Kako kaj kaže z vremenom za današnjo dirko? Baje, da je možnost ploh? Bo zanimivo, če se to res zgodi. Bo pa proga zelo zahtevna za dirkanje. Takrat ima možnost MM. Če seveda ne pade. 😊
Saj sem nekako pricakoval tak odgovor, da ni mozno, da se je okuzila v firmi… in da se je sigurno na protestu… … torej sem tudi jaz “jasnoviden” tako kot ti in uganem, kaj se bo zgodilo?
Konco en predsednik, ki je realno povedal glede ukrepov…
Saj ta sodelavka se je lahko okuzila tudi pri vas v firmi prejsnji teden, ko si omenil, da imate okuzbo... Je veliko vecja verjetnost, da se je okuzila v zaprtih prostorih podjetja, kot pa na shodu na prostem... In prav tako lahko doleti to tudi tebe... Zaradi cepljenja namrec nisi imun na to... Pac usoda tako nanese ...
Glede tezenja... O tem sem se lahko ze tukaj preprical, da si zelo dober pri tezenju... Takih ljudi sam ne maram, kateri svoje mnenje na tak nacin vsiljujejo drugim... Pac nadlezni tezaki, ki se verjetno povsod rinejo v ospredje in se grebejo za svoj polozaj ... Po domace bi takim lahko rekel grebatorji ... Pri vsem tem se ne gre vec niti za skupno dobro... niti za zdravje... in vecinoma prevagajo osebni interesi ...
Nope. Okužila se je na nasilniškem protestu, kjer so okoli nje somišljeniki tulili v zrak. Seveda je bilo zato v zraku milijone kapljic. In mogoče sta imela dva od vseh masko. In ga je fasala. 🤪
Sam sicer nikoli nasilno ne uveljavljam svojih prepričanj(ki se v 99,3% ponavadi izkažejo kot pravilna). Ne žalim ljudi, kot nekateri antivaksarji radi počno tu v tej brezvezni temi.
Radi sodelavci priznajo, da vedno uganem zadeve, kako se bodo odvijale naprej. Rekel sem jim, da se bo ta sodelavka, ki že eno leto stalno pravi, da kje bi se lahko okužila in s tem bi pridobila status prebolelnik udeležila teh nasilnih protestov. Danes sem dobil domov na telefon vsaj deset lajkov od sodelavcev in povabil na kavo v ponedeljek. Kako sem ko prečital, kot čitanko za prvi razred. Decembra imajo že rezervirano smučanje v Franciji. Tako se jim ne bo rabilo testirati. In, ker je strašnooo škrta, je norela, ko je morala vsem v familiji plačevati teste vsak teden.
Verjetnost flag to flag dirke je velika. 3 dni se ze po Apeninih vozim, same plohe, res pa da se ni bilo treba dezjaka gor dat.
Je pa prav sproscujoce v Italijo. Nobenih mask, nobenih preverjanj…..ne v restavracijah, ne v hotelih ne v kaficih. Ni verjeti vsemu kar slisis….
Res je. In to vse zaradi tega, ker so preko 80% precepljeni. Vidite, kako je lahko lepo življenje, če narod ni egoističen in misli tudi na, svojega bližnjega. Pravijo, da spomladi naj bi bili totalno out z korono. Bravi. 👍
Argumenti verjetno veljajo samo v Alexovi firmi… En izmed teh je verjetno, da mu Alex in njemu podobni ne bo stalno tezil in ga prcal, provociral,…
Res je. Tudi teženje veliko pomaga in vsakodnevno "prepričevanje". Verjemi, da sem v tem zelo dober.
Mimogrede. Sodelavka, ki se je udeležila nasilnih protestov v Lj. je danes sporočila, da je na žalost pozitivna in kar precej v k... u. Ma kaj ne pove. 🤪
Jaz sem pa mislil, da bo med tistih par tisoč nediscipliniranih in v uh me piš anticepilcih dobila imunost. 🤔
He, He, bo še zanimivo v ponedeljek v službi. Ko jo bodo vodilni malo povprašali, le kako je prišlo do okužbe?
In kaj sledi? Njena hčerka bo morala bit v karanteni. Tudi tu me zanima, kako se bo to odvijalo, kajti z mojo sta sošolki.Če bo njena hčerka slučajno prišla v ponedeljek v šolo, bomo malo poklicali v šolo.
In se potem cudis, zakaj dobivas toliko “prstdol” ali “prstvrit” reakcij … in še trdis, da ne provociras… 😇
Seveda včasih provociram. Povsem enako kot nasprotni tabor necepilecev. Seveda pa so nekateri člani bolj pomehkužene sorte in takoj izgubijo živce in jokcajo.😊
"Jest, mi je rekel Alex, da sem anticepilec". 😪Daj mu ti kako grajo. Pa starša, še posebej oče pa mama, naj prideta na govorilne. "
Ko je takrat stroka rekla, da po cepljenu rataš imun na bolezen se je to dejansko zgodilo. Ko je stroka rekla, da cepljen otrok ne bo dobil otroške paralize se je to tudi zgodilo. Ko je stroka povedala, da so črne koze 30% smrtne ali pa te iznakazijo in so imeli preverjeno preizkušeno cepivo na voljo, ki prepreči okužbo ter naredi človeka imunega, res ni bilo treba nikogar prepričevati.
Tudi drugi odlični izdelki sploh ne potrebujejo reklame, saj se prodajajo kot sveže žemljice sami od sebe. Razni topshop produkti pa vemo koliko dela in hvaljenja potrebujejo, da prepričajo ljudi, ker so tako nekvalitetni, da se sami tudi pod razno ne bi prodajali. Zdeaj pa al v tem stavku vidiš Potrčeve vitamine, joškate radodajke, al pa kovid cepiva je pač samo stvar percepcije.
Boss, ne pretiravat. Stroka ni rekla takrat nič, ker jih ni nihče niti nič vprašal. Če bi ti vbrizgali nitro glicerin bi ti ga pač vbrizgali. Kakšna vprašanja neki. Vsi lepo v vrsto, zavihat rokav, naslednji.
Jaz ne bi... Ha, ha, ha, so se zasmejali. Izbiraj-leva, ali desna, roka. 😊 Glih komunistom boš ti kakšna vprašanja takrat postavljal.😊
Moram obiskati babico v domu starejših in jo povprašati , če so se (nevemkaterega leta) ljudje tudi tako odzvali tistega dne,ko so objavili,da bodo obvezna nekatera druga cepljenja (hepatitis B, davica....).
Zgolj firbec... Verjetno je bil pogled na otroka z davico res bolj šokanten, kot zdaj pogled na soseda,ki je bp prebolel Covid...
Ampak verjetno se je zgolj verjelo stroki... In ne joskatim starletam in nabildanim tipom,ki so danes zdravniki, včeraj fitnes guruji,dan prej virologi,jutri pa bog ve kaj...
Lahko vprašaš tudi mene. Sem dovolj star, da lahko potrdim, da smo se cepili takrat brez problemov. Samo, da takrat ni bilo raznih "mesij" pa samozvani doktorjev, pa pametnih mamic, pa pusijev v vojski, ki so strašili ljudi in jih zavajali. Ni bilo tudi t. I. socialnih omrežij, ki naredijo več škode kot koristi, ko se preko njih širijo neumnosti.
Če se nisi takrat javil na cepljenje, so te organi pregona (beri miličniki) malo potipali s kakim pendrekom.
Pa ni bilo mamic "infuencark" ki bi zaščitile svoje neposlušne "sončke" pri tridesetih. 😊Sicer je bilo 95,4% gnilega v jugi, a to z obveznim cepljenjem jim je ratalo še kar v redu.
Zej k je samotestiranje je top. Mal se popraskas po nosu pa je
Saj je hitri test tudi takšen. Edino neizkušeni tehniki ti porinejo palčko do možganov.
Pri nas v firmi, ko so še hodili testirati, je bilo ful odvisno, kdo je prišel. Takoj, ko si jih videl na vratih si vedel, ali bo brezboleče ali solzno tisti dan.
Uspel sem "prepričati" z mojimi argumenti še dva zagrizena anticepilca v firmi, da, sta se šla včeraj cepit. Danes sta že prinesla papirje. Tako, da bomo v kratkem 99,45%, precepljeni. Tista, ki je vpila na protestu v Lj danes pravi, da jo boli nenormalno glava in kašlja tudi 100/ uro.
brez zamere ampak si res pravi vzornik kako ukrivit hrbet za palico ...
ze to da se zdaj take storitve tretirajo kot privilegiji je totalno sfaljeno in huda diskriminacija, cisto nic demokraticno, ubistvu smo ze nazaj v komunizmu, tko k so 30 in vec let nazaj imeli se partijske knjizice, imate vi zdej cepilna potrdila ... diktatorja mamo pa tud na oblasti, ki hoce bit nasledni Tito ...
kako lahko govorijo da zivimo v demokraciji, ce imamo iz dneva v dan vecji Totalitarizem
Kje si pa ti to izvlekel? A si bil ti sploh kdaj pod komunizmom? Če bi se to, kar se je včeraj zgodilo v Ljubljani, verjemi, da bi se vse skupaj zgodilo mnogo slabše v korist agresivnih protestnikov. Marice bi na polno vozile okoli ovinkov s polnim gasom.😉
Tudi. Pa, da imam vsaj kak privilegij, pa da mi ni treba vsakih par dni stati v vrsti po dve uri za testiranje na, soncu in dežju, pa da sem vzor sodelavcem, pa da se lahko družim s somišljeniki-cepljenimi, pa da sem dobil dodaten dan dopusta, baje, da se nam cepljenim obeta tudi dodatna letna nagrada, ker skrbimo za zdravje sodelavcev, da sem solidaren do drugih, da sem podoben ostalim Evropejcem, ki so v večini precepljeni, ker rad hodim po robu in z veseljem poskusim vse, česar se drugi bojijo, sem rad del statistike,
da sem za zgled otrokom, da se to sranje čim prej konča, da sem lahko potoval brez problemov v Italijo, da grem lahko bilo kdaj na slastno kosilo z familijo ali kolegi, ki izpolnjujejo Pct pogoje, da lahko službeno brez problema vstopim povsod in v vse prostore kadarkoli, za kolikor časa hočem, da lahko grem po nakupih v Trst, kjer ponekod pride v poštev samo cepili list...
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano
Kako kaj kaže z vremenom za današnjo dirko? Baje, da je možnost ploh? Bo zanimivo, če se to res zgodi. Bo pa proga zelo zahtevna za dirkanje. Takrat ima možnost MM. Če seveda ne pade. 😊
Povezava za deljenje
Deli na druge strani