalnih vrst v zdravstvu, stanovanjske problematike, zastojev na cestah, itd. Verjetno niti ni tako lahko, kot si mislimo navadni ljudje.

 

 

 

 

 

 

Seveda ni lahko. Danes smo lahko videli, da če kaj preveč poveš, ti takoj zamašijo avspuhe z purpenom. To je bilo najbrž le opozorilo.

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Koga volit
Napisano
pred 21 minutami je Boss napisal:

To si pa nametal iz vseh koncev. Ta izraelska firma lepo izstavi račun naročniku, da vohunijo za njega. Torej komu je v interesu, da se je to naredilo? Verjetno da ne Golobu al se motim in da si je Golob sam sebi naštimal prisluhe.

 

Je pa vedno problem, ko se ljudje hvalijo in nabijajo ter dvigujejo svojo vrednost v takih gostilniških debatah. Smešno mi je ko so nekateri zagovarjali Hojsa in razlagali, da se je nekdo hvalil, da ga pozna in da bo uredil. Taisti pa zdaj ne razumejo, da je situacija enaka in če dve češplji lapatata in se hvalita kaki carici sta in kolk sta pomembni in to pred nekim folkom, ki ga po vrh sploh ne poznata. Pa obe pravnici - jojmene kako sta lahko tako naivni.

 

Še bolj smešno pa je kako so tisto Dominiko nekateri obtoževali da laže na polno v primeru Litijska, a zdaj taistim ustreza in danes Dominika govori sveto resnico. Dejte se končno zment na desni kaj je torej res pa poenotite agendo ne pa da je vsakič neki druzga kot vam v tistem trenutku  paše.

 

Se pa popolnoma strinjam s tem, da je korupcijo potrebno raziskat in predvsem kaznovat pa tako na LEVI kot na DESNi... da ne bo kdo tulil... "naš je pa brezmadežno nedolžen". Sam to je pač treba prepustit organom, ki so zadolženi, da to počnejo in to je policija, tožilstvo in sodstvo. Če nočemo anarhije in kaosa je to edini način.

 Nauk zgodbe je: ni težava levičarska korupcija in kraja denarja ter izčrpavanje države. Težava je način odkrivanja tega.

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Kolk vojske je pa dal tvoj sin čez?:nevem:

Je prestar. Če bi pa bilo potrebno it, takrat, ko bi lahko šel , bi pa bil prvi, ki bi šel. 

pred 2 minutama je FuManchu napisal:

Bolje kot en kup maminih pizdekov. 

Še bolje, en kup maminih  zakajenih sončkov.

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Se strinjam,da se naše pomehkužene fantke , mamine sončke, pošlje vsaj za enih šest mesecev v kasarne na malo trde vzgoje ,da jih malo naučijo, kako se naredi posteljo in da so brez telefonov. Je bil od sodelavke sin na prostovoljnem služenju...točno en teden

Po enem tednu je prijokal domov, da kako so ga maltretirali.😄

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Tej se je totalno speljalo. A ni delo policije, da razišče te izjave vseh naivk?

Z sedaj bo pa tale kar sudija? Ko misliš, da si videl vse smešnice , se ti pojavi ta.

Je potrebno "reševati" sranje, ki je prišlo na površje. Čakamo samo še specialnega agenta  jenulčka ,da se ob kaj doda. Res se tresejo hlače. 😉

https://www.rtvslo.si/slovenija/ali-je-za-prisluhi-zasebno-izraelsko-obvescevalno-podjetje-z-njim-naj-bi-se-sestal-janez-jansa/776504

 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pravkar je Boss napisal:

 

Da ne boš potem solze točil :hudicek: Čist tko za info, da ne bo pol "nisem vedla".

Tudi, če ne bo, meni ne bo hudega.😉  Samo potem,da mi ne bodo okoli mene vsi jokali, kako slabo jim gre.🤗

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 2 minutama je Boss napisal:

 

Petrol in MOL sta na E10 pri reguliranih gorivih. 

Enaka pašta. Razen Shell, ki ima še vedno E5. Koliko časa še, je pa vprašanje. Je pa E5 boljši za motorje. 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano (urejeno)
Pred eno uro je Boss napisal:

Zakuhajo vojno na zahtevo Izraela, zdaj pa naj vsi to rešujemo al kako. Zanimivo bo, če JJ slučajno prevzame krmilo, a bomo zavili židom in Trumpu na pomoč. 

Ne, če. Ko bo zmagal. 😉

Kar se tiče naše vojske. Baje,da sta tista dva vojaka, ki sta bila na Greenlandiji na dopustu. Ostala dva pa na bolniški.Tako, da ne bo nič.😉

Kaj pa naša mornarica? Lahko bi jim poslali naše ladjevje? Ne. Je barka na remontu. Kaj pa aviacijo? Aja, ni goriva do dol. Ne da Petrol kerozina.😁

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 52 minutami je godlike napisal:

Čeprav Shell je ista čaka.

 

Je žlahtnik šel tankat premium dizel. Ker je tista tedenskega akcija.

In potem ni znižan, pa mu pravi, ta teden izjemoma odpade, smo na pumpe list nalepli.

Dobro, to ni isto. To je le neka akcija, ne pa redna oskrba z gorivom. Ne "skrivajo"goriva.

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 11 urami je Boss napisal:

Petrol ne mara Holoba, ker mu regulira maržo, tko da se je lepo izdatno potrudil, da mu nagaja obenem pa upa, da pride veliki vodja na ablast pa da odstrani regulacijo. Pa kdo smo mi, da zdajle tankamo za 1,5€, če vsi ostali naokoli že blizu 2€. Zresnt se je treba in se počas odvadit takih socialističnih prijemov. Naj nam kapitalizem določa cene, ne pa nek Holob no... res.

Tukaj nima veze levi ali desni. Tukaj je govora o Petrolovih kalkulacijah. To so dokazali že velikokrat, da so najbolj pokvarjeni igraleci med vsemi ponudniki. 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Na nekaterih bencinskih črpalkah ob mejah kao "zmanjkuje" goriva. Na katerih? Na Petrolovih. In glej ga zlomka, ko jim je država ponudila ,da jim dostavi gorivo iz državnih rezerv, so ga vljudno odklonili. Da saj imajo goriva dovolj, le da imajo "transportne težave". Kakšni nakladači. V bistvu špekulirajo.

Sem vedel ,da se ne izplača tankat pri takih mutivodah.😡

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Samo so res bogi, ko te zadetke od jenulčkov vlečejo ven. Pa kdo jim še verjame. Vedno več se jih je ujelo na limanice in res jim teče voda že globoko  v grlo. 😉

Baje,da je razpidno več kraj koles po Ljubljani. Politkolesarji so že v nizkem štartu, da bodo razbijali bale po volitvah. Ko bo pa padlo pa zastonj kopanje, bo pa jok in stok.😉

 

 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 40 minutami je Boss napisal:

Fak @Alex pa ti res verjameš v to kar pišeš? Koga se boji mafija v Italiji. Ja male prekrškarje, kurje tatove lovijo. Predvsem tiste, ki nimajo "zaščite" mafije za sabo al pa tiste, ki bi se jih mafija rada znebila na legalni način, ker so moteči faktor v njihovem delovanju. Če bi bila to res kar pišeš bi mafijo pregnali iz države, tako pa je vsidrana v vse pore javnega življenja. In ja ko karibiner ustavi avto z mafijskim šefom se mu priklon, opraviči in čimprej spusti naprej.

Res je. Se strinjam. Res je močna. A tam policija in sodstvo vsaj vedo, koga loviti. Pri nas pa se  taki tiči prosto sprehajajo okoli. A misliš, da obstaja samo klasična mafija? Obstaja tudi taka z belimi  ovratniki. Tako kot pri nas. Razlika je le ta, da tam tudi koga spravijo za zapahe, pri nas pa se jim smejejo iz televizije ali pa na sodiščih, kjer se delajo norca iz države in nas vseh.

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Boss napisal:

 

Ah dej no... kje si pa to pobral? Njihova mafija ima vse podkupljeno tudi karibinjerje. Če se je pa kdaj našel kak sodnik, ki se ni pustil podkupiti so ga pa zelo hitro spravili pod rušo. Tko, da please ne s takimi forami no, mater mafija tam cela mesta in province drži v svojih krempljih, ti pa o njih da so otroški vrtec... 

 

Kalabrijska Ndrangheta je verjetno najmočnejša mafijska združba na svetu, ki ji organi pregona ne morejo čisto nič pa čeprav držijo večino trgovine s kokainom v Evropi.

 

Kitajske Triade, Japonske Jakuze, Balkanski Narkokarteli pa recimo Mehiški Sinaloa Kartel pa konec koncev Ruska Bratva in tako dalje so čist nek drug nivo, kot pa teli naši wannbe gangsterji. Še bolj povedano v Sloveniji se najdejo praktično samo podružnice drugih mafijskih združb tipa Kavaški in Škarjaški klani, pa Albanki, črnogorski in Srbski karteli za dilanje z drogami.

 

Avtohtonih mafijskih združb pri nas sploh ni, razen če, po tvoje, spada pod mafijo že gostilniška združba/klub kot recimo "Prva Jakostna" iz Gornjih Gorij.

Nisi prav dobro razumel napisanega. Naj ti razložim. V Italiji je mafija, kjer se njihovi  boss-i skrivajo in jih lovi policija in sodišča. Pri nas so mafijozi na vodilnih položajih in se veselo slikajo in kažejo na TV.  Nekaj odsluženih jih pa v senci vleče glavne poteze. Seveda jih policija in sodstvo ne tikajo. Saj mafija ima , kot sam praviš, podkupljeno tako sodstvo kot policijo. 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Boss napisal:

Seveda je to propagando sporočilo tega trgovca. To je že znana fora iz ZDA, da trgovske verige najemajo influencerje, ki za njih "opravijo" tak nakup potem pa širijo "spoznanje" po omrežju naprej. Ovčke pa pač nasedejo in trgovec je ves srečen, kako mu laufa biznis.

Aja...v bistvu sem tudi sam influencer, ker podobno objavljam o nizkih cenah v trgovinah tam čez.😅😅 

Aja, najbrž je bilo narejeno z AI ali pa, kdo ve,  mogoče "iztrgano iz konteksta".😉

 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Bini napisal:

Uuu ti boga jaz sem pa mislil, da so to neki šminkerji ti karabinjeri, ko so tako stilistično oblečeni in u nulo spedenani.... 😲😳🙃😂😉

Ha,ha. So šminkerji, ja. Ampak verjemi, da nočeš imeti opravka po nepotrebnem z njimi. 😅

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 13 minutami je godlike napisal:

Tam te tudi ustavi karabinjer ma hitri cesti z brzostrelko uperjeno.

 

Sma bla kr trda....

Ja,tam se vsi bojijo karabinjerjev in finančne policije. Finančna policija te lahko ustavi bilo kje na cesti, če recimo voziš kak dražji avto (Ferrari, porsche...) in gredo takoj  v poizvedovanje, ali si ga lahko finančno privoščiš. Če so prihodki premajhni, ti ga zaplenijo in potem moraš dokazovati , kako si ga kupil. Tako zaplenijo na stotine vil, avtov in ostalega. In to ne pade na sodiščih kot pri nas. 😉

Pa pravimo, da je tam mafija.Njihova mafija  je  otroški vrtec proti naši mafiji in sodstvu.

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.