Skoči na vsebino
Koga volit
Napisano
Pred eno uro je Bini napisal:

Meni pa je..... 🤣 🙃 😂 😉 

Meni tudi. Dobro narejen AI.👍

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano
pred 37 minutami je Boss napisal:

V mladosti sem veliko presmučal, zdaj pa res ne več. Imam občutek, da sem se takrat malo zasitil.

Zanimivo. Jaz pa se nobenega športa ne zasitim. Pri smučanju mi je super to ,da greš v gore , da si lepo napolniš baterije. In pa to, da se res dobro razgibaš. Je pa res,da smo v zadnjem času malce upočasnili stvar in dolžino presmučanih kilometrov. Če bo vse z rehabilitacijo kot mora bit, grem že čez kaka dva tedna s kolegi na eno "rahlo"smučanje . Najbrž bo za začetek samo dopoldanska karta. 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano
pred 5 minutami je Boss napisal:

In sem 100x bolj zadovoljen, da raje pogledaš lepe dekline in da ti nisem nič preveč interesanten, kaj šele lepši. 

 

Aja, mam pa zimske feltne zato bistveno lepše. 😜

Kolikor mi je poznano,ti Boss ne smučaš. Ali pač?🤔

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Danes je bil res krasen, sončen dan, zato sva z Etcho-jem izkoristila dan za en malo bolj "zahteven" (v velikih narekovajih😄) giro z malo več višinci. 

Moram počasi stopnjevati težavnost.

Še vedno v klance pomaga trail in turbo način a vedno manj. 

 

IMG_20260217_143603.jpg

 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 10 urami je Boss napisal:

Ampak tale pa je svojevrstven manipulator, ki niti enkrat ne da odgovora na vprašanja in hoče biti zgolj všečen. Človek, ki ne zna konsistentno odgovarjat na podobna vprašanja je pač preVirant 2.0

To so pač pravi politiki. Fake so pa taki,ki na vsako vprašanje odgovorijo z lažjo. Živi primer je golobnjak. Pri njemu sveti vse rdeče, tolikokrat se zlaže v vsakem intervjuju.

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 2 urama je Boss napisal:

Saj veš, da se ne gre za obrambo ampak za nekja drugega. Ja tud Venezuela se ni šla zaradi mamil, kot so razlagali. Murikanci še vedno lažejo z naskokom največ.

 

Tako, lažejo, da počas EU politikom prihaje iz dupeta v glavo, da glavni sovražnik pa očitno ne bo Rusija.

 

SIOL.NET

Francoski predsednik Emmanuel Macron je v torek dejal, da bi se morala Evropa pripraviti na nadaljnje spopade z ZDA ter nedavni "grenlandski...

 

Drugač pa tiha diplomacija je že cca pol leta v pogovori s Putinom pa tolk so se repenčili, da to ne pride v poštev.

Boss, v bistvu imamo sedaj dve fronte, eno z zahoda in drugo z vzhoda. 

Oba sta nam enaka sovražnika,ker v bistvu delujeta skupaj. Oba je potrebno sterati v tri krasne.

 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
Pred eno uro je Janez007 napisal:

Racimo v najbolj črnem scanariju se slovenske finance sesujejo, in penzionisti ne dobijo penzije. Me zanima kako bo s tem "To ni moj problem."  :)

Ma kakorkoli obrneš ugotoviš, da smo na istem čolnu ...

Pravim, da hvala bogu, da nisem odvisen samo od te penzije. 😉

Meni ne bi  bilo hudega, bo bilo pa mnogim,ki komaj shajajo z mizernimi penzijami. 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano (urejeno)

Tipično levo razmišljanje ala mesečnik in ostali zapohanci , ki niso delali v gospodarstvu ene same ure.

Denar raste na drevesu, če ga tam ni, se ga pač sposodi.

Tisti, ki nimajo svoje firme z vsaj desetimi zaposlenimi, mislim, da nimajo kaj govoriti, kdo si polni žepe in kdo ne. 

Ekonomija je vse kaj drugega kot gostilniško ali FB natolcevanje.

 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 54 minutami je Janez007 napisal:

 

Skrajšano. Ne da bi se tega zavedali si pogosto sami žagamo vejo na kateri sedimo. 
 

Tvoja penzija se ne črpa iz zbranih dajatev v preteklosti, ampak iz sedanjih dajatev, iz meseca v mesec. Tudi če si še tako nekoč filal žakelj in si na papirju do tega denarja 100% upravičen, v določenih primerih ne bo pomagalo, če se bo žakelj sesedel. 

To ni moj problem. To je problem finančnikov, vlade, trgovcev...

Sistem se bo sesedel, ker trenutna vlada fila javni sektor, realnega pa stiska. Posledično bo vedno manj delovnih mest, vedno manj vplačil in vedno več prejemnikov socialnih transferjev. Jaz sem svoje oddelal in plačeval davke in prispevke tako zase, kot za druge. Nikoli nisem skrival prihodkov in utajeval davkov.

Tako,da nisi pravega našel za trkanje na vest. 😉

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 27 minutami je Janez007 napisal:

Si preskrbljen, lepo. Saj verjetno se zavedamo, da to velja danes. Če nas bi večina potrošnikov začela fizično  kupovati v tujini in bi podjetniki firme preselila v tujino, bi samoumevna preskrbljenost, ki temelji na pobranih slovenskih davkih in prispevkih, izginila.

 

Poleg tega, ali smo domoljubi ali ne? Če imamo svojo državo, moramo zanjo skrbeti. Podobno kot z Mazdami. Zakaj ne servisiraš, tankaš, poliraš sosedovih avtov? Če hočeš od svojih kur jajca, od krave mleko, jih je treba futrat. Pri penziji je enako.

 

 

 

Takšne smešnice pa že dolgo nisem slišal.😄 Ti si malo to vse pomešal. Od vedno sem plačeval vse prispevke in davke za razliko od privatnikov, ki veliko tega skrijejo. Tako,da kar se tega tiče sem prispeval veliko več, kot marsikdo v tej državi. To,da bi morali vsi kupovati pri nas je podobno,kot ko so dobili v Mercatorju namesto regresa bone mercatorja. Kolikor vem vsak dela in razpolaga s svojim denarjem kakor hoče in ga zapravlja kjer hoče. Pač konkurenca.

Naj tudi pri nas spustijo davek na hrano,kot je pri sosedih in naj bodo cene konkurenčne pa bom z veseljem vse kupoval pri nas.😉

Predvsem pa, EU trg je svoboden za pretok blaga. 

Ko bodo vsi tajkuni in ostali , ki imajo svoja sredstva skrita v tujini in bodo plačevali davke v Slo. nam bo takoj bolje.

Firme se že selijo v tujino zaradi neugodne poslovne klime. Pa ne zaradi potrošnikov, ampak zaradi nesposobne vlade. Zaradi zvišanja minimalne plače, božičnice,  je ogroženih 16000 malih in večjih podjetij. Zopet ne zaradi potrošnikov.

Kar se tiče pa domoljubja pa ne bi o tem. O tem smo že debatirali.

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 4 minutami je godlike napisal:

Jaz pa imam tam žlahto in niso nas prehiteli. Daleč od tega.

 

Tudi če greš v LJ je tam drugo stanje kot na sončni strani Trojan. Kaj šele na Goričkem.

Evo,sem prilepil prospevek z "levega" medija,da ne bo Boss zopet kaj našel.😉

 https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/hrvaska-se-po-visini-povprecne-place-priblizuje-sloveniji/758628

 

Upoštevati moramo,da so nekatere storitve in cene tam nižje, tako, da na koncu imajo že večjo kupno moč .

Žlahira pravi eno ,realnost je pač takšna. To "nazadovanje" Slovenije se je začelo zadnja štiri leta. Vemo zakaj.😉

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 14 minutami je Z M A J napisal:

Ekipna zlata olimpijska medalja!!!

Bravo za vse naše. Vsi so skočili vrhunsko. Če bi danes skakali posamično, bi bil Lanišek (žaba)prvi, Domen pa drugi. 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 59 minutami je godlike napisal:

Zakaj pa tja, če se na Hrvaškem cedita med in mleko? 🫣

Kdor spremlja ta forum dobro ve,da grem jaz južneje od Kolpe na vsakih deset let. Do Zagreba. Edino kak koncert in to je to. Tja ne hodim ,še manj pa bi tam živel. Nisem rekel, da se cedita med in mleko, le, da nas prehitevajo po desni. Začelo se je v zadnjih treh letih.

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 3 urami je Boss napisal:

 

Pa kdo ti je zdaj kriv, da si silil v penzijo... še naprej bi delal pa bi imel zeleno travco...😜 še kako za pokadit zraven.

 

Ok mal heca je blo to, ampak a si razmišljal, da bi se preselil na Hrvaško al pa v Italijo, če so tam tolk boljši pogoji. Ne to je čist resno, ker sam gledam, a bi se v penzionu mogoče preselil nekam, kjer bom s penzijo bil car.

Meni je v penziji božansko. Vsak dan delam kar hočem, grem kamor hočem.

Še da 100%saniram koleno, sem zmagal. Sedaj sem na recimo 75%.

Sicer pa, ne skrbi zame, jaz sem preskrbljen. 😉 

Bolj ne skrbi za ostale, ki še delajo.

Ko je že govora o Italiji, gremo pa itak že skoraj vse kupovat čez. Se veliko bolj splača. 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 2 urama je Boss napisal:

Ja jebat ga, če ti je kaj v tolažbo, jih imaš pa danes bistveno več ljudi, ki so za luno, da o lunatikih sploh ne razpredam.

 

Drugač pa ja, sem rojen v istem letu 5 mesecev za datumom pristanka na luni, tako da .... verjetno spadam med lunatike.

A so res pristali na Luni? Boss, na smeš na glas govoriti, te bodo uni modeli iz resni.ce začeli sodno preganjati. 😉

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.