Ja, več stvari je lahko. prvo kot prvo, preveč se obremenjuješ z regeneracijami. Nič hudega ne bo, če se ti pač ne bo vsakič izvedla do konca - oz sem in tja.
Zdej pa, za začetek bi lahko spremljal parametre kar se tiče regeneracije, o tem smo že govorili. Forscan, torque,...PM_ACC_DsD, PM_ACC, PM_GEN (ta niti ni tok nujen).
Pregleda se lahko:
- EGR ventil (najbrž je zapacan) in se ga sčisti,
- šobe - ali so v tolerancah ipd..,
- podložke na šobah - si že menjal?
- predvidevam, da če bi bila kaka sonda fuč bi javilo, razen če ne bi.
- neke hude kilometrine nimaš, ki bi nakazovalo na obrabno samega filtra oz zapacanosti, nikoli pa sicer ne veš.
Jaz sem na prejšnjem modelu mazde imel mislim da kr enako težavo, ampak je šla potem prej v promet.
Sem pa na poljskem forumu bil v navezi z nekom z identično težavo in mu je pomagalo da je:
- menjal podložke na šobah
- sčistil DPF s čistilom , lahko bi ga dal tudi v peč
Nekaterim pa je pomagala menjava EGR, čeprav ni bilo neke indikacije da bi bilo z njim lahko kaj narobe.
Jah zna bit da se res preveč obremenjujem.
Podložke so bile menjane, EGR mi bo sčistil na naslednjem servisu pa mu bom rekel da še šobe pogleda.
A combination of agents which cleans, disperses, protects materials and boosts the cetane number. The lubricity enhancer contained provides sufficient lubricity for diesel fuels low in sulfur. Due to the...
mogoče bo kaj pomagalo, zaenkrat ne kaže (porabil že skoraj cel tank)
Ni ponaredek. Dobil sem ga direktno iz ravenol. si. 😊
Ja. Tip, šef je faca in ker je imel zadnjo ročko tega olja v skladišču mi je naredil popust. Pravi pa, da ima zadnje čase problem z dobavo iz Nemčije. Se splača naročat pri njemu.
- Do 270.000 zagonov motorja- V primerjavi z navadnimi avtomobilskimi akumulatorji: - izboljšana zmožnost dinamičnega polnjenja za 170% - izboljšana vzdržljivost za ciklično uporabo za 100%
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano
Ehh bil pri mehaniku, v petek in ni slikal
Je pa rekel, da ni bilo ful neki zapacano - ima pa 106k kilometrov.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani