Skoči na vsebino
Aktualni dogodki!
Napisano
pred 3 urami je skritikrt napisal:

Oooo😲,kakšno moraliziranje...samo za to,ker vam ne paše (čeprav so ga z dvemi A4 listi fehtali),in ker ni tak butelj,da bi šel z ptičurino.

Hkrati pa rad pozabiš omeniti,kaj je tukaj levi pol naredil....pa razloži,za kaj je šivilja tako nepogrešljiva,pa čeprav je od volilcev dobila še večjo brco kot Logar?!!!...a za to,ker je vrhunski kader....vrhunski kader že,a bolj v smislu "numizmatike".

 

Toliko o "volji volilcev"....samo ko vam paše.

 

 

Ja no, sem slišal od kolegice (ki je bila mimogrede njena sošolka),da pa šivati še kar zna. Tudi to je neka vrlina za ministrico.😉

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mobilna telefonija
Napisano
pred 3 urami je skritikrt napisal:

Se mi zdi,da one+ zadnje čase stagnira...nič kaj dobre napovedi,vsaj to,kar je za slišati npr. na youtube...

 

Samo...nikoli ne veš...še celo HTC nekaj miga...

 

 

Slaba in dobra novica

Najprej slaba-moj Xiaomi 50W powerbank je po treh letih škripnil. Sem ga skoz nosil v službeni torbi...zna biti,da je fasal kak udarec al kaj...nič ne pomaga...niti reseta noče...

Ga bom enkrat odprl,da vidim,kaj je....mogoče kak lot al kaj ..

 

In dobra novica-seveda naročil nadomestek. Po daljšem kolebanju,sem vzel tega tukaj.

 

EBAY.US

Unser Ziel ist es, die führende Einkaufsquelle für jedermann zu sein und dabei günstige und faire...

 

Odločitev za tega pa je padla za to,ker zmore res pravih 100W,do cca. 30min.

Ker...kot solate je takih,ki zmorejo še več...celo veliko več,a praktično vsi sorazmerno kratek čas....tudi tisti veliko dražji...takšni v enaki cenovni klasi pa itak-5-10 minut in totalno počepnejo...

Tukaj totalno deklasira npr. Xiaomijevega z "kao" 212W,ki je izredno negativen primer v tej disciplini....pač rak rana je tukaj segrevanje...

Spet pa ni premočan in tudi ni predrag.

Ima vse kar zahtevam...najmanj dva USB-C vhoda/izhoda (če en škripne,in za hkratno polnjenje dveh težjih naprav),+ še dva USB-A izhoda za npr. par zvočnikov in ostale krame...

Super je tudi numerični prikaz preostale kapacitete in prikaz voltaže in amperaže na izhodih.

Zmore pa tudi "veriženje" oz. polnjenje poverbanka in naprej oddajanje oz.polnjenje druge naprave na izhodih..

Zmore se tudi polniti z 60W (stari Xiaomi le z 45W)

Fajn so gumi nogice,da se mi ne "vozi" po pultu,tanjša oblika je pa kot naročena za službeno torbo-bo bolj zaščiten v žepu torbe...ne bo toliko moteč kot prejšnji (debelina), in bodo izhodi bolj zaščiteni,ker včasih moram polniti službeno tablico v torbi,in USB-C vtičnico "zjebeš" med nošnjo po terenu...

Glede na cvenk in teste TOP...vsaj v mojih očeh.

 

Jaz sem vzel kar od Honorju, 100w, SuperCharge. Zaenkrat je to res turbo polnjenje.😄

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mobilna telefonija
Napisano (urejeno)
pred 19 minutami je godlike napisal:

S26 Ultra dobiš za ta denar 😵‍💫

Samsung me ne zanima. Sem ga imel samo enkrat in nikoli več.😉 Pa še cena je 300€ več za Samsung. Da ne govorimo o bateriji in hitrosti polnjenja, kjer je Honor boljši. Prav tako mi je kamera oziroma slike bolj všeč pri Honorju.

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 4 urami je Bini napisal:

JJ ga bo vzel nazaj za zasluge pa bo v politiki še naprej.... :nevem:

Itak. Tako delajo vrhunski strategi. 

So peljali scat ptiča, da niti ne ve, kje ima glavo.😄

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mobilna telefonija
Napisano

Moj stari telefon je dokončno odslužil svoje (po šestih letih je šla baterija) in sem si moral omislite na hitro novega. Kupil sem Honor magic 8pro. Zaenkrat zelo zadovoljen, slike so super , povečava še bolj, kar me pa najbolj navdušuje je zvok tega telefona. Res dober... In seveda zmogljiva baterija. Tudi cena je kar znosna za tako zmogljiv telefon. Upam,da bo zdržal tudi ta vsaj toliko kot stari.🤗

 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 22 minutami je Z M A J napisal:

Bom pogrešal njihove trgovine;

 

WWW.24UR.COM

Veriga športnih trgovin Hervis, ki je nedavno dobila nove lastnike, naj bi s koncem julija prenehala z delovanjem v Sloveniji. Informacija o zaprtju vseh 13 poslovalnic naj bi prizadela okoli 250 zaposlenih.

 

V Hervisu ne najdem nikoli nič pametnega za kupit. Najbolj forsirajo svojo znamko Berger. Je pa škoda vseeno, da tudi oni bežijo iz Slovenije, kot toliko drugih firm.

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 15 minutami je samSimon napisal:

Sej pri 2/3 v parlamentu lah Magyar gladko odstavlja funkcionarje in ne bo več močne desne vlade 😅 Ubistvu jim je že poslal predloge za odstop.

Kako, da je ne bo, če je pa Magyar enako desni kot Orban, saj je bil do pred kratkim v njegovi stranki. Razlika bo edino ta, da je Magyar totalno evropsko usmerjen. Levih strank sploh ni v parlamentu, niti v opoziciji. Srečni oni.🤗

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Boss napisal:

 

Desni Orban je pokazal kako uničiš državo pod odstvom desnice s tajkunizacijo. Pred njegovim vodstvom je bila Madžarska 4. na lestvici tranzicijskih držav. In ko je Janšev najboljši prjatu prevzel vajeti je Madžarska strmoglavila na 9. mesto v BDP-ju med tranzicijskimi in se komaj še drži pred Romunijo in Bolgarijo. Ja desne avtokratske vlade so živ hudič in mi smo tik pred tako v Sloveniji.

 

In jaz sem zadovoljen, da odrežemo tole popkovino Jajo-Orban pa da se slučajno ne bi zgodil madžarski scenarij z ustavno večino, ki si prilagodi volilni sistem, kar bi jajo strašno rad ponovil tudi pri nas. Kdor ne ve kako to zgleda naj si malo pogugla. Je zanimivo in skrajno alarmantno.

 

 

Ima priložnost in naj vrne Madžarsko na pot demokracije začenši s spremembo volilne zakonodaje.

V vsakem primeru imajo madžari še naprej močno desno vlado. Je hvala bogu evropsko naravnana. Je pa Orban Madžarsko uničil, ker se je zgledoval po svojem vodkarskem idolu. In dobro vemo, da od tam ne pride nič dobrega. 

 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

No, pa smo se rešili še enega diktatorčka, vodkarskega vazala.

 

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/magyar-obljublja-novo-obdobje-za-izropano-zadolzeno-in-uniceno-madzarsko/779175

 

Najbolj mi je pa smešno, ko ga levi pri nas slavijo. 😄V bistvu je desni politik zamenjal desnega. V parlamentu vodo sedaj -eni bivši desni, novi desni in skrajno desni. Zanimivo.🤗

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 18 urami je Boss napisal:

 

Kaj pa je drugač... delajo za tistega, ki plača. Pa sej ne misliš, da so dobrodelna organizacija.

 

A tole si namenoma izpustil, ker so šli na pomoč svojemu žideku ter diskriditirali njegove žrtve.

 

 

 

Za tistega, ki plača. Se pravi, da priznaš, da so čisto navadna agencija za odkrivanje korupcije v koruptivnih državah. Le pri nas jih imenujejo tisti , ki jih odkrijejo  "izraelski specialci"😂😂. So naši en pravi specialci, res. Skupaj z Niko 007 in Mukijem.

Upam,da se bo sedaj, ko ne bodo več udeleženci v videih v vladi, razkrinkalo korupcijo so konca in kakega tudi obsodilo.

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 3 minutami je Boss napisal:

Mene hočeš za besedo držat pa te že petič isto sprašujem, kako bi reagiral, če bi Holob se takole sestajal z nekimi Izraelci in bi jih uporabljal za vpliv na volitve? Ne upaš si odgovorit, ker je odgovor tak kot ga ves čas namigujem. Tko, da please ne zdaj igrat neko objektivno persono.

 

 

Če koga skrbi glede teh židov bo tole predvsem problem puklastega. Sploh, če bo bil mandatar in bo zadeva šla v kazenski postopek. Bo enako kot za časa Jankovića in Janše ter njunih nepojasnenih rabot. Pa bo spet treba novo vlado iskat al pa predčasne volitve.

Jaz pa tebe petič, da poveš, kakšna državna izdaja je to? 

Če bi se pernati  tajno sestajal z vodkarji  in kaj rovaril proti Sloveniji (recimo kaj takega,kot recimo, da bi se dogovarjali, da podpirajo vodkarje ali kake podobne neumnosti), bi seveda uptavičeno zazvonil alarm.

pred 4 minutami je Boss napisal:

 

In ti sigurno veš, da jemlje 10%? Za njega ja, pa ravno tako ni nič oprejemljivega razen kokodakanja in važenja dveh bab. A zdej je pa to kr resnica in edino prav je, da se gre na sodišče pa bo vsak dokazoval kaj je na stvari. 

 

Mi je pa smešno, da nekje boš dal roko v ogenj za politika, na drugi strani bi pa kr linč brez sodbe izvedel. 

Podobno kot ti.😉

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano (urejeno)
pred 1 uro je Boss napisal:

Ne ti mi razloži... če bi Holob to naredil... kako bi ti reagiral. Mislim, da isto sprašujem že tretjič. 

 

A kako vplivaš na volitve... kaj pa so bili tisti posnetki... kaj je bilo tisto tempirano na zadnji teden pred volitvami? A mogoče zgodba o rdeči kapici in hudobnem volku? Pa če bi bilo prvič... pa to je vsakič. A se spomniš zlepljenke o Turku? Malo listov iz enega kupa pa malo iz drugega, da bi se ga onemogočilo. Pa skos gledamo eno in isto zgodbo. 

 

A dogovarjanje s Sanaderjem o incidentih pred volitvami je bilo tudi pogovarjanje o tem, kje bo JJ preživel dopust. Ja Rop je moral požret in se opravičit, ker je izdal skrivnost Sove, ki je prisluškovala Sanaderju v prisluhe se je pa ujel JJ.

 

A veš kolk je še tega kaj počenja gologlavi pred volitvami, samo da bi se prigrebel na oblast. A zate to kar je zdaj naredil ni izdaja? A če bi Golob naredil isto tudi ne bi bila izdaja?

Ma kakšna izdaja neki. Bo prišlo vse na dan, ko ne bo več pernati vladar, brez skrbi. Mislim, da ga to precej skrbi.😄

Še vedno nisi odgovoril na vprašanje, kaj točno pri vsem skupaj velja za izdajo. Razen prikaz korupcije predvsem na levi strani. In razkrinkanje kraljice 10%. In glej ga zlomka, ko ga "njegova" razkrinka,gre model v tožbo. 😄

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Koga volit
Napisano
pred 17 urami je Alex napisal:

Sem rekel,da ne bom tukaj več komentiral. A tole vam moram prišepniti.

V našem bloku živi oseba, ki je kandidirala na listi stranke resni.ca.

V Kopru je bila na četrtem mestu, skupno.

Danes sva se malo pogovarjala, kako in kaj misli Stevo. Najprej nič. Da ne ve nič. Vrtal sem in vrtal... Nato je počasi, med vrsticami, le povedala, da bodo podprli oziroma ne bodo ...Ne smem na žalost povedati. 😔

Sam pa vem. 😎

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/kdo-bo-novi-predsednik-drzavnega-zbora.html

 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 25 minutami je Boss napisal:

Lepo so ti napisali govor.. enak je na vseh portalih SDS-a. To ni nič, malo smo se družili ob kavici in debatirali o bližnjevzhodnih problemih. Sej veš tko mal med prjatli. neverjetno kako v take zgodbice verjameš. Sej pravim, če bi enako v golobnjaku naredili bi tvoja zgodba bila čisto nasprotna. Takrat bi pa rohnel o izdajalsekm Taubiju. 

 

Samo povej, a bi bilo tako al bi Taubija enako branil, če bi naredil isto in vabil neke črne kocke iz Izraela, da probajo namočit gologlavega.

V čem je pravzaprav problem? V tem,da so pokazali, kdor koli je že bil, v kako skorumpirani državi živimo? Za to bi jim bilo potrebno postaviti spomenik sredi Ljubljane.

Kaj je sploh protidržavno v vsem skupaj in v čem naj bi vplivali na volitve? 

Dej mi to prosim razloži.

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Boss napisal:

Kolk si ti poln enega negativizma še predno se zadeva sploh poskusi. Brez visokih plač SIGURNO ne dobimo kadra. Če pa jih povečamo pa obstaja možnost, da pa se pojavijo ljudje, ki se vidijo v politiki pa imajo vseeno neko mentalno integriteto. Al pa bomo res cel cajt gledali razne Zavce, Grimse, Mahniče .... pa da ne naštevam cvet inteligence v vseh strankah.

 

Sicer ne vem kakšno plačo si imel, da misliš, da imajo strokovnjaki pa ne vem akšne plače, da bi jih ne zmikalo delo v DZ. Je pa res, da pri trenutnih jih dejasnko ni blizu in to je pač škoda.

Izgleda ,da ja. Večjih plač so itak ne zasluži nihče od teh pajacov v parlamentu. Za te burleske, ki smo jih pa videli zadnja štiri, leta bi jim pa še pol vzel.🤗

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 40 minutami je Boss napisal:

Sej se že bližamo temu kar razlagam. Ravno zato, ker je poslanska plača relativno nizka ni torej niti v sanjah za pričakovat, da boš dobil tja sposobne ljudi. In potem se ujamemo v past, da politikom ni zaupat. Seveda jim ni, če gledaš njihove intelektualno podhranjene nastope, da ti je dobesedno nerodno, samo zato ker jih gledaš.

 

Danes imajo najnižje plačani poslanici koliko že? Tam nekaj nad 4 jurji bruto, ki je res malo. In to naj bi se s temi povišanji pač spremenilo pa še to ne takoj ampak v dveh letih postopoma.

 

Upam, da bo to privabilo vsaj na naslednje volitve mogoče kaj več strokovnega kadra, izobraženih ljudi pa da se znebimo takih kandidatov kot je bil primer na SDS listi nekje v Ljubljanskih okrajih, kjer jim je kandidiral en tak mutivoda, prekupčevalec, krivinaš pa še kaj slabšalnega bi lahko rekel. Dobro izvoljen k sreči ni bil, ampak vseeno, da se taki najdejo na kandidatnih listah... ojojmene. Pa takih je verjetno na teh listah še malo morje. 

 

V glavnem, če bi dvig plač poslancev naredil kandidatne liste mnogo bolj zrele, je to dobro vložen denar in se za državo splača.

Plače bodo za strokovni kader še vedno prenizke, da bi se izpostavljali. Nobeden pošten in pameten strokovnjak se ne bo šel teh njihovih igric , da bi si pridobil slab sloves in slabo ime. Tako, da se bodo eni in isti pacienti  še naprej svaljkali iz ene stranke v drugo.

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 24 minutami je Boss napisal:

 

A to praviš, da si bolj sposoben od naše Sove in Policije in da si seznanjen s celim primerom teh črnokockašev, da lahko ocenjuješ situacijo in odločitev, da se jim prepreči vstop v državo? :nevem:

 

Me zanima, če bi vodkarji takole pošiljali svoje FSB agente, bi pa verjetno diametralno nasprotno razlagal. A v praksi je tako, da moramo in enim in drugim preprečit vstop in kakršnokoli vohunsko dejavnost.

Ali je kaj dokazano? Ni. To je rekla kazala z strani tajne agentke nike-nike 007 in Mukija. In potem je kao sova profesionalno  za njimi   potrdila. Kaj je potrdila. Da naj bi izraelci (to ni Mosad, to so neki privatni detektivi )se vozili z taksijem po Ljubljani , plačali naj bi za taxi 12,35€ z kartico master card, nato se naj bi parkirali pred neko hišo.😎 In tam se zgodba konča, ker je ni.🤗

V normalni demokratični državi bi morali  najprej kaj dokazati, koga obsoditi in šele potem, ko je to vse pravnomočno, komu tudi prepovedati kaj.

Tako pa je sova in naša policija  one Man band -mi ugotovimo, vnaprej obsodimo in uvedemo ukrepe. 

To je hujše kot v ranjki jugi. Pa sem mislil, da smo to dalo skozi.🧐

Očitno se zopet poslužujejo teh udbo- prijemov.

Si so pa še ortodoksni levičarji spregledali in v večini ugotovili,  da so to neke igrice za otroke.

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.