| 2025 | 2,5 % | 2,1 % |
Napovedi za leto 2026 nam tudi ne kažejo lepe slike,če ostanejo tej pajaci na oblasti.
Slovenija EU
| 2026 | 2,3 % | 1,9 % |
pred 2 urama je godlike napisal:Sem jih tudi jaz imel, ampak sedaj pri kitajcu grem stran.
No me je že prej zmotil sesalec, ki je bil 100% čajniz rebradn.
Tudi Bosch me je razočaral. Top pralni stroj, made in Spain, delal preko 10 let. Novi turek rjavi. Na kotih barvo napihne.
Pa ne me basat, zraven stoji AEG sušilni, ki teh težav nima.
Ja, AEG je zakon. Jaz imam njihov sušilni stroj in pomivalni. To je enostavno tank. Zahodni, se razume.😉
Jaz sem imel do pred kratkim od Gorenja le opekač kruha in bojler za vodo.
Opekač je crknil in sem kupil Bosch, prav tako je šel k vragu bojler in sem nabavil ploščatega Ariston Velis pro Wi-fi 80. Tako, da sem opravil z Gorenjem.
Pred eno uro je skritikrt napisal:Penzijo ima ziher astronomsko...to je samo "dodatek" k penziji!!!!!!!😲
Za to pa takega hudiča baba zmeraj zganja...jaz bi tudi...🤨
Obnaša se,kot da ni čista. Kdo ve?...
pred 12 minutami je skritikrt napisal:1793€ samo "dodatka" na penzijo🧐
Enim se v "penziji" dobro godi. Poglejte si to pokojnino Svetlane Makarovič - e-Maribor https://share.google/ioCJkqfzO2vLZESSI
Ne odpre...verjetno je kriva višina penzije , pa je zatrokiralo.😄
pred 49 minutami je TBA napisal:zato mamo pa nekateri MTB
![]()
Ja. Moraš imeti pa vsaj 150 mm vzmetenje. Japonci imajo ljubek izraz za naše ceste "sama jama". ,😉
Dobro jutro. Ne vem, kaj so čakali do sedaj. Upam,da bodo gringosi naredili red tam dol in odstranili te fanatike,ki so na oblasti.
Popravljeno od Alex
Vedno več držav razmišlja, da bi bojkotirali svetovno nogometno prvenstvo v ZDA. Tudi naši se pridružujejo in iz protesta ne bodo šli tja.😉
Včeraj sem prevzel kolo , kjer so opravili letni servis. Mali servis vilic , zadnjega amortizerja, nastavitev menjalnika in zamenjava zajle za menjalnik, podmazano vse-nova mast, servis zavor (razdrto vse , očiščeno podmazano), motor -kolo posodobljeno na najnovejšo verzijo, izmerjena veriga (bo dobra še za kakih 600 km).🧐 Zamenjane prve ploščice z slovenskimi Sinter Green pads (prej nikoli slišal). Po prvih kilometrih so se izkazale za zelo tihe, dobro primejo. Bomo videli,kako se bodo obnesle na dolgi rok. Naročili smo še sprednji novi disk Hayes 220 mm. Sedanji Sram malenkost opleta in mi gre na živce, kako se ga sliši med vožnjo😇Na koncu mi je serviser res temeljito razložil in pokazal, kako se nastavi moje vilice Rockshox Lyrik ultimate in zadnji amortizer. Tip res obvlada . Zanimivo vse skupaj. Cena-sitnica.
pred 2 urama je skritikrt napisal:Link ne dela😕...daj magari kako sliko🙄...me res zanima.
Dajte ostali...ne sam zase držati,kar vas veseli...objavite...mogoče še koga drugega zanima.
Imam izkušnje,da npr.sodelavci in kokegi...v pogovorih ugotovim,kaj ima,je kupil itd...od npr.orodja...mene tudi zanima,že da izvem kakšne so izkušnje ipd...pa nič ne povedo.
Ne samo zase držati...
Npr.,ko sem imel namen kupiti cirkularko od DeWalta DWE7492..takrat je bila draga za popizditi...sem plačal orng čez 900€, k se jo nikjer ni dobilo...sedaj je cca. 300€ cenejša...in sem kolebal...in cčisto slučajno vprašal sodelavca...in pravi,da ima eno poceni Einhell-ovo...in je rekel,da je porazna...da od vibracij sama spušča žagin list itd...skratka-katastrofa...kaj šele za kakšno bolj precizno žaganje...je rekel,da če hočem res dobro,da naj kar kupim.
In mi ni bilo žal...to ti je nasvet brez kančka faušije.
To je tudi del tega,za kaj tukaj objavljam...ne samo,ker imam jaz z tem veselje,ampak,ker mogoče koga tudi zanima.
Čudno,meni dela.
Tukaj je model in karakteristike
Napisano
Dejansko je njihova trava vedno bolj zelena, medtem, ko je naša vedno bolj uvela. Še en mandat teh zadetkotov in bo vse rumeno.😉
Povezava za deljenje
Deli na druge strani