Boss, pa saj nismo več v jugi. 😅 Ni notranjega in zunanjega neprijatelja. Aja, sta ti povedala to specialna agetka Nika in Muki. Pozabljaš pa ,kaj vse so povedale "ptičice" z levega pola v posnetkih. Pa to,da so specialni agenti nika-nika Kovač 8.03 , Muki in uni tretji model te smešnice razkrili javnosti pred sovo.
To se pravi, da nekdo posreduje informacije iz sove nekim fizičnim osebam, ki so res financirane iz tujine.
In te osebe, ki naj bi bile predstavniki civilne družbe , se res vtikajo v volitve. To je za raziskat.
Evo,po 30 letih "težkega garanja" je spustil dušo moj integrirani ojačevalec Rotel RA 970BX. Po temeljitem poslušanju različnih variant v showroomu sem se odločil za Arcam.
Stvar dela res vrhunsko, srednji toni so tisti pravi , poudarjeni, basi težki, trdni, visoki so precizni a ne agresivni. V trgovini jih dobi za prodajo šele naslednji četrtek, tako, da moram še malo počakat. Počasi bom prenovil cel sistem.
Slavni kanadski glasbenik Bryan Adams bo 25. junija letos nastopil v Avditoriju Portorož, kjer se bo ob spremljavi pianista Garyja Breita...
Karte ravnokar kupil...a gre še kdo?
Sem mislil it...Z do karte prezasoljene, to kar je ostalo. Sicer sem pa bil že na 5njegovih koncertih. Pogovarjal sem se z kitaristom , tudi njegove trzalice imam. Bo pa to akustičen koncert, Samo klavir in akustična kitara.
Je prav zabavno vse skupaj. Levi so naredili spin z temi "kao tujini agenti", da se pozabi, kaj so avše govorile v posnetkih. Najbolj je pa zabavno, ko zoki grozi z tožbo.😂😂
Vse je narobe in ali smo izvedeli kaj novega? Da eni drugim prisluškujejo, da eni in drugi kradejo ter da so policija-tožilstvo-sodišča neučinkoviti. In tako je že od osamosvojitve naprej. In leva in desna politika v času svojega vladanja tega nista preprečili. Kot nista rešili čakalnih vrst v zdravstvu, stanovanjske problematike, zastojev na cestah, itd. Verjetno niti ni tako lahko, kot si mislimo navadni ljudje.
Seveda ni lahko. Danes smo lahko videli, da če kaj preveč poveš, ti takoj zamašijo avspuhe z purpenom. To je bilo najbrž le opozorilo.
To si pa nametal iz vseh koncev. Ta izraelska firma lepo izstavi račun naročniku, da vohunijo za njega. Torej komu je v interesu, da se je to naredilo? Verjetno da ne Golobu al se motim in da si je Golob sam sebi naštimal prisluhe.
Je pa vedno problem, ko se ljudje hvalijo in nabijajo ter dvigujejo svojo vrednost v takih gostilniških debatah. Smešno mi je ko so nekateri zagovarjali Hojsa in razlagali, da se je nekdo hvalil, da ga pozna in da bo uredil. Taisti pa zdaj ne razumejo, da je situacija enaka in če dve češplji lapatata in se hvalita kaki carici sta in kolk sta pomembni in to pred nekim folkom, ki ga po vrh sploh ne poznata. Pa obe pravnici - jojmene kako sta lahko tako naivni.
Še bolj smešno pa je kako so tisto Dominiko nekateri obtoževali da laže na polno v primeru Litijska, a zdaj taistim ustreza in danes Dominika govori sveto resnico. Dejte se končno zment na desni kaj je torej res pa poenotite agendo ne pa da je vsakič neki druzga kot vam v tistem trenutku paše.
Se pa popolnoma strinjam s tem, da je korupcijo potrebno raziskat in predvsem kaznovat pa tako na LEVI kot na DESNi... da ne bo kdo tulil... "naš je pa brezmadežno nedolžen". Sam to je pač treba prepustit organom, ki so zadolženi, da to počnejo in to je policija, tožilstvo in sodstvo. Če nočemo anarhije in kaosa je to edini način.
Nauk zgodbe je: ni težava levičarska korupcija in kraja denarja ter izčrpavanje države. Težava je način odkrivanja tega.
Se strinjam,da se naše pomehkužene fantke , mamine sončke, pošlje vsaj za enih šest mesecev v kasarne na malo trde vzgoje ,da jih malo naučijo, kako se naredi posteljo in da so brez telefonov. Je bil od sodelavke sin na prostovoljnem služenju...točno en teden
Po enem tednu je prijokal domov, da kako so ga maltretirali.😄
Zakuhajo vojno na zahtevo Izraela, zdaj pa naj vsi to rešujemo al kako. Zanimivo bo, če JJ slučajno prevzame krmilo, a bomo zavili židom in Trumpu na pomoč.
Ne, če. Ko bo zmagal. 😉
Kar se tiče naše vojske. Baje,da sta tista dva vojaka, ki sta bila na Greenlandiji na dopustu. Ostala dva pa na bolniški.Tako, da ne bo nič.😉
Kaj pa naša mornarica? Lahko bi jim poslali naše ladjevje? Ne. Je barka na remontu. Kaj pa aviacijo? Aja, ni goriva do dol. Ne da Petrol kerozina.😁
Petrol ne mara Holoba, ker mu regulira maržo, tko da se je lepo izdatno potrudil, da mu nagaja obenem pa upa, da pride veliki vodja na ablast pa da odstrani regulacijo. Pa kdo smo mi, da zdajle tankamo za 1,5€, če vsi ostali naokoli že blizu 2€. Zresnt se je treba in se počas odvadit takih socialističnih prijemov. Naj nam kapitalizem določa cene, ne pa nek Holob no... res.
Tukaj nima veze levi ali desni. Tukaj je govora o Petrolovih kalkulacijah. To so dokazali že velikokrat, da so najbolj pokvarjeni igraleci med vsemi ponudniki.
Na nekaterih bencinskih črpalkah ob mejah kao "zmanjkuje" goriva. Na katerih? Na Petrolovih. In glej ga zlomka, ko jim je država ponudila ,da jim dostavi gorivo iz državnih rezerv, so ga vljudno odklonili. Da saj imajo goriva dovolj, le da imajo "transportne težave". Kakšni nakladači. V bistvu špekulirajo.
Sem vedel ,da se ne izplača tankat pri takih mutivodah.😡
Po par mesecih je danes prišel na vrsto prvi trail (Korte ). Koleno se je dobro obneslo, vse super. Je bil pa danes kar konkreten krog z veliko višinci. Vreme odlično.
Samo so res bogi, ko te zadetke od jenulčkov vlečejo ven. Pa kdo jim še verjame. Vedno več se jih je ujelo na limanice in res jim teče voda že globoko v grlo. 😉
Baje,da je razpidno več kraj koles po Ljubljani. Politkolesarji so že v nizkem štartu, da bodo razbijali bale po volitvah. Ko bo pa padlo pa zastonj kopanje, bo pa jok in stok.😉
Fak @Alex pa ti res verjameš v to kar pišeš? Koga se boji mafija v Italiji. Ja male prekrškarje, kurje tatove lovijo. Predvsem tiste, ki nimajo "zaščite" mafije za sabo al pa tiste, ki bi se jih mafija rada znebila na legalni način, ker so moteči faktor v njihovem delovanju. Če bi bila to res kar pišeš bi mafijo pregnali iz države, tako pa je vsidrana v vse pore javnega življenja. In ja ko karibiner ustavi avto z mafijskim šefom se mu priklon, opraviči in čimprej spusti naprej.
Res je. Se strinjam. Res je močna. A tam policija in sodstvo vsaj vedo, koga loviti. Pri nas pa se taki tiči prosto sprehajajo okoli. A misliš, da obstaja samo klasična mafija? Obstaja tudi taka z belimi ovratniki. Tako kot pri nas. Razlika je le ta, da tam tudi koga spravijo za zapahe, pri nas pa se jim smejejo iz televizije ali pa na sodiščih, kjer se delajo norca iz države in nas vseh.
Ah dej no... kje si pa to pobral? Njihova mafija ima vse podkupljeno tudi karibinjerje. Če se je pa kdaj našel kak sodnik, ki se ni pustil podkupiti so ga pa zelo hitro spravili pod rušo. Tko, da please ne s takimi forami no, mater mafija tam cela mesta in province drži v svojih krempljih, ti pa o njih da so otroški vrtec...
Kalabrijska Ndrangheta je verjetno najmočnejša mafijska združba na svetu, ki ji organi pregona ne morejo čisto nič pa čeprav držijo večino trgovine s kokainom v Evropi.
Kitajske Triade, Japonske Jakuze, Balkanski Narkokarteli pa recimo Mehiški Sinaloa Kartel pa konec koncev Ruska Bratva in tako dalje so čist nek drug nivo, kot pa teli naši wannbe gangsterji. Še bolj povedano v Sloveniji se najdejo praktično samo podružnice drugih mafijskih združb tipa Kavaški in Škarjaški klani, pa Albanki, črnogorski in Srbski karteli za dilanje z drogami.
Avtohtonih mafijskih združb pri nas sploh ni, razen če, po tvoje, spada pod mafijo že gostilniška združba/klub kot recimo "Prva Jakostna" iz Gornjih Gorij.
Nisi prav dobro razumel napisanega. Naj ti razložim. V Italiji je mafija, kjer se njihovi boss-i skrivajo in jih lovi policija in sodišča. Pri nas so mafijozi na vodilnih položajih in se veselo slikajo in kažejo na TV. Nekaj odsluženih jih pa v senci vleče glavne poteze. Seveda jih policija in sodstvo ne tikajo. Saj mafija ima , kot sam praviš, podkupljeno tako sodstvo kot policijo.
Seveda je to propagando sporočilo tega trgovca. To je že znana fora iz ZDA, da trgovske verige najemajo influencerje, ki za njih "opravijo" tak nakup potem pa širijo "spoznanje" po omrežju naprej. Ovčke pa pač nasedejo in trgovec je ves srečen, kako mu laufa biznis.
Aja...v bistvu sem tudi sam influencer, ker podobno objavljam o nizkih cenah v trgovinah tam čez.😅😅
Aja, najbrž je bilo narejeno z AI ali pa, kdo ve, mogoče "iztrgano iz konteksta".😉
Tam te tudi ustavi karabinjer ma hitri cesti z brzostrelko uperjeno.
Sma bla kr trda....
Ja,tam se vsi bojijo karabinjerjev in finančne policije. Finančna policija te lahko ustavi bilo kje na cesti, če recimo voziš kak dražji avto (Ferrari, porsche...) in gredo takoj v poizvedovanje, ali si ga lahko finančno privoščiš. Če so prihodki premajhni, ti ga zaplenijo in potem moraš dokazovati , kako si ga kupil. Tako zaplenijo na stotine vil, avtov in ostalega. In to ne pade na sodiščih kot pri nas. 😉
Pa pravimo, da je tam mafija.Njihova mafija je otroški vrtec proti naši mafiji in sodstvu.
Tako se to dela pri naših sosedih. Lahko prepišeš nezakonito pridobljeno premoženje na kogar koli, vedno ti bodo vse zaplenili. Pa primerjajte to z našimi.😉
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano
Boss, pa saj nismo več v jugi. 😅 Ni notranjega in zunanjega neprijatelja. Aja, sta ti povedala to specialna agetka Nika in Muki. Pozabljaš pa ,kaj vse so povedale "ptičice" z levega pola v posnetkih. Pa to,da so specialni agenti nika-nika Kovač 8.03 , Muki in uni tretji model te smešnice razkrili javnosti pred sovo.
To se pravi, da nekdo posreduje informacije iz sove nekim fizičnim osebam, ki so res financirane iz tujine.
In te osebe, ki naj bi bile predstavniki civilne družbe , se res vtikajo v volitve. To je za raziskat.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani