No, pa smo le dočakali obljubljeno pomoč italijanskih vojaških doktorjev, da bodo prišli na pomoč našemu požtvovalnemu, izmučenemu zdravstvenem osebju. Vsaka čast našemu zdravstvenemu osebju, da se bori po cele dneve in noči za bolnike in hkrati morajo še poslušati žaljivke anticepilcev, teoretikov zarot in ravnozemljašev. Res si zaslužijo vse pohvale. 👍
Smuka je bla super, ker sm lih zrihtu smučke in so lepo zagrabile. Je bilo pa neki gužve ker sta odpri samo 2 sedežnici. Pa maske smo morali imeti. So se pa po 10h že začeli kuclji delat, ker je bilo kar dost ljudi gor. Na vrhu Krvavca je pa kar konkretno pihalo, ampak spodaj v Tihi dolini ni bilo panike. Se -10°C ni tok poznal
Zakon👍 A si dal smučke zrihtat ali si jih sam pripravil?
Jaz sem mislil tudi na Krvavec danes s kolegi skočit a je prišlo nekaj vmes. Je pa lepo smučati, ker je naraven sneg. 😊
Je treba branit partnerja a ne ko kdo resnico napise
Se pravi vina in pijac ni zarad anticepilcov. Ker bolan kreten si ti res. Je imel tisti ki je napisal da se ti je v tej temi ciat odfukal res prav. Po moje se tud na svetovno v fuzbalu nismo uvrstili zaradi necepilcev.
1
A zdaj te mora že Boss kontrolirati, ker sam nisi zmožen normalne komunikacije? In ti briše žaljivke? Res žalost od človeka. In tak bo nam tukaj pamet solil? 🤔
Dajte pamet na pašo pa uživajte v svobodi kolikor jo je še.....😃
Sočustvujem s tistimi,ki je nimajo dovolj.....
Poprimite za kakšno delo,da se malo utrudite in ne boste imeli časa razmišljati kam ne smete ampak kam lahko greste......
Problem se je pojavil, ker ne bodo mogli sloneti na šankih novoletnih stojnic in z vsakim kuhanim vinom ali ginom bodo necepilci še bj pametni kot so že. Bodo še kako neumnost več pogruntali. 🤣
Važno je, da so smučišča odprta in da je že sedaj veliko snega. Pa ga bomo srali in uživali na smučiščih.
To je en, ki ni anticepilec pripopal pod komentarje anticepilcev, ki so si dajali korajžo s svojimi smešnimi komentarji. In jim je postavil ogledalo. 🤗
Nikjer ni toliko svobode kot pri nas, kjer ni kuhančka, ti greš pa v Italijo, kjer je lokdaun, na kuhančka.
Res si nepristranski.
V Italiji ni nobenega lockdowna. Od kje ti te neumnosti? Tam niti ne pregledujejo Pct pred trgovinami, ker tega ne rabijo. So pač skoraj vsi precepljeni. In rezultat tega so kuhani vinčki na stojnicah.😉
Če malo pogledamo po drugih državah, tam večinoma sploh ne bo decembrskih stojnic. V bistvu imamo pri nas trenutno še najmanj omejitev in največ svobode ( ni lockdownov, ni obveznega cepljenja, čeprav se o tem vedno glasneje govori, ni pc- ja). V sosednji Italiji, kjer je cepljenih že 90% ljudi in imajo desetkrat boljšo sliko kot pri nas, ter le peščico antiwaksarjev, pa še tej so večinoma tujci, bodo "kompletne" decembrske stojnice(Miklavžev sejem, božičkov sejem, dedka mraza pa oni seveda ne priznavajo😉) Je pa normalno dovoljen obisk samo cepljenim-prebolelim. Tako, da se bomo danes( mi cepljeni) odpravili malo na izlet na kuhano vino v Trst. 😉
Ampak, če smo čisto realni in nepristranski (kot sem sam 🤗) moramo vsi pritrditi, da nam gre še kar v redu trenutno(na bolje) s to korono in res lahko vidimo počasi luč na koncu tunela... sam da ni od vlaka, pa bo vse v redu.
Tudi pri ljudeh je začutiti malo več optimizma in dobre volje zaradi tega. Vsaj sam opažam to.
Sodelavec po tanovem 3x cepljen. Danes se testiral in pozitiven...
Ja in? Tudi moj sodelavec je bil pozitiven po tretjem odmerku. To je pa tudi bilo vse. To je ugotovil, ko se je za štos v službi testiral. Za razliko od veliko necepljenih sodelavcev, ki so imeli hard varianto z dolgo odsotnostjo. To je ta razlika. 😉
Dobro si tole zapisal. Jaz sem se precej spogledoval s Corollo, avto je daleč od tega, da bi bil napačen. Pa tudi sami vemo, kakšna je zanesljivost Toyote. Meni je celo všeč, da je malenkost manjši od 6ke. Avensisa pa ni več, Corolla naj bi zapolnila ta manjko, zato je tudi malenkost zrastla v primerjavi s prejšnjo generacijo.
Ampak na koncu se nisem mogel zadržati 2.5 bencinarju od 6ke 😈 Hibrid da, ampak ne še zdaj.
Prav si se odločil. 👍 Ta tvoja mazda je, bodi siguren, raketa za to corollo. 😊
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano
No, pa smo le dočakali obljubljeno pomoč italijanskih vojaških doktorjev, da bodo prišli na pomoč našemu požtvovalnemu, izmučenemu zdravstvenem osebju. Vsaka čast našemu zdravstvenemu osebju, da se bori po cele dneve in noči za bolnike in hkrati morajo še poslušati žaljivke anticepilcev, teoretikov zarot in ravnozemljašev. Res si zaslužijo vse pohvale. 👍
https://www.24ur.com/novice/korona/15-italijanskih-vojaskih-zdravstvenih-delavcev-na-pomoc-slovenskim-bolnisnicam.html
Povezava za deljenje
Deli na druge strani