Skoči na vsebino
Mojster Pelko odgovarja in svetuje
Napisano
49 minutes ago, Alex said:

Jaz bi probal tole zadevo. Jo vsi ful hvalijo in je namenjena prav za takšne, bolj zabite dpf filtre. Škodit ne more... 

WWW.IN2DETAILING.CO.UK

DPF Cleaner and Regenerator  - Aids...

 

Sem že gledal zadevo, žal se je pri nas ne dobi, in2detailing isto ne pošilja

 

Gledal sem tole - podobna zadevščina:

WWW.KA3.SI

ČISTILO FILTRA TRDIH DELCEV

 

Tole je slika izpred 30 min - po končani regeneraciji:

185671488_504321727360392_4866994030044915976_n.thumb.jpg.da2ba8c7d938d5f676db3274f3ded7bf.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mojster Pelko odgovarja in svetuje
Napisano

Ok super, potem je ERG - ja mehanik mi je rekel, da ni neko zahtevno delo, sam veliko časa vzame, ker mora s izvijačem drsati dol vso umazanijo.

 

Naslednji servis bom dal vse pregledat in spucat, me ne zanima koliko bo stalo, avto bom imel še dolgo :)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mojster Pelko odgovarja in svetuje
Napisano

Aja motor je 2.2d - 2015 letnik, FL verzija.

Da bi meni delala na 200 km bi bil najsrečnejši človek na svetu :)

Mi je pa v preteklosti skurilo tisti senzor za pritisk povratnih plinov, je bil zamenjan - mogoče je tudi to posledica zabasanega ERG-ja?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mojster Pelko odgovarja in svetuje
Napisano (urejeno)
46 minutes ago, SpEkTr said:

Ja, več stvari je lahko. prvo kot prvo, preveč se obremenjuješ z regeneracijami. Nič hudega ne bo, če se ti pač ne bo vsakič izvedla do konca - oz sem in tja.

 

Zdej pa, za začetek bi lahko spremljal parametre kar se tiče regeneracije, o tem smo že govorili.  Forscan, torque,...PM_ACC_DsD, PM_ACC, PM_GEN (ta niti ni tok nujen).

 

Pregleda se lahko:

- EGR ventil (najbrž je zapacan) in se ga sčisti,

- šobe - ali so v tolerancah ipd..,

- podložke na šobah - si že menjal?

- predvidevam, da če bi bila kaka sonda fuč bi javilo, razen če ne bi.

- neke hude kilometrine nimaš, ki bi nakazovalo na obrabno samega filtra oz zapacanosti, nikoli pa sicer ne veš. 

 

Jaz sem na prejšnjem modelu mazde imel mislim da kr enako težavo, ampak je šla potem prej v promet.

Sem pa na poljskem forumu bil v navezi z nekom z identično težavo in mu je pomagalo da je:

- menjal podložke na šobah

- sčistil DPF s čistilom , lahko bi ga dal tudi v peč

 

Nekaterim pa je pomagala menjava EGR, čeprav ni bilo neke indikacije da bi bilo z njim lahko kaj narobe.

 

Jah zna bit da se res preveč obremenjujem.

 

Podložke so bile menjane, EGR mi bo sčistil na naslednjem servisu pa mu bom rekel da še šobe pogleda.

 

Imam Forscan - 

Reg_dis - 85,5 km

PM_ACC_DsD - 4.58
PM_ACC - 4.56

PM_GEN - 2.18

 

Zlil sem v tank 

PRODUCTS.LIQUI-MOLY.COM

A combination of agents which cleans, disperses, protects materials and boosts the cetane number. The lubricity enhancer contained provides sufficient lubricity for diesel fuels low in sulfur. Due to the...

 

mogoče bo kaj pomagalo, zaenkrat ne kaže (porabil že skoraj cel tank)

Popravljeno od Hixxy
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mojster Pelko odgovarja in svetuje
Napisano

Vprašanje, ker počasi popizdevam -.-

 

Torej regeneracije se mi dogajajo na 70km - tako je tudi poraba nad 7.0

 

Kakšne so možnosti? Vozim na razdalje (Ajdovščina - Nova Gorica) - avtocesta 110 več ali manj.

 

Ko se regeneracija izvaja vedno počakam do konca (če se začne na avtocesti podaljšam pot, mojo in tudi mene to že kar živcira).

 

Avto ima 103k kilometrov, do sedaj je naredilo 810 regeneracij - če naredimo kalkulacijo je to na vsakih 130 km.

 

Hvala že vnaprej.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Katero olje?
Napisano
4 hours ago, Alex said:

Ni ponaredek. Dobil sem ga direktno iz ravenol. si. 😊

Ja. Tip, šef je faca in ker je imel  zadnjo ročko tega olja v skladišču  mi je naredil  popust. Pravi pa, da ima zadnje čase problem z dobavo iz Nemčije. Se splača naročat pri njemu. 

 

Imaš kakšen kontakt? Lahko na ZS :)

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Adaptacija avtomatskega menjalnika
Napisano

Hmm pa res

 

apple-touch-icon@2.png?v=3e828b565345
MECHANICS.STACKEXCHANGE.COM

My main concern is the longevity of the engine and transmission. I see conflicting view points on the internet...

 

 

Zgleda bom od sedaj naprej puščal vedno v D razen v primeru res ekstremnih primerih kjer vem da bom dolgo čakal.

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 6 akumulator!
Napisano (urejeno)

Ah ja se opravičujem, seveda start-stop itak, nisem bil pozoren.

 

Ok pole je to to:

image.ashx?id=A1%2013%20070&size=400&fil
WWW.AKUMULATOR.SI

Start&stop akumulator 70Ah VARTA AGM je kvaliteten nemški proizvod. V prvi vgradnji pri vodilnih proizvajalcih avtomobilov ...

 

oziroma 
 

image.ashx?id=A1%2013%20070%20E&size=400
WWW.AKUMULATOR.SI

Start&stop akumulator 70Ah EFB Varta je baterija z najvišjimi startnimi sposobnostmi. Tudi ciklične lastnosti. Pri zamenjavi akumulatorja v ...

 

ali pa
 

 

Popravljeno od Hixxy
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.